جوجدوستان به

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

5 پسندیده

جوجدوستان به!!! :grin:
سوالتون رو بپرسید اینجوری ک اصلا منظورتون مشخص نیس :smiley:

4 پسندیده

من فک میکنم داشتند امتحان میکردند چطوری از تالار و سوال استفاده کنند

4 پسندیده

شایدم دستشون اشتباهی خورد رو ارسال و بدون تکمیل کردن پستشون ارسال شد :smiley:

4 پسندیده

بله ممکنه، امکانش هست :grin:

4 پسندیده

شما هم اول لایک می کنید بعد می خونید؟! :joy:

4 پسندیده

واسه چیز الکی همه دارن یه چیزی میگن :sweat_smile::laughing:

4 پسندیده

عزیزم داستان جوجه اردک زشت راچگونه بخوانم من هنوزنمی دانم تو تالار کجا سوال بنویسم و چطور بفرستم که دوستان بخوانند

6 پسندیده

سلام
اگه منظورتون روش خوندن هست که توی همین تالا مقاله های زیادی هست در رابطه با روش خوندن و البته تقریبا برای من هر روز یه ایمیل میومد از طرف خود اپ ک در رابطه باا همین روش های بهتر خوندن بود
و منم تقریبا دارم همین روش های خوندن رو پیاده میکنم
کاری ک من میکنم اینه که یکی دو بار کامل درس رو گوش میدم به همراه متن درس تا ببینم چقد از درس رو متوجه میشم و بعد کلماتی رو ک بلد نیستم هایلایت میکنم و قسمتهایی رو ک متوجه نشدم رو نگاه ترجمه میکنم و در مرحله بعدی بدون متن صوت رو گوش میدم و هر جایی متوجه نشدم دوباره نگاهی به متن میندازم خلاصه این کار رو تا حایی تکرار میکنم ک حس کنم مطلب رو کاملا درک کردم یه بخش هایی رو هم فراز به فراز گوش میدم
که اگه دقت کنید یه نوار آب رنگ پایین هست و امکاناتی داره ک هم میتونید سرعت صوت رو کنترل کنید و هم میتونید هر بخشی از متن رو ک میخواین بزنید روی تکرار
تمام این چیزی ک من گفتم کاملترش توی مقالات و ایمیل هایی ک براتون میاد هست
اگه هم سوالی دارین از همین جایی ک الان همین پست رو گذاشتین اگه مربوط به قواعد یا هر چیز دیگه بود سوالتون رو بپرسید تا دوستان راهنمایی کنند

8 پسندیده

توی این قسمتی ک ستاره کشیدم سوالتون رو مطرح کنید
بعد اون پایین هم ک یه فلش هست اگه عکسی یا فایلی بخواین بزارین از این قسمت وارد بشین و قرارش بدین
اون بالا هم ک دورش خط صورتی کشیدم یه عنوان دقیق مرتبط با سوالتون بنویسید

6 پسندیده

روی کدام قسمت بزنم تاسوالم برادوستان ارسال بشه

4 پسندیده

شما ک همین الان سوالتون رو پرسیدن
من نمیفهمم الان دیگه چه مشکلی دارین
براتون اسکرین شات هم گرفتم تو دیدگاه قبلی
روی ایجاد موضوع ک بزنید ارسال میشه

6 پسندیده

بهترین کار اینه ک اول سوالی ک دارین رو توی تالار سرچ کنید چون شاید قبلا به این سوال جواب داده شده باشه و اگه چیزی پیدا نکردین یه موضوع جدید ایجاد کنید و نیازی نیست کاری انجام بدین ک برای بقیه ارسال بشه. همینجوری ک شما سایر موضوعات رو در تالار مشاهده میکنین موضوع شما هم برای همه دوستان نشون داده میشه.
اگه سوال شما مربوط به درس خاصی هست حتما از داخل اپ و همونجایی ک درس رو مطالعه میکنین سوال رو ارسال بفرمایید و سوال رو شفاف و همراه با متنی ک سوال در مورد اونه ارسال بفرمایید.
موفق باشید :deciduous_tree:

3 پسندیده