تالار زبانشناس

چالش وبلاگ azam- 123

چالش وبلاگ azam- 123
0

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.
من در این تاپیک همه چی میخوام بذارم، وویس، فیلم، مطلب و… خلاصه اینجا همه چی در همه :smiley:. وویس های من تو همین نوشته اول گذاشته میشه، امیدوارم وقتی ک وویسامو گوش میکنین از صدا و طرز خوندنم بدتون نیاد :grin::blush:، منتظر نقطه نظرات مفید شما راجع به وویسام هستم و سعی میکنم با رعايت آنها بتونم پیشرفت کنم. :heart_eyes::star_struck:
فیلم و مطلب را در آخرای وبلاگم میذارم امیدوارم خوشتون بیاد :smiley::blush::upside_down_face:

به امید روزهای بهتر

:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::evergreen_tree::deciduous_tree::palm_tree::evergreen_tree::white_flower::white_flower::white_flower::white_flower:
1- جوجه اردک زشت به تقلید از راوی
2- جوجه اردک زشت به روایت خودم
3- هملت به تقلید از راوی
4- هملت به روایت خودم
5- بازگویی درس مکبث
6- رومئو و ژولیت

32 Likes

سلام عزیزم
خوشحالم که اولین ویس تون رو با ما به اشتراک گذاشتین، همینجور با قدرت ادامه بده :kissing_heart::kissing_heart::heart:

9 Likes

سلام اعظم جان چقدر خوب تقلید کردید عالی بود :clap::clap::clap::+1::muscle: همینطور ادامه عالیه
درضمن از صداتون متوجه شدم کم سن و سال هستید مثل خودم

9 Likes

خیییییلیییییی عااااااالی بووووود
:clap: :clap: :clap: :clap:
چه شروع خوبی
:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:
یکی از بهترین روایت های این درس رو داشتید :ok_hand:
منتظر ویس های بعدیتون هستیم :wink:

8 Likes

سلام خانم :heart::revolving_hearts::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:عصرزمستانه ات گرم و پر درخشش :rose::tulip::cherry_blossom::blossom::blossom::sunflower::hibiscus:
تبریک عزیزم بخاطر شروع چالشهات :clap::clap::clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand::white_flower::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:اولین قدم رو محکم برداشتی حسابی تبریک میگم خوشگل خانم :rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus:صدات هم عالی عالی عالی بود :rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:انشاالله ادامه ی قدمهای بعدیت پراستوارتر و قدرتمند تر :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap::wink::wink::wink::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:
بازهم تبریک میگم لذت بردم :rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::sunflower::blossom::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom::tulip::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts:باآرزوی موفقیتهای بیشتر و در اوج موفقیت به همین زودی ببینمت :heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::rose::tulip::rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::bouquet::cherry_blossom::rose::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::kissing_heart::blossom::bouquet::blossom::bouquet::bouquet::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::revolving_hearts::heart::revolving_hearts::heart:

11 Likes

49 posts were merged into an existing topic: محل انتقال گفتگوهای موقت

خیلللللی خووووب بوووووود خیللللی :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
لذت بردممم دقیقا انگاری داشتم به خود درس گوش میدادم
موفق باشی عزیزم :smiling_face_with_three_hearts:
ادامه بده

5 Likes

ااا اعظم جون چجوری پشت سر هم پیاماتون میاد؟؟؟
یا اینجوری خط میزارید؟؟؟
:thinking::thinking::thinking:

5 Likes

:smiley: چه خوب
ولی چجوری پیاماتون اون وسط پشت سر هم میاد؟

4 Likes

:woman_facepalming: به همین سادگی

:purple_heart: :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

سلام عزیزم.

جدی شما در سطح داستان‌های بچه‌گانه هستید؟
به شخصه فک میکنم سطحتون بالاتره. چون تسلط خیلی بالایی به لغات و جملات داشتید. بازگوییتونم عالی بود.

اگرم سطحتون همینه که خیلی عالی‌تر بود :blush:

7 Likes

زیبا و دلنشین … خیلی خوب بود موفق باشی عزیزم

3 Likes

یه ویس باحال و جذاب دیگه :star_struck:
عااالی اصن بدجوری عااالی :wink:
:clap: :clap: :clap: :clap:

3 Likes

سلام آقای ناصری امکانش هست این تاپیک دانشنامه بشه؟
@hnaseri

3 Likes

دستشون درد نکنه
میتونید ویس دومتون رو اضافه کنید یا براتون اضافه کنم

3 Likes

چی شد؟!؟! :grin:

3 Likes

فایل صوتی رو به تاپیک اصلی اضافه کردید خوبه ولی یه روش دیگه اش هم اینه که مثلا بنویسید ویس اول یا هر کلمه دیگه ای که دوست دارید بعد اون کلمه رو لینک دار کنید که اونوقت رنگش آبی میشه و با زدن رو اون کلمه ویستون باز میشه اینجوری تاپیکتون خیلی شلوغ نمیشه.

برای درست کردن کلمه لینک دار این تاپیک رو بخونید
راهنمای کار با نرم افزار زبانشناس، زیبوک، زوم :white_flower:

5 Likes

بله همیشه میتونید ویس هاتون رو اضافه کنید
امیدوارم تاپیک پرباری باشه :rose:

4 Likes

بله قشنگه :heart_eyes: :blush:

3 Likes

خیلی عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
صداتون برای خوندن داستان های انگلیسی عالیه، تغییر صداتون هم همینطور :heart::rose:

5 Likes