ارزیابی مجموعه دزدان دریایی کارائیب

ارزیابی مجموعه دزدان دریایی کارائیب
none 4.0 8

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از مجموعه « دزدان دریایی کارائیب » نرم افزار «زیبوک» است.
توضیح مختصری از این دوره:
Pirates of the Caribbean is a series of fantasy swashbuckler films produced by Jerry Bruckheimer and based on Walt Disney’s theme park ride of the same name. Directors of the series include Gore Verbinski, Rob Marshall and Joachim Rønning and Espen Sandberg.
سطح: 4

4 پسندیده

عالی بود لذت بردم مرسی که ترجمه هم گذاشتید

3 پسندیده

خیلی این دوره عالی است و من واقعا این دوره را دوست دارم ممنون بابت این دوره عالی لطفا فصل های دیگه این دوره را بگذارید

2 پسندیده

همون اول کهthe ازghost shipازتومتن قسمت اول جا افتاده بود خورد تو ذوقم ودیگه ادامه ندادم … جاهای دیگه ی اپ هم این مدل اشتباهات وحشتناکترش رادیدم چرا تصحیح نمیشن

دوست خوبم قبلا بدون بررسی در اپ بارگذاری میشد ولی الان به شدت درحال بررسی و ویرایش برخی دوره ها هستیم و ممنون میشم موردی اگر دیدید که نیاز به اصلاح دارن بهمون گزارش بدید تا در اسرع وقت اصلاح بشه :pray::relaxed:

من سطح دو زبان شناس هستم و این داستان و بدون ترجمه خوندم کاملا متن و متوجه میشدم البته یه چند تایی لغت به لایتنر اضافه کردم به هر حال من که از داستان لذت بردم به نظرم برای سطح مبتدی اسون باشه پیشنهاد می کنم ممنون از تیم زبانشناس

سلام
چرا بعضی از کلمات را بریتیش تلفظ می کند مثل here که هییا تلفظ می‌کنه به جای هییر و از این دست خیلی هستند

It is very good and easy peasy
I wish you’d upload its movie…

برام جالبه یه عده از خارجیا وقتشون رو صرف نوشتن چنین داستان های هیجان انگیزی میکنن اما جادوی قلمشون در نهایت حس زندگی رو از ما میگیره و الگوی بدی برای زندگیمون داره و اخرالزمان همه ی ادما رو اونجوری که میخوان نشون میدن. اینقدر هم مهمه براشون که همش دربارش داستان درست میکنند یا title داستاناشون میزارن. مثل بخش دوم همین داستان.

A post was merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

کامل خوندم خیلی جذاب بود برام. داستانش واقعا پر کشش هست و دوست داری ببینی آخرش چی میشه که نمی شد پیش بینی کرد
همیشه دوست داشتم کتاب و داستان به زبان انگلیسی بخونم ممنونم از اپ زبانشناس

به نظرم در هرسطحی از زبان هستیم باید از همه منابع زبان استفاده کنیم…من خودم سطح فوق متوسط هستم.به نظرم این مجموعه خیلی خوب بود چون همه کلمات رو فهمیدم و در کنارش یه داستان تخیلی خوندم.لازم به ذکر است داستان و پادکست برای یادگیری زبان نیست،برای اینه شما خودتون رو بسنجی که واقعا سطح ت چیه…و کلماتی که قبلا خوندی برات یادآوری بشه.
خیلی ممنونم از مجموعه زبانشناس برای ترجمه این اثر پرطرفدار.