چالش پرتکرارترین درس

8 پسندیده

7 پسندیده

تکرار درس ها یه امر کاملاً شخصی هست که بستگی به سطح و ظرفیت شما و نوع درس داره.
اگه سطحتون مبتدی باشه، تکرار بیشتری نیاز هست و هر چه سطحتتون بالاتر می ره، تکرار کمتری نیازه.
بعضی افراد از تکرار زیاد بیزارند و نمی تونند تکرار رو تحمل کنند و بعضی افراد می تونند با این تکرار کردن کنار بیان.
بعضی درس ها تو زبانشناس کوتاه هستند و امکان تکرار بیشتر رو فراهم می کنند. ولی اگه درسی، طولانی باشه، این امکان تکرار کردن، کمتر می شه. یا بعضی درس ها نسبت به سایر دروس، اهمیت بیشتری دارند و تکرار اونها، مسلماً مهم تره.
خود من با تکرار زیاد، مشکلی ندارم و از تکرار تو انگلیسی راضی هستم. ولی شات تکرار من، مربوط به پادکست هست که هر کدوم حداقل پانزده یا بیست دقیقه است. ولی بعضی دروس زبانشناس، دو یا سه دقیقه ای هستند.
در کل، سعی کنید تو یادگیری، خودتون رو با کسی مقایسه نکنید.

12 پسندیده

خودمم تو شوک هستم :roll_eyes: :joy:

15 پسندیده

این نرم افزار رو توضیح میدید ؟

4 پسندیده

توی این تاپیک می‌تونید توضیحات رو از خود بانی اپ ببینید.

9 پسندیده

آره، من از تکرار یک درس به تنهایی در یک یا چند روز بیزارم. واسه همین چندتا درس رو با هم تمرین و تکرار می‌کنم. مثلاً دو تا درس از داستان‌های واقعی رو با دوتا از داستان‌های بچه‌گانه رو تو ۲روز هرروز به مدت ۱.۵ساعت گوش میدم.
ضمناً، ممنون از دلگرمی شما:rose::rose::blossom::blossom::wilted_flower::wilted_flower::cherry_blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

دوستان گل زبانشناسی :sunflower::hibiscus::tulip::rose:
من گسترده خوانی رو هم با تکرار انجام می دم. :joy::joy::joy::blue_heart::blue_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:
این شات مربوط به کتاب :green_book: “مدارسی که ما را کند ذهن می کنند” تو قسمت “کتاب های غیر داستانی” از بخش زیبوک :books: است.

9 پسندیده

ایرانیا میتونن از LingQ اشتراک بگیرن؟

5 پسندیده

فک نکنم بشه چون الان که قسمت پرداختش برا من غیر فعاله.

اگه فعال باشه، میشه از طریق شرکت‌های پرداخت، هزینه رو پرداخت و اشتراک رو گرفت.

6 پسندیده

سلام دوستان من قبلا درسارو حفظ نمی کردم ومیتونستم در حد سه چهار سطر بازگویی کنم ولی برای جمله بندی درست لازم دیدم حفظشون کنم.بنابراین کارم سخت تر شده چون خیلی علاقه ب حفظ مطالب طولانی ندارم ودرکل زیاد وقت نمیزارم برای هر مطلبی ولی در مورد این درسا رکورد زدم.البته دوتا درس بالاترین تکرار حین رانندگی مسیرپنج ساعته بود.

10 پسندیده

منم که ریختم برای همه زبان ها فعلا ازاده
عربی و فرانسه ش برای من کار میکنه بدون اشتراک

4 پسندیده

بله هفته‌ی اول رایگانه.

5 پسندیده

من درس دختر زیرک رو سه هفته مطالعه کردم همه چیشو فهمیدم خیلی باحال بود ٻیشنهاد میکنم بخونید دختره دمار از روزگار ٻسره در اورد😂

5 پسندیده

یه چیز عجیبی که توی تالار وجود داره
اینه که همیشه یه تاپیک هایی هستن که بعد از مدتها تازه میفهمی وجود داشتن :blush:
مثل همین تاپیک که من الان تازه دیدمش
تبریک به همه بابت پشتکار و تلاششون

ایاکلاهبرداری کردن کار خوبیست؟

5 پسندیده

سم به کافی شاپ می رود
انگلیسی با کامبیز‌‌‌
@YoKambiz
۴۲۹ بار

11 پسندیده

چهارصد و بیست و نه بار؟! :astonished: @ali-13

7 پسندیده

البته بگم که من بخاطر بالا رفتن قدرت شنیداریم تا بتونم هنگام کار و پیاده روی به درس های قبلی گوش میدم یه توصیه خیلی خوب که خانم @elahehvelayati گفتند.

7 پسندیده

خیلی ممنون برادر @oktay2 :rosette::sunflower::tulip::blue_heart::green_heart:
خودم هم دارم اینطوری نتیجه می گیرم.
من کتاب های زیبوک هم، فصل هاش رو بجای یک بار، چند بار می خونم.
من الان دیگه بیشتر افتادم تو خط چالش های رایتینگ :pencil2::open_book:
این رو همین امروز فی البداهه نوشتم:

دوستم دیده، می گه داری از چی فرار می کنی الهه؟! :joy::joy:

7 پسندیده

یعنی اینقدر دارین گوش میکنین :joy::joy::joy:

4 پسندیده