پولی بودن برنامه

همه چی شده پولی نشد یه باراز یه برنامه خوب استفاده کنیم پولی نباشه خسته شدیم

من فقط شما رو به کامنت زیر ارجاع میدم.

هر وقت شما هم رایگان برای دیگران کار کردی میتونی توقع داشته باشی که بقیه هم رایگان برای شما کار کنن دوست عزیز.

19 پسندیده

خواهشا کسی واسه اینجور تاپیکا انرژی مصرف نکنه.
کسی جواب این اشخاص رو نده.
اینجور آدما فقط به خودشون فکر میکنن. اینا اون همه زحمت پشت صحنه و نمیبینن.
پول سرور، ترجمه های مجموعه های Pro، پول خرید بسته هایی که فقط تو زبانشناس هست مثله deep english و از همه مهم تر زمانی که صرف این مجموعه شده .من حدود یک ساله زبان شناسو میشناسم و درک میکنم صرف زمان و ثروت روی یک پروژه چه زحمتی میطلبه.
از سمته دیگه این نرم افزار خدماتیه و دائم باید باگ ها برطرف کنن و به زبان آموزا پشتیبانی داده بشه.
اینجور اشخاص لیاقت انرژی صرف کردن برای پاسخ دادن بهشون رو ندارن چون خودخواه هستن.
@hnaseri حسین جان دوست عزیزم انرژیتو صرف این اشخاص نکن و از همه بچه های اینجا خواهش میکنم انرژی صرف این اشخاص نکنن.
بیشتر زمانتون رو صرف اشخاصی کنید که لیاقت انرژی و وقت شما رو دارن.
این آخرین کامنت من زیر موضوعاتی از این قبیل خواهد بود.

15 پسندیده

آخه من خیلی مقید به پاسخگو بودن هستم :stuck_out_tongue:. ولی به قول شما به بعضی چیزها نباید پاسخ داد :yum:

8 پسندیده

هروقت در مملکت ما مثل سویس قرار شد بدون قید و شرط به هر نفر ماهیانه ۲۵۰۰ فرانک دادن، اونموقع هرکسی میتونه خدماتش رو به صورت رایگان در اختیار بقیه قرار بده.

7 پسندیده

ارزش زحمتی ک برای این مجموعه کشیده شده حتی بالاتر از این حرفاس . همه چیز که نمیشه رایگان تو اختیارتون باشه

5 پسندیده

چه جالب وقتی خواستم سرویس زبانشناس را بخرم از قیمت بسیار کمش تعجب کردم توقع داشتم بیشتر باشه…دست اندرکاران این مجموعه حقیقتا بزرگوارن …خدمات عالی با قیمت پایین …

3 پسندیده

سلام
این مقدار هزینه در برابر زحماتی که اقای ناصری و همکاراشون می کشن هیچی نیست اپلیکشن من دو روز به مشکل خورد و فایل ها رو باز نمی کرد ولی اقای ناصری و همکاراشون مشکل حل کردن و مرتب پیگیر بودن
بازم از اقای ناصری و همکاراشون تشکر میکنم بابت این برنامه خوبشون

5 پسندیده

نوشیدنی کنارش چی میل دارین؟
نوشابه یا دوغ؟؟!!

3 پسندیده

فقط اون اوایل یه چیزش خیلی بد بود برای یک ماه آزمایشی۸تومن بود با اینکه زیاد پولی هم نیست ولی آدم حس اینو پیدا میکرد که سرش کلاه رفته(البته منظوری ندارم) به نظرم اگه قیمت برنامه۴۰ بود و اون یک ماه اول رایگان خریدارا حس بهتری پیدا میکردن

نمیدونم الانم اینطوریه یا نه؟

1 پسندیده

من جدیدا برنامه رو نصب کردم استفاده از برنامه رایگان بوده اما بعضی از امکانات مثل جعبه لایتنر و ترجمه دروس محدود بود که با خرید اشتراک یکساله( بسته در سطح من) 20 هزارتوان رو فعال کردم و به نظرم کاملا مناسب هست و خیلی خیلی راضی هستم

2 پسندیده

احتمالا شما خیلی وقته نصب کردین
من که نصبیدم اولش پولی نبود
تست و امتحانش رایگان بود
کم کم جذبش شدم و یکساله ۳۰ت رو خریدم

2 پسندیده

وقتی میخوای از دستشویی عمومی استفاده کنی ازت پول میگیرن .توقع داری که برایاین برنامه که اینقدر براش زحمت کشیدن میخوای مجانی باشه.

2 پسندیده

دوست دارم توضیحی رو خدمت تون عرض کنم که شاید مفید باشه. هر اثر موفقی قطعاً با صرف زمانی طولانی مجال بروز پیدا کرده. این اثر می تونه یه تابلو، آهنگ، فیلم، کتاب، نرم افزار و یا هر چیز دیگه ای باشه. احتمالاً شما هم موافقید که وقت طلاست. وقتی رو که صاحب اثر می تونست به تفریح و خوشگذرونی صرف کنه- مثل خیلی از آدم هایی که فقط جز تفریح و هدر دادن زمان کار دیگه ای بلد نیستند - اما اون شخص یا اشخاص عمر و ثانیه های زندگیشون رو صرف یه کار باارزش کردند. چقدر زمان صرف خلق و آفرینش زبانشناس شده؟ یک ماه؟ یک سال؟ پنج سال؟
چقدر پول برای یک ماه یا یک سال یا پنج سال جوان تر شدنتون حاضرید پرداخت کنید؟
30 هزار تومن؟ یک میلیون؟ تمام دارایی هاتون رو؟
یقین بدونید کسانی که این اثر رو خلق کردند، روزها، هفته ها، ماه ها و چه بسا سال های زیادی از عمر و جوونیش رو صرف کردن.
وقتی دارید از این نرم افزار استفاده می کنید مطمئن باشید دارید از جوونی و عمر باارزش انسان یا انسان هایی استفاده می کنید، نه فقط یه نرم افزار، کتاب یا آهنگ. پس همونطور که برای زندگی خودتون ارزش قائلید برای مدت زمانی از جوونی و عمر انسان هایی که صرف آفرینش آثار گرانبهاشون کردند، هم ارزش قائل باشید و بهاش رو بپردازید و خسته نشید.

18 پسندیده

کامبیز جان، این جمله رو من خیلی دوست دارم. یه جورایی میشه گفت از سر علاقه توی ناخودآگاهم حک شده. احتمالاً شما هم بارها خوندین و شنیدینش:

جمله واقعاً زیباست. مراقب افکارتون باشید که سرنوشت تون رو رقم میزنن. مطمئن باشید آدم ها بد فکر می کنند و زندگی شون بد رقم می خوره. پس تموم بدی ها از یک فکر شروع میشه. از یک فکر نادرست. ممکنه به خاطر اون فکر نادرست حتی زندگی های بسیاری از هم بپاشه و جون های زیادی به خطر بیفته.
اجازه بدید فکر رو یه دونه در نظر بگیریم و ذهن انسان ها رو زمین و اینکه همه ما انسان ها باغبونیم. بعضی ها باغبون های ماهر و بعضی ها ناشی و ضعیف. بعضی از باغبون های ضعیف، دونه های نامناسب رو توی زمین ذهن شون به اشتباه می کارن. وظیفه شما به عنوان یه باغبون ماهر و دلسوز اینه که به اون باغبون، نامناسب بودن دونه ای رو که می‌کاره متذکر بشی و دونه درست رو در اختیارش بذاری، تا که شاید اگر زمینش حاصخیز بود محصول درست رو درو کنه. مثل همین کاری که شما در زمینه آموزش زبان انگلیسی برای اعضای زبانشناس انجام میدید. شما هر روز در تلاشید که آدمای زیادی وقت شون رو صرف دونه نادرست برای یادگیری زبان انگلیسی نکنند.
بهتره اگه کسی فکر اشتباهی توی ذهنش بود، اون فکر رو اصلاح کنیم. به خاطر خودمون و اون آدم. شاید اون آدم یه رهبر جنگ طلب باشه و اگه فکر اشتباهش رشد کنه جون آدم های زیادی به خطر بیفته. اصلاح فکری که توی ذهن این زبان آموز هم هست، یه وظیفه است به خاطر خودش و سایرین. چون افکار نادرست یه شخص قطعاً تأثیر بدی رو زندگی اون شخص و اطرافیانش در آینده میذاره.
تموم این ها نظر شخصی من بود و تلاشی برای تحمیل نظراتم نمی کنم و نظر شما هم در عین حال برام قابل احترامه.

19 پسندیده

حرف حساب جواب نداره.
من حرفمو پس میگیرم و ممنونم از حرفای قشنگتون. :rose::rose:

5 پسندیده

قربون شجاعتت برم من.
یعنی آدم کیف می کنه با شما مخالفت کنه.
آخر شعور هستید و انصاف مثل نهری در وجودتون جاریه.
وجودتون زلال،
تن تون سالم،
شاد و کامیاب باشید

ارادتمند چنین تفکری و صاحب این تفکر

حرف شما متین. به همین دلیل وب سایت هایی مثل کوچ سرفینگ یا فرهنگ هایی مثل هیچ هایکینگ پدید اومده اند.
در حال حاضر کانال های تلگرامی رایگان بخشی دارند غوغا می کنند. کلا روز به روز مردم مهربون تر می شوند.
اما زبانشناس حاصل زحمات دو متخصص ممتازه که دارند از این طریق بیزنس می کنند. امیدوارم روزی چنان پاداش تلاش هاشون رو بگیرند که بتونن چندین خیریه و ده ها فرد نیازمند رو سرپرستی کنند. اما امروز این افراد جوانند و مثل همه ی ما چراغ خونه شون اولویت داره بر روشنایی عبادتگاه شون.
من شخصا نسخه ی همیشگی رو خریده ام. هر جا میشینم و پامیشم هم زبانشناس رو تبلیغ می کنم. امیدوارم که بتونم در به ثمر نشستن تلاش های این عزیزان گامی بردارم‌.
از طرفی تالار زبانشناس کم از اپ زبانشناس نداره. کاملا هم رایگانه. راستش رو بخواهید من از مطالبی که از این تالار یادگرفتم به یکی از بیزنس هام رونق بخشیدم. از این بابت از تک تک کسانی که در این تالار حضور دارند صمیمانه تشکر می کنم. تک تک کامنت ها و مطالب شما، به من کمک کرد تا به یک جمع بندی درست در مورد کار و کاسبی خودم برسم. الان که دیگه معتادش شدم. تازه همه ی این عایدی ها مربوط به چند ماهه.

17 پسندیده

دوست من اینکه میگید خوبه.
من برنامه رو زمانی که نامحدود بود خریدم ولی ی دفعه سیاست برنامه نویسان و مدیریت زبان شناس عوض شد برنامه برای همه پولی کردن.
حتی برای کسایی که بصورت نامحدود خریده بودن.
الان هم که با این آپدیت جدید که دیگه نمیشه درس رو گوش داد.
خواهش میکنم که ایراد برنامه بر طرف کنید

1 پسندیده

من هم نامحدود خریده بودم. اطرافیانم هم همین طور. یکی از آنها مدتی استفاده نکرده بودند و ظاهرا آکانت شون رو از دست داده بودن. با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتم که نسخه ی نامحدود رو داشته اند ولی یک سال استفاده نکرده اند. بررسی کردند و ده دقیقه بعد مشکل حل شد. دقت و سرعت پاسخگویی این عزیزان بی نظیره.

3 پسندیده

لطفا از داخل برنامه بخش ارتباط با ما این موضوع رو مطرح کنین تا بررسی بشه.

1 پسندیده