دلتنگی برای زبانشناس

سلام.من دانشجوی ارشدم و الان دوران امتحانهای پایان ترم شده یک هفته ای هست به نرم افزار سر نزدم خیلی دلتنگ ش هستم…آیا از بین شما دوستان کسی هست مثل شرایط من.و آیا در دوران حتی امتحانهاتون ترک زبان داشتید؟ دوست دارم تجربه ها تون را بدونم

13 پسندیده

سلام
من که از سه سال و یک ماه پیش شروع کردم یه روزم نشده از انگلیسی فاصله بگیرم
تقریبا هر کاری که قبلا به فارسی انجام میدادم رو تبدیل به انگلیسی کردم (مثل خوندن مطالب در اینترنت یا دیدن ویدیو های آموزشی) و حداقل روزی 3 ساعت درگیر زبان بودم

بنابراین نه خدارو شکر :grin:

15 پسندیده

راستش … اصلاً حرف جدایی از زبان رو نزنید که دلم بشدت می گیره.:raised_hand::raised_hand::raised_hand:
شما تو امتحانات، زبان رو ول کردید، حالا من تو اسباب کشی هم ولش نکردم.:joy::joy:
نمی دونم چرا حتی میزان مطالعه ام هم بیشتر شده! :sweat_smile:

14 پسندیده

ایول به شما چقدر با اراده و خوب :clap::clap:

12 پسندیده

عزیزم من دقیقا ۶ ماه شده اصلا زبان نخوندم …خیلی دوس دارم بخونم ولی متاسفانه بخاطر شرایطم نمیشه … البته الان تنبل شدم :no_mouth:

8 پسندیده

سلام. متاسفانه بله.
من ن تنها در موقع امتحانات نهایی، بلکه در امتحانات داخلی کلاسی هم خیلی وقت ها سبانشناسو فراموش میکنم. ن که فراموش ذهنی ها. بلکه از سر کمبود وقت تو وان روز باهاش کار نمیکنم. متاسفانه درها هم یجور شده روز قبل امتحان کافی نیست . حد اقل دو سه روز قبل امتحان شروع میکنیم ما دیگه.
بخاطر همین در تجربه یکی دوساله ام با زبانشنلس، باید بگم که طولانی ترین زنجیره من 1 هفته بوده حتی مورد پیش اومده من 6 ، 7 ماه هیچ به زبانشناس دست هم نزده ام.

و به این اعتقاد دارم که همه چی به یه برنامه ریزی صحیح و اصولی بستگی داره هر وقت یه برنامه ریزی کردین و دیدین که حتی یه جا از کارهاتون به یه مشکل کوچیکی بر خورده بدونن که حتما اون برنامه تون میتونه بهتر از این و مفید تر و کارامد تر باشه.

6 پسندیده

من همیشه هستم :rofl::rofl::rofl:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
زبان شناسو میتونی توی گوشیت در دسترس تر قرار بدی
دوما جایزه بزار برای خودت هربار ک وارد شدی
مثلا فلان چیز جایزه من میشه
اینطوری ناخودگاه بعد یه مدت عادت میشه
و میتونی همیشه استفاده کنی
چون ادم در روز کلی وقت مرده داره
و من وقت های مردم اختصاص داره به زبان
هم زنجیره روزانم پر میشه هم لغت جدید اصطلاح جدید یاد میگیرم

5 پسندیده

سلام بله من ۶ماه گذاشتم کنار بخاطر ازمون استخدامی و به شدت پشیمونم، قطعا میتونستم روزی نیم ساعت وقت بزارم، دیگه به خودم قول دادم بخاطر هیچ ماجرایی ان شالله زبان رو نزارم کنار، حالا چند روز یا یه هفته عیب نداره،ولی طولانی مدت ضرر میکنی

2 پسندیده