اولین ویس من از انگلیسی قدرت

سلام به همه دوستان …
من دو سه تا پاراگراف اول از درس اول انگلیسی قدرت رو ویسش رو میزارم … زیاد مکث دارم شرمنده چون خواستم دقیق هر چی از متن یادمه رو بگم ولی به نظرم خلاصه گویی خیلی بهتره و از دفعه اینده خلاصه مطلب رو ویس میکنم… اینو فعلا میزارم واسه دس گرمی :grin: انشالله که در اینده عملکرد بهتری داشته باشم …

25 پسندیده

آفرین به شما :clap: :clap:
خوب بود
خیلی خوب بود
بی تعارف
enthusiasm خود من نمیتونم درست تلفظ کنم
چون تلفظش خیلی سخته
واسم جالب بود که ازش استفاده کردید

8 پسندیده

خیلی ممنون … خوشحال شدم که نظرتونو گفتین …
اوایل چون واسه خودمم سخت بود داخل دیکشنری داخل برنامه چندین بار روی دکمه تکرار تلفظ زدم و همزمان باهاش خودمم تکرار کردم تا بالاخره به زبونم نشست … به نظر خودمم تلفظش سخت بود … ممنون که اینقدر دقیق گوش دادین :tulip::tulip::tulip::blush:

7 پسندیده

سلااام
خیلی خوب صحبت میکنین تبریک میگم :clap::clap::clap:
عضو جدید هستین شما؟

9 پسندیده

سلااام دست گرمیتون واقعا خوب بود به عنوان اولین ویس لذت بردم :rose::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand: آفرین بازم ویس بدین قطعا بهتر و بهتر میشین. تلفظاهم با گوش دادن زیاد اوکی میشه.

6 پسندیده

سلام عزیزم …
خیلی ممنون لطف دارین🌷
بله من حدود ۲…۳ ماه پیش عضو شدم …

2 پسندیده

سلام و خیلی ممنون بابت دلگرمی که بهم دادین … نظر لطفتونه و انشالله حتما دوباره میزارم … بازم مرسی :tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
ویس خیلی عالی ارائه دادید:clap::clap::clap:
حتما به مسیری که توش هستید ادامه بدید :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
منتظر ویس های بعدیتون هستم :hugs::hugs::hugs:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

2 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر
تشکر ، نظر لطفتونه .
انشالله که متعهد و قوی پیش برم …
البته در کنار دوستان خوبی مثل شماها مگه میشه زبان
رو ول کرد :hugs:

2 پسندیده

در کنار شماها … نه نمیشه :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

2 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile:چرا نمیشه ؟؟ …

2 پسندیده

اعضا تالار عالی و دوست داشتنی هستند :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

دقیقا … برای همین قوی پیش میریم به لطف خدا …:sunglasses:
یه سوال دارم … ویس ها بهتره خلاصه گویی باشه یا اینکه تا میتونیم جزییات رو هم بگیم ؟

2 پسندیده

هر چی از لغات غیر فعالی که توی ذهنتون دارید بیشتر استفاده کنید ، بهتره

2 پسندیده

پس با این حساب فک میکنم با جزییات باشه بهتر میشه چون ادم مجبور میشه از دایره لغات جدید و جملات پیچیده تر برای بیان مطلب استفاده کنه …نظر شما چیه ؟

2 پسندیده

فقط سعی کن زمان ویست بیاد پایین چون اعضا بیشتری گوش میدن و بهتون نظر میدن :wink::wink::wink:
میتونی هر چقدر خواستی برای خودت صدا ضبط کنی ولی اون ویس خلاصه و شست و رفته رو بزار توی تالار که فیدبک بقیه اعضاء تالار رو هم بگیری :hugs::hugs::hugs:

2 پسندیده

اتفاقا داشتم به همین فک میکردم :sweat_smile:
خیلی ممنون که وقتتون رو به من دادین … حالا برای دفعه اینده فهمیدم چطور ویس بهتری بزارم

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :rose::rose::rose:

2 پسندیده