افزونه ای به نام مکالمه انگلیسی با معلم

سلام و خداقوت به شما سازندگان اپ زبانشناس
خودمونی بگم
میگم‌آقای ناصری اگر یک قابلیت مثل چت و مکالمه به یکسری معلم های زبان که خودتون پروفایلشون و اماده کردین فکر میکنم خیلی جالب باشه
هم به بچه ها میتونه انگیزه بده
هم مثلا بعد از اینکه یک درس رو مسخونیم و تثبیتش میکنیم خیلی خوبه که درباره اون درس به صورت انگلیسی با معلممون صحبت کنیم
و هم کلا صحبت کردن زنده و دو طرفه واقعا یک چیز دیگه اس و میتونه بهمون کمک کنه این قفل لعنتیه زبان رو بشکنیم
البته درسته که ما میتونیم توی تالار ویس ضبط کنیم و بفرستیم و خداییش مربی ها هم بررسی میکنن و نظر میدن ولی مکالمه دونفره چیز دیگه ایه و فکرمیکنم بازده بیشتری داشته باشه
البته این نظر منه شاید این افزونه بدی های خودشو هم داشته باشه که شما بعنوان استاد زبان بهتر از من میدونین
میشه این طرح رو تغییرات هم بهش داد مثلا از فلان سطح به بعد میتوان با معلم مکالمه داشت و مثلا شخص بتونه معلمش و مدت زمان مکالمه و نوع مکالمه بر اساس صوتی یا تصویری اش رو انتخاب کنه
البته اگر این طرح برای ماهر ها تخفیف ویژه داشته باشه که فکر کنم نور علی نور بشه
)ماهر ها از بند آخر حمایت کنن:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy::joy::joy::joy:
@hnaseri
@golmirzaei

9 پسندیده

مثلا همین کار باعث میشه که طرف هرجور شده خودش رو به یک سطح (که حداقل بتونه بگه I am student) برسونه

6 پسندیده

توی پرسشنامه ای که از افراد گرفتیم این پیشنهاد رو چند نفر مطرح کردن. در ادامه حتما این موضوع بررسی میشه. ولی خوب این اگر هم مقبول واقع بشه، جزو کارهای بلند مدت هست.

5 پسندیده

ممنون میشیم اگر جزوه لیست تغییراتتون قرار بگیره

هیچ موردی نداره ما حاظریم که قرن ها صبر کنیم

4 پسندیده