چالش پرتکرارترین درس

این هم بیشترین آمار من

۲۰۰ بار و صد بار یه درس رو مرور کردن خیلییییه به نظرم.

ای جی میگه یه درس رو ۱۴ بار تکرار کنید من عزا میگیرم. ماکزیموم یک هفته یه درسی رو تکرار کردم.

10 پسندیده

نمیتونید به من برسید :smiley:

12 پسندیده

سلام یه دلیل تکرار زیاد که علاقه وافر به خانم کریستین، یه دلیلش جذاب بودن این درس و این دوره؛ یه دلیلش اصطلاحات؛ یه دلیلش سلیس شدن؛ یه دلیلش visualization درس؛ یه دلیلش تغییر به لهجه ی بریتیش
باز هم عرض کنم :joy:

11 پسندیده

مرسی از شما دوست عزیز:heart_eyes::pray:

4 پسندیده

خانم کریستین رو معرفی می فرمایید ؟
چه درس های دیگه ای هم دارن و چرا مطالبشون جذابه ؟

3 پسندیده

جذابترین بخش یادگیری زبان برای من اصطلاحات هست و این دوره برای من مفید بوده و بیشتر بخش واژگان رو دوست داشتم

10 پسندیده

این همون خانمیه که با A J برنامه هارو جلو میبره. اوکی خیلی ممنونم.

4 پسندیده

سلام درس جرج و اژدها پرتکرار ترین درسم
مایک اشپز است هم با 18بار تکرار😕

9 پسندیده

9 پسندیده

سلام و خسته نباشین من تازه وارد تالار و اپلیکیشن زبانشناس شدم دارم سری داستان های نیمچه داستان رو مرور میکنیم گفتم منم یه عکسی از تکرارم بزارم

من همین درسو یه ۱۰ روزی میشه مرورش دارم میکنم گفتم اول این درس رو تا اخر یاد بگیرم خب موفق باشین و خوشحال
:iran:/:afghanistan:

10 پسندیده

افسردگی گرفتم تعداد تکرارهای هر درس شماهارو دیدم.

5 پسندیده

8 پسندیده

7 پسندیده

تکرار درس ها یه امر کاملاً شخصی هست که بستگی به سطح و ظرفیت شما و نوع درس داره.
اگه سطحتون مبتدی باشه، تکرار بیشتری نیاز هست و هر چه سطحتتون بالاتر می ره، تکرار کمتری نیازه.
بعضی افراد از تکرار زیاد بیزارند و نمی تونند تکرار رو تحمل کنند و بعضی افراد می تونند با این تکرار کردن کنار بیان.
بعضی درس ها تو زبانشناس کوتاه هستند و امکان تکرار بیشتر رو فراهم می کنند. ولی اگه درسی، طولانی باشه، این امکان تکرار کردن، کمتر می شه. یا بعضی درس ها نسبت به سایر دروس، اهمیت بیشتری دارند و تکرار اونها، مسلماً مهم تره.
خود من با تکرار زیاد، مشکلی ندارم و از تکرار تو انگلیسی راضی هستم. ولی شات تکرار من، مربوط به پادکست هست که هر کدوم حداقل پانزده یا بیست دقیقه است. ولی بعضی دروس زبانشناس، دو یا سه دقیقه ای هستند.
در کل، سعی کنید تو یادگیری، خودتون رو با کسی مقایسه نکنید.

12 پسندیده

خودمم تو شوک هستم :roll_eyes: :joy:

15 پسندیده

این نرم افزار رو توضیح میدید ؟

4 پسندیده

توی این تاپیک می‌تونید توضیحات رو از خود بانی اپ ببینید.

9 پسندیده

آره، من از تکرار یک درس به تنهایی در یک یا چند روز بیزارم. واسه همین چندتا درس رو با هم تمرین و تکرار می‌کنم. مثلاً دو تا درس از داستان‌های واقعی رو با دوتا از داستان‌های بچه‌گانه رو تو ۲روز هرروز به مدت ۱.۵ساعت گوش میدم.
ضمناً، ممنون از دلگرمی شما:rose::rose::blossom::blossom::wilted_flower::wilted_flower::cherry_blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

دوستان گل زبانشناسی :sunflower::hibiscus::tulip::rose:
من گسترده خوانی رو هم با تکرار انجام می دم. :joy::joy::joy::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:
این شات مربوط به کتاب :green_book: “مدارسی که ما را کند ذهن می کنند” تو قسمت “کتاب های غیر داستانی” از بخش زیبوک :books: است.

9 پسندیده

ایرانیا میتونن از LingQ اشتراک بگیرن؟

5 پسندیده