The tree bent down to shade her from the sun

سلام معنی این جمله رو نمیفهم
the tree bent down to shade her from the sun

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی درخت بدخلق » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی پنجم »

4 پسندیده

.the tree bent down

درخت خم شد

to shade her from the sun

جلوی نور خورشید را گرفت یا سایه اش را روی دختر انداخت. (دقیق نمی‌دونم ولی معنیش مثل عکس زیر هستش.) این نظر من هستش ⁦☺️⁩

4 پسندیده

مرسی از جوابتون
اینجور جمله هارو چگونه یاد بگیرم

6 پسندیده

اجازه بدید دوستان دیگر هم بیاین نظر بدن. شاید برای جواب دیگری درست تر باشه.
من با گسترده خوانی یاد گرفتم البته درحال یاد گرفتنش هستم. برای شما که اول راهید یواش یواش دیگه جملات انگلیسی رو بهتر یاد میگیرید.
۱) دروس هایی که سوال و جواب داره خیلی کمک خوبیه
مثل:نیمچه داستان ، انگلیسی بدون تلاش.
۲) گسترده خوانی: از کتاب های خیلی ساده شروع کردم اولش واقعا برام سخت بود اما به مرور زمان خیلی بهتر پیشرفت کردم.
منم مثل شما از صفر شروع کردم نگران نباشید شش ماه الی یکسال دیگه پیشرفت خودتون می‌بینید.
من هفت ماهه شروع کردم با زبانشناس یادگرفتن، قبل از اون هیچی بلد نبودم :slightly_smiling_face:

9 پسندیده

نیمچه داستانها خیلی راحتر از داستان های بچگانه هستند
یه سوال دیگه قبل این که شروع کنید سطحتون متوسط بود؟؟؟؟

6 پسندیده

آره راحته ولی جای فعل و فاعل یاد گرفتم. یکمی هم افعال بی قاعده یادگرفتم. جواب دادن یا سوال کردن.
میتونید بجای نیمچه داستان، انگلیسی بدون تلاش رو امتحان کنید.

کاش بود :sweat_smile: نه متوسط نبودم، سطحم خیلی پایین بود الان شاید به سطح متوسط رسیدم.

6 پسندیده

خب به نظرتون بهتر نیس اول نیمچه داستانهارو تموم کنم بعد اینایی رو که گفتین بخونم نظرتون در مورد داستان های مصور یا واقعی چیه

5 پسندیده

خب اول نیمچه داستان بخونید در کنارش هم مصور بخونید.
بعد از اون برید سراغ انگلیسی بدون تلاش.
منابع زیاد نباشن خیلی بهتره

6 پسندیده

شما تا الان که با این برنامه شروع کردین چنتا داستان تونستید بخونید ؟؟
من یه عادت بدی دارم نمی تونم دوتا پکیج با هم بخونم داستان های مصور هم خیلی زیادن ایا لازمه همه رو بخونم

4 پسندیده

نیمچه داستان ها خیلی برام مهم بود درساش با دقت گوش میدادم و میخوندم.
من داستان مصور سرگرمی میخونم، میگردم دنبال داستان شاد پیدا میکنم پنج شش بار برای امروزم گوش بدم کافیه بعد میرم سراغ داستان های دیگه.

6 پسندیده

بستگی به خودتون داره، هر جور که دوست دارین میتونید برنامه بریزین که چی بخونین.

6 پسندیده

مرسی خیلی کمک کردین یه خورده گیج شده بودم الان برطرف شد

6 پسندیده

سلام میشه بگین این به چه معنی

3 پسندیده

شما از سطح کنجکاو به سطح مستعد رسیدید.
در تالار فعالیت کردید سطح کاربری شما بالا رفته ⁦☺️⁩
تبریک میگم بهتون

5 پسندیده

حالا چه فرقی میکنه من که فعلا سطم پایینه

3 پسندیده

نه از نظر زبان انگلیسی نیست، شما در تالار حضور داشتید و فعالیت کردید به عنوان کاربر مستعد در تالار شدید از این به بعد هم تخفیف اشتراک زبانشناس هم دارید

4 پسندیده

خیلی ممنون …

4 پسندیده

سلام سپیده جون یه سوال برام پیش اومد با خوندن دیدگاهاتون… منم سطحم خیلی پایینه تازه هم عضو شدم و از داستان های بچگانه شروع کردم دارم میخونم البته که دایره لغاتمم خیلی پایینه :sweat: به نظرتون از نیمچه داستان ها شروع کنم بهتره؟ یا همون بچگانه رو بخونم؟ کدومش راحتره؟

7 پسندیده

سلام عزیزم
من بچه گانه و نیمچه داستان باهم خوندم.
دایره لغات منم خیلی خیلی پایین بود، بعد از دوماه گسترده خوانی رو شروع کردم.

5 پسندیده

سلام گسترده خوانی رو از کدوم داستان ها شروع کنم

4 پسندیده