ارزیابی انگلیسی با کامبیز

ارزیابی انگلیسی با کامبیز
none 4.810810810810811 37

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از « انگلیسی با کامبیز » نرم افزار «زبانشناس» است.
توضیح مختصری از این دوره:

سطح: 2

9 پسندیده

سلام
خیلی عااااالی
سورپرایز شدم
دروغ سنج:joy::joy::joy::joy:
دمت گرم @kambiz_mbi2

7 پسندیده

سلام شبتون بخیر :sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:
WooooooW سوپرایز بزرگی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
آفرین :tulip::blossom::hibiscus::rose::cherry_blossom:
خداقوت :cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::clap::ok_hand::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:

6 پسندیده

Wow … you’re fantastic boy …

5 پسندیده

خیییلی خوبه مخصوصا بخش یاوه گویی
ادامه بدین :ok_hand::ok_hand:

7 پسندیده

عالیه دمت گرم استاد بیشتر از این دوره ها بزارید

5 پسندیده

من حوصله ام سر میره چون خیلی برام سخته لغاتش و نمیدونم

5 پسندیده

عالی فقط بعضیاش ترجمه هاش زیر جمله های انگلیسی تنظیم نیست

6 پسندیده

جالب بود . دمتان گرم

6 پسندیده

سلام
عالی است
آقا کامبیز یه مدرس درجه یک هستند البته خودشون به مدرس اعتقادی ندارن بجاش ( تمرین و یادگیری رو قبول دارند) و معتقد هستند که آدم خودش باید یاد بگیره نه مدرس یاد بده :slightly_smiling_face:
و مدرس فقط راهنمایی میکنه

8 پسندیده

عالین، فقط خیلی کم هستند

5 پسندیده

عالی یکی از بامزه و کاربردی تمرین دوره هایی که دیدم واقعا به زبان انگلیسی علاقمند شدم

6 پسندیده

کامبیز عالی و بسیار خلاقه

6 پسندیده

عالییییی بووووودددددد

6 پسندیده

خسته نباشید . من به شخصه به بخش سرگرمی و مکالمه علاقه دارم . ولی همین طور که دوستان گفتند تعداد ویدئو ها کم هست . باید بگم لهجه ی زیبایی دارین و خب خیلی با اعتماد به نفس صحبت میکنید .این خودش روی بیننده تاثیر زیادی داره .

6 پسندیده

خیلی خوبن آقا کامبیز،لطفا ویدیو های بیشتری بذارین

5 پسندیده

جذاب و سرگرم کننده :relaxed:

6 پسندیده

خوبه ولی اگه داستان کوتاه هم داشت بهتر بود

5 پسندیده

عااااااللللللیییی هست من که خیلی خوشم اومده

7 پسندیده

Kambiz is such a talented person with a fabulous sense of humour! I mean it. I had a great time with his course . :metal::crossed_fingers:

6 پسندیده