تمام جمله ها رو باید حفظ کنم

سلام من نمیدونم که باید تموم جمله ها و داستان هارو حفظ کنم یا مغازشون رو متوجه بشم کافیه یعنی همین که میتونم جمله ها و معنی هاشون رو بخونم خوبه یا حتما باید ترتیب کامل یک جمله رو بلد باشم و حفظ باشم البته من تازه شروع کردم

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

6 پسندیده

سلام میترا جون :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
به زبان شناس خوش اومدید :hugs::hugs::hugs::rose::rose::rose:
برای یادگیری زبان اصلا نیازی به حفظ کردن نداری ، شما میتونی چند بار داستان رو گوش بدی و لغات جدیدش رو یاد بگیری بعد داستان رو با لغتهایی که خودت از قبل بلدی یا لغات جدیدی که توی درس یاد گرفتی برای خودت بگی و صدات رو ضبط کنی ، البته میتونی روخوانی هم انجام بدی ، تو تالار تا دوستان نظرشون رو بگن ، اگه خدایی نکرده ایرادی هم داشته باشید ، اینجوری برطرف بشه . البته میتونید تاپیک زیر رو هم مطالعه کنید :point_down::point_down::point_down:

موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

6 پسندیده

ممنونم ازتون لطف کردین

6 پسندیده

اول باید دایره لغات خودتون رو بالا ببرید. اصلا لازم نیست درس رو حفظ کنید. هرچی فهمیدید با زبان خودتون به هر نحوی تونستید بگید. بعدش بیاید و اونا رو درست و حسابی کنید غلط هاشو اصلاح کنید تا به اشتباهاتتون پی ببرید.

3 پسندیده