تالار زبانشناس

چرا انقدر قیمت ها اشتراک رو افزایش دادید؟؟

سلام خدایش شما دیگه چرا قیمت هارو افزایش دادید
تحریم؟
دلار؟
حداقل 10 درصد 20 درصد ن دیگه 100 درصد 200 درصد
ای کاش گرانی ها هم هر سال مثل حقوق کارگر 15 درصد 20 درصد افزایش پیدا می‌کرد

10 Likes

مقایسه با رقبا کردین؟
آیلینگو اشتراک یکساله ۹۹ هزار تومن
لرنیت اشتراک یکساله ۸۰ هزار تومن
اکسین چنل 99 هزار تومن
و …
تازه اینها بدون درنظر گرفتن این نکته هست که هیچ اپلیکیشن داخلی امکانات مهمی که در زبانشناس ارائه شده رو نداره.

19 Likes

من اصلا از زووم استفاده نمیکنم
ولی وقتی خاستم اشتراکم رو تمدید کنم به اجبار مجبور شدم اشتراک طلایی رو تمدید کنم و زووم رو هم انداخت روی اشتراک با هزینه اضافی

6 Likes

همین دلیل که ما همیشه تو ایران تورم های خیلی زیادی داریم
گرونی بی منطق بی دلیل
شما برای قیمت گذاری چرا به رقبا توجه میکنید
کار اونا هم اشتباه.
باید توجه به بهای تمام شده محصول
نقطه سر به سر
میزان سرمایه گذاری
تعداد مشتریان
باید یه اینا توجه کنید
اگ قرار باشه که هر کسی هرچیزی اختراع یا درست کرد برای قیمت گذاری بیاد ببین جنس های مشابه قیمت رو چطوری زدن
نمونش میشه بازار ایران که در دنیا رتبه 11 از لحاظ عدم ثبات تورمی داره میشه

7 Likes

جناب ناصری شما چرا با اونا مقایسه میکنید؟

چرا با دهکده زبان مقایسه نمیکنید که با وجود اینکه امکانات زیادی داره انقدر ارزونه؟(سالانه ۱۲ تومن)

بعدشم. من اکسین چنل رو نمیدونم. ولی ایلینگو و لرنیت رو که میشناسم، اونا سرور آنلاین دارن

شما سرورت افلاینه اصلا هزینه ای بابت سرور ها نمیدی. ولی سرور انلاین خیییلی خرج داره. دائما باید هزینه های زیادی رو بدن. برای همین طبیعیه که قیمتاشون زیاد باشه

8 Likes

سلام
دهکده زبان 25 هزار تومان است. و اشتراکش دائمیه.
اما اگر بخواهیم زبانشناس رو با کلاس های انگلیسی مقایسه کنیم خیلی باصرفه است. اگر بخواهیم زبان رو تو کلاس یاد بگیریم باید 5 و 6 میلیون تومان یا بیشتر هزینه کنیم. بغیر از هزینه رفت و آمد و کتاب و دفتر و سختی هایی که داره.
اما به نظرم بهتر بود کنار این اشتراک طلایی و حرفه ای یه گزینه ی معمولی هم میزاشتند که هزینش کم تر بود.

7 Likes

اینکه فکر میکنید به این موارد توجه نکردیم جای تعجب داره :wink:

دهکده زبان چه از بابت منابع چه از بابت امکانات بخش خیلی کوچیکی از زبانشناس هست.

اینکه فکر میکنید هزینه ای بابت سرور نمیدیم خیلی جای تعجب داره :joy:

فقط یک قلم همین چند روز پیش نزدیک ۲۰ میلیون تومن هزینه ی سرور شد. به غیر از هزینه های ماهیانه که پرداخت میشه.

این صحبتا زیاد فایده ای نداره. قبلا زیاد بحث شده.

18 Likes

فکر نمیکنم مقایسه زبانشناس با یک کلاس درس مقایسه درستی باشه.

6 Likes

اینکه فکر کردید خوبه اما هرکسی میتونه یه حساب سرانگشتی بکن میفهمه که این مبلغ زیاده چرا هزینه کپی صفر تو بحث نرم افزار صفر
شما 20 هزار اشتراک دارید هر کدوم 72 تومن دادن
ببینید چقدر میشه؟؟

البته ان شاء الله خدا بهتون بیشتر بده ها این حقتون دستمزد زحمات تون هست
اما ای کاش یکم منطقی تر افزایش قیمت میدادین

7 Likes

ببین شما خارج گود نشستی و فقط با یسری فرضیات اشتباه نظر میدین. از کجا میدونین که همه ی این ۲۰ هزار نفر خریدن؟ یه اپلیکیشن ده درصد یوزرهاش بفروشه کلاهشو باید بندازه هوا.

درضمن خیلی از این افراد هم افراد قدیمی بودن که اپلیکیشن رو ۳۰ تومن خریدن.

اگر ما رانت داشتیم یا بازارمون انحصاری بود شما میتونی به قیمت بالا ایراد بگیری. ولی در یک بازار آزاد و رقابتی هزینه رو بازار تعیین میکنه. برای همین هم من قیمت رقبای اصلی رو به عنوان نمونه گذاشتم. تازه مثلا اپلیکیشنی مثل لرنیت و اکسین چنل یک پنجم اپلیکیشن ما هم امکانات و پشتیبانی ندارن.

16 Likes

انصافا کاملا بی انصافیه! که بگیم این اپ گرونه و یا چیزایه دیگه
با این همه قابلیت هایی که این اپ داره و در آینده بهش اضافه میشه
اصلا میگم همه ی منابعی که تو برنامه هست کپی و مفت
چرا یکی دیگه نیومد و این کار رو نکرد
چرا برنامه های دیگه رو ملت استفاده نمیکنن و …
گاهی وقت ها همون ایده خودش ارزشش خیلییی بیشتره
من خودم به شخصه ارزش این اپ رو بیشتر از این میدونم
شما اگه یه حساب سرانگشتی ساده بکنید میبینید که هشتاد تومن در سال هیچی نیست
اندازه پول یک جلسه کلاس زبان برای خیلیا هم نیست
که من مطمئنم اگه شما یک سال با این اپ کار کنی با سرعت چندین برابر پیشرفت میکنین و هم پولتون سیو میشه هم زمانتون
یه موضوع دیگه
علاوه بر قابلیت های خود اپ
کدوم اپ یه سیستم پشتیبانی قوی مثل زبان شناس داره؟
کدوم اپ یه تالار داره که همه ی زبان شناسا رو دور خودش جمع کرده و چنتا مجرب که بقیه رو راهنمایی کنن و هر سوالی داشتی بهش جواب بدن؟

16 Likes

بعنوان یک کاربر کار آقای ناصر به شخصه برای من ارزشمنده
و همچنین وقتی صحبت از بازار آزاد میکنند مشخصه که مطالعه اقتصادی هم داشته و خوب دیگه مارکتینگ هستش

10 Likes

من اپ رو ۳۰ تومن خریده بودم
ولی اشتراکم تموم بشه بازم میخرم
چون واقعا می ارزه
هزارتا مزیت داره که خدایی باید یکی بنویسه و اشتراک بزاره
من حوصلم نمیکشه وگرنه همرو لیست میکردم

11 Likes

سلام مگه چند بود وچند شده من گرفتم 70 تومن ولی با اون که کاملا تو شرایطی بودم که هشت ماه حقوق نگرفته بودم البته همچنان هم همونطوری هست ولی کاملا راضی هستم

8 Likes

سلام آقای ناصری یه سوال
شما برای استفاده از منابع خارجی از صاحبشون اجازه میگیرید؟

9 Likes

واقعاً هر چی که می گید، درست می فرمایید.
قیمت اشتراک، حتی اگه دو برابر هم بشه، باز هم من تمدید اشتراک می کنم. حتی یه روز هم نمی تونم بدون زبان شناس سر کنم.
علاوه بر این مواردی که شما گفتید، زبان شناس چقدر من رو از خرید کتاب های دیگه، کاملاً بی نیاز کرده.
فقط یه گله اینکه چرا تبلیغات در سطح گسترده نداشتید که من زودتر با زبان شناس آشنا بشم؟؟؟ خدایی الان خیلی حسرت می خورم …
یک نکته در مورد زبان شاس اینکه بنظرم برای علاقمندان به زبان انگلیسی به شدت اعتیاد آوره :joy::joy::joy: حداقل در مورد من که اینطور بوده :joy:
زبان شناس باید این هشدار رو موقع نصب به کاربرانش بده :sweat_smile::sweat_smile:
#معتاد_زبانشناسیم

11 Likes

سلام. الان قیمت کل برنامه 90 هزار تومان است البته همه ی محتوا در غیر اینصورت اشتراک حرفه ای ارزون تره.
من حساب کردم اگه بخواهیم 90 هزار رو 365 روز استفاده کنیم، هزینه روزانش میشه 247 تومان! باور میکنید؟ حالا میتونی روزانه بی نهایت تمرین کنی. اما کلاس چی؟ فک کنم یک ساعت و نیمش 90 هزار تومان باشه :joy:. خب اگه با بزنامه های دیگه مقایسه کنیم که زبانشناس خیلی بهتر یاد میده و تالارش هم که میشه هر سوالی پرسید و رفع اشکال کرد خودش عین کلاسه و ارزش دیگه ای داره!

11 Likes

من هم که اول برنامه رو نصب کردم و اشتراکش رو خریدم، همین استدلال شما رو داشتم و خیلی از دوستام و همکارام رو با این توجیح، قانع شون کردم که از زبان شناس استفاده کنند.
چون مدام از من سوال می کردند که برای تقویت زبانمون چکار کنیم؟ که خوشبختانه یه سری ها قانع شدند که اشتراک زبان شناس رو خریداری کنند … که البته به نفع خودشونه.
حالا ما ایرانی ها این همه خرج می کنیم، به زبان انگلیسی که می رسه، خیلی ها بهونه می یارند که پول نداریم و …
در صورتی که زبان انگلیسی از خیلی از خرج های دیگه واجب تره … حداقل من این امر رو بشدت احساس می کنم … مخصوصاً با زبان شناس که این همه بازدهی داره. من فقط یک ماهه که دارم ازش استفاده می کنم و چقدر ازش نتیجه گرفتم …
واقعاً موندم دیگران چه فکری می کنند …

12 Likes

همین جا از شما و کل اعضای تیم زبان شناس بخاطر تلاش های شبانه روزی تون تشکر می کنم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::hibiscus::sunflower:
خدایی اعتراف می کنم نرم افزاری در زمینه آموزش زبان، به پای زبان شناس نمی رسه … :clap::clap::clap:
یه گله هم دارم اینکه چرا تبلیغات گسترده تر نداشتید؟؟؟ که من زودتر متوجه همچین نرم افزاری بشم … :roll_eyes:
الان من خیلی از قافله عقب موندم :smiley::smiley::smiley:

7 Likes

منم همین گله رو داشتم. الانم باز به اون صورت تبلیغ نمیشه. برنامه‌ای با این همه قابلیت باید تبلیغات گسترده‌ای براش بشه.

تازه اینجا با اساتید بومی، زبان رو یاد می‌گیرید که پایه‌ی تلفظ درست رو می‌سازید.

9 Likes