چالش تعهد پانصد روزه

بسیار عالی :muscle:
امیدوارم همینطور بشه

13 پسندیده

سلام پروین خانم، خسته نباشید دلاور :grinning_face_with_smiling_eyes::clap:، می بینم که خیلی خوب کار کردید :+1:خیلی همت بلندی دارید که این همه روز دارید می خونید و همچنان ادامه می دید، امیدوارم منم بتونم مثل شما از کارم و وقتم به خوبی استفاده کنم، این همون راهیه که تو ویدیوهای آقا کامبیزه آهسته و پیوسته، خیلی عالیه، موفق باشید. :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

13 پسندیده

سلام تبریک میگم بهتون پشتکارتون واقعا ستودنیه⁦ :clap::clap::clap:
به امید موفقیت های بیشترتون :+1::slightly_smiling_face:

12 پسندیده

سلام سلام به به پروین خانم عاللللیههههه بابا متعهد بابا دقت :ok_hand::heart_eyes_cat::ok_hand::heart_eyes::partying_face::partying_face::partying_face: چه کردی شماااا 555 که هیچ 5555555 از این بیشتراا ادامه داره شما همین الان به 555 نرسیده برای ما 5555555555555555 انقدره زنجیرت زنجیره نیاز نیس شما خودتون زنجیره اید
زنجیره ک مزاحا منظور والایی شماست :ok_hand::sparkles:

به به
فاطمه جون :heart_eyes::ok_hand: خوش برگشتی من از تابستونه شما رو ندیدم

12 پسندیده

واقعا عالیه :clap::clap:، پشتکارشما برای همه ما الگو خواهد بود، باید یه عکس ازش بگیریم بزاریم زمینه گوشی هامون :joy::joy:

13 پسندیده

سلام
تبریک میگم :heart_eyes: منم از الان به خودم قول میدم زنجیره ۲ روزمو حفظ کنم :sweat:

11 پسندیده

ازتون سپاسگزارم امیدوارم که بتونید به زنجیره‌های طولانی دست پیدا کنید.

مرسی عزیزم لطف داری :revolving_hearts:

مرسی وروجک جان بابت این پیام پر انرژیت :smiling_face_with_three_hearts:

میدونم که زبان نمی‌خونی ولی امیدوارم زنجیره‌ی درس خوندنت به بلندی 5555555555555555 باشه :blush:

مرسی شیوا جان :revolving_hearts:

:rofl: :+1:

ممنونم آمنه جان. برات زنجیره‌ی ۱۰۰۰ روزه آرزو میکنم :revolving_hearts:

16 پسندیده

سمبل اراده، پشتکار و موفقیت های پی در پی

به کجا چنین‌ شتابان ؟

صمیمانه تبریک عرض میکنم.

14 پسندیده

به اشتوتگارت :grimacing:

بسیار سپاسگزارم ازتون.

میدونم که زنجیره ۱۰۰۰ روزه دارید و رو نمی‌کنید :neutral_face:

12 پسندیده

توی چمدونتون چهار تا جای خالی ندارین ؟ جمع و جور میشینیم، تکون تکون هم نمی خوریم.

سوء تفاهم شده بخدا :grimacing:

14 پسندیده

بیشتر از سی کیلو راه نداره :joy:

مصاحبه هم که زدین زیرش. اونم سوء تفاهم شد؟ :thinking:

13 پسندیده

پس باید تا کمتر از 30 کیلو وزن کم کنیم :sweat_smile:

:joy: :+1:

12 پسندیده

ببخشید اگر فضولی نباشه میتونم سطحتون رو بدونم؟ و این که چند سال هست که زبان یاد میگیرد. آیا از سال 96 تا کنون بغیر از زبانشناس از منابع دیگری هم استفاده کرده اید؟ قفل از آن از چه منابع و روشی استفاده میکردید؟

9 پسندیده

سلام پری جون
خیلی خوشحال شدم این تاپیک رو دیدم، ایشالله جشن 1000 روزگیش :wink: :wink:
موفق باشی عزیزم

11 پسندیده

اختیار دارید.

سطح الانم واقعا نمی‌تونم بگم.‌ چون مهارت‌ها رو به یه اندازه مسلط نیستم. مثلا خواندن و نوشتنم نسبت به شنیدار و گفتارم بهتره. ولی خب با توجه به تعیین سطحی که آقا کامبیز قرار داده بود سطح C1.

دوازده سال اما با روش‌های سنتی، استفاده از کتاب و گرامرهای پیشرفته هم به واسطه‌ی ترجمه یاد گرفتم.

فقط فیلم و گاهی مستند. فیلم و سریال به تعداد فراوان البته.

کتاب‌های درسی، کتاب لغت و گاهی هم کتاب داستان می‌خوندم. (تاثیر خیلی زیادی برام نداشت)

هرچی که الان دارم از فیلم و سریال و زبانشناسه.

15 پسندیده

سلام عزیزم. فدات شم :kissing_heart:

کم‌پیدای دور از چشم :thinking:

(ای پیدای دور از چشم!
دیری‌ست تا من می‌چشَم رنجابِ تلخِ انتظارت را
رویای عشقت را، در این گودالِ تاریک، آفتابِ واقعیت کن!

“شاملو”)

12 پسندیده

خدا نکنه آجی

من گشت نامحسوسم :sweat_smile: :sweat_smile:

مرسی بابت شعر زیبات :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

11 پسندیده

چقد قشنگ بود :heart:
پیدای دور از چشم …

12 پسندیده

سلام بهتون تبریک میگم خیلی حس خوبی پیدا کردم :wink::smiling_face_with_three_hearts::sunflower: من تازه واردم اینجا منتها یک ماه هست اپ رو نصب کردم و استفاده میکنم ولی خیلی فعال نیستم و هنوزم اشتراک نخریدم احتمالا اخرماه بخرم . یک راهنمایی میخواستم واسه افزایش لول کلمات جدید. من کلمات زیادی رو بلدم اخر هر داستان کلی کلمه رو میزنم بلدم بعدش اینطوری سریع تر لولم بالا میاد که؟؟ شما چیکار میکنید این قسمتو؟ چه کاری بهتره انجام بدم ؟

11 پسندیده

ماشالا :clap:
باعث انگیزه هستن همه دوستان :blush:
ممنون از همه

9 پسندیده