ویس قدرت ( قدرت مطالعه)

سلام دوستان
اخر هفته و ویس جدید من😁
پ ن؛ حالا انگار همه منتظرش بودن :joy:

دوستان خوشحال میشم نظرتون رو بامن به اشتراک بزارید

18 پسندیده

سلام جناب @Gheidar1 ارجمند و گرامی :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::hibiscus::tulip::hibiscus::rose::hibiscus:صبح آدینه تون گلباران :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::hibiscus::hibiscus::sunflower::hibiscus::blossom::tulip::bouquet::blossom::tulip::tulip:
مطمئنا همه ی ما منتظر وویسهای پر قدرتتون هستیم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::muscle::muscle::muscle::muscle:
بسیار عالی بود تبریک میگم :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::tulip::blossom::hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet:

7 پسندیده

سلام میترا خانوم و ایام به کام
ممنون از نظرتون
وخوشحالم ک چنین افراد باانرژی در تالار هستند…
امیدوارم جبران کنم🌹

6 پسندیده

سلام به روی ماهتون :rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:بی اغراق عرض کردم :rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower::blush:باآرزوی موفقیتهای روز افزون هم در زبان و هم در کار و زندگی :rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::sunflower::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose:

5 پسندیده

سلام. صبح همگی بخیر. این VOICE اگر فی البداهه بود خیلی عابیع و تبریک میگم. معلومه در پیشینه شما تلاش بسیاری میشه پیدا کرد.
پیشنهاد: جمله هایی در انگلیسی وجود دارن که اصطلاح نیستن، ولی به صورت قانون نانوشته در اومدن و اکثر مردم در اکثر جاها از این جملات بیشتر استفاده میکنن. تاکید میکنم که اینا اصطلاح میستن، فقط در گذر زمان بشدت بین مردم جا افتادن. که به نظر من خیلی میتونن در صحبت کردن هاتون کمکتون کنن… بد نیست به اونا یه نگاهی بندازید.

7 پسندیده

سلام دوست عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه
بله فی البداهه بود
و ممنون از انرژی ک دادید

برای پیدا کردن این جملات کجا باید بگردم؟

6 پسندیده

خیلی خوب بود. :clap:
بهتون تبریک میگم

ضمنا توی صداتون آرامش خاصی هست. Base ِ خوبی برای انگلیسی حرف زدن دارید.

شبیه یه بازیگری حرف می‌زنید که الان اسمش یادم نمیاد.

همینطور به کارتون ادامه بدید و در آخر که قدرت رو تموم کردید، برگردید عقب و وویس‌هاتونو با هم مقایسه کنید. خیلی کیف میده وقتی آدم با چشم و گوش خودش پیشرفتش رو حس کنه.

9 پسندیده

سلام استاد
بزرگوارید و بخاطر انگیزه ایه ک شما و دیگر دوستان بهم دادید
امیدوارم بتونم بهترشم…

امیدوارم بهتر بشم😃

8 پسندیده

سلام حسین جان.خیلی خوب بود و پیشرفتت قابل مشاهدست.
یه چیز که خودمم باید رعایت کنم اینه که سعی کنیم رو یه ریتم داستان تعریف کنیم.مثلا اولش خیلی سریع بود و اخرش استپ ها خیلی زیاد شد که البته این طبیعیه برای ما.
ولی با تلاش و داستان گویی چند باره این مشکل حل میشه. به تلاشت ادامه بده

9 پسندیده

سلام
خیلی خوب بود مخصوصا اینکه فی البداهه گفتین کلشو :ok_hand::ok_hand:
ادامه بدین هفته بعدم منتظر وویستون هستیم :clap::clap:

دقیقا :ok_hand::ok_hand:

8 پسندیده

سلام‌بزرگوار
ممنون از انرژی مثبت شما
امیدوارم در ویس بعدی بهتر بشم…

سلام دوست عزیز.
امیدوارم بازم بتونم مابقی دروس رو فی البداهه بگم چون هرچی میره جلو درس ها سنگین تره🙁

6 پسندیده

سلام
حتما میتونید
آمادگی شماهم بیشتر و بیشتر میشه به مرور

6 پسندیده