تالار زبانشناس

ایران صدا 💞

سلام به روی ماه تک تک عزیزانم :sunflower::hibiscus::rose:
شبتون گلباران ، شهاب باران و ستاره باران :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::blossom::tulip::rosette::blossom::tulip::tulip::blossom:
لبخند برلبانتان آشیانه کرده باشد و تا نهایت دنیا برلبانتان باقی بماند :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::tulip::blossom::blossom::tulip::rosette::blossom::sunflower::hibiscus::rose:
امشب میخوام ۱آپ خاص به نام ایران صدا رو بهتون معرفی کنم که فقط مخصوص کتابهای گویاست، رادیو،موسیقی،قرآن و…
من خودم از قسمت کتاب گویاش استفاده میکنم سرشار از کتابهای ناب با صداهای گیرا و تک. :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:
حافظ خوانی، دیوان پروین اعتصامی، داستانهای شاهنامه و عطار و…کتابهای خارجی و بین المللی و هنری و نمایشی و…
من بینهایت لذت میبرم و گوش جانم لبریز میشه :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::tulip::blossom::blossom::rosette::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:
توصیه میکنم برای ۱بار هم شده استفاده کنید :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::bouquet::rosette::rosette::blossom::blossom::rosette::tulip::sunflower::hibiscus::rose::rose:

امیدوارم شما هم لذت ببرید :sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::rosette::rosette::tulip::blossom::rosette::tulip::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom:

3 Likes

ممممممممممرسیی :star_struck::star_struck::star_struck::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 Likes

خواهش عزیزم :kissing_heart::heart_eyes::tulip::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:امیدوارم برات لذتبخش و دلنشین باشه عزیزم :kissing_heart::heart_eyes::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::tulip::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:

3 Likes

ممنون که این سوال بنده رو پاسخ میدید اما من نمیدونم شعر ها کجا هستند؟
تو عکس های بالا هم دیدم پیدا نکردم

3 Likes

قسمت کتاب گویا برو
بعد بنویس حافظ خوانی برات میاره عزیزم :tulip::blossom::sunflower::rose::rose:

3 Likes

مممرسی :star_struck::kissing_heart: بله بله درسته

3 Likes

اونجا همه چیز هست بیژن و منیژه کتابهای سعدی داستانهای شاهنامه و کلی کتاب گویای دیگه که من ماههاست دارم استفاده میکنم و لذت میبرم خانم خانما امیدوارم برای تو هم‌همینطور باشه قشنگم :kissing_heart::heart_eyes::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::kissing_heart::heart_eyes::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::sunflower::blossom::tulip:

3 Likes