مجربها بگویند

سلام دوستان، خسته نباشید
یه سوال دارم میخوام راهنماییم کنید،
من الان درس مکبث هستم و بنظرم این قصه گویی ها خیلی سخته، راستش من فکر میکنم که مکالمه واجبتر و کاربردی تر از قصه گویی هستش البته در وهله اول، و خیلی هم علاقه به مکالمه دارم حالا میخواستم بدونم توی زبانشناس قسمتی وجود داره که مکالمه باشه؟ اگه هست بهم راهنمایی کنید که اون قسمت را باز کنم،. ممنون

9 پسندیده

سلام
دوره ی VOA رو امتحان کنید

13 پسندیده

سلام

شما برای مکالمه، باید لغت و ساختار بلد بلشی، بهترین راه برای این هدف، خوندن داستان و فشرده‌شنویه.

مکالمه که خودبخود سبز نمیشه.
مطمئن باشید راه دیگه‌ای نیست.
اگرم باشه طولانی مدته، جذابیت آنچنانی نداره و فرسوده‌تون می‌کنه.

موفق باشید.

16 پسندیده

سلام متشکرم، دو تا از درساشو دیدم، خیلی خوب بود همونی بود که میخواستم ممنونم آقا فرزاد از راهنماییتون، :pray::pray: موفق باشید :hugs::hugs:
من انگلیسی بدون تلاش را هم دیدم انگار بدک نیس، بنظرتون خوبه الان بخونم؟

9 پسندیده

سلام پروین خانم، همچین هیچی هیچی هم که نیست، یه کمی را بلدم، قبل از این مجموعه تو خونه زبان را میخوندم،. یه چیزایی بلدم، منتها میخواستم در کنار قصه گویی مکالمه هم بخونم، متشکرم از راهنماییتون :pray::pray:

11 پسندیده

سلام
خواهش میکنم دوست عزیز :rose:
انگلیسی بدون تلاش هم دوره ی قوی ای هستش

9 پسندیده

سلام به شما
این چیزی که میگم واقعیتی بوده که واسه خودم رخ داد
وقتی زیاد بشنوید و بخونید و یا فیلم ببینید به نقطه ای میرسید که اون لحظه فکر میکنید الان باید دیگه حرف زدن رو شروع کنید. قبل از گرفتن ی پارتنر هم بهتره به دوره هایی که با سوال و جواب شما رو به صحبت کردن وادار میکنن گوش بدین. مثل انگلیسی قدرت.
صبور باشین و ورودی جذب کنید. تایم خروجی زبان کمکم رخ نمایی میکنه :v::grin:

18 پسندیده

ممنون از توضیحتون :pray::pray::star_struck::rose:

9 پسندیده

سلام
یه نوزاد دو سال فقط گوش می کنه تا بعد کم کم به حرف میاد. اگر ابتدای کار هستید تا میتونید فقط گوش کنید. به موقع خودش یه مکالمه می کنید که خودتونم فکرش را نمی کردید. این یادگیری طبیعی هست.

11 پسندیده

متشکرم از راهنماییتون :pray::pray:،

9 پسندیده

سلام آقا فرزاد @Farzad_Poodineh
من امروز وارد اپ که شدم دیدم به به بازم کلی قسمت دیگه به این دوره اضافه شده، انصافا دمتون گرم :pray::pray::rose:
@hnaseri

6 پسندیده

سلام حنا خانوم
ممنون بابت انرژی مثبت :rose: :rose:
دوره های جدیدی هم از این مجموعه ی معروف در راهه

7 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
مرسی واقعا، بی صبرانه منتظرم

6 پسندیده