پولی بودن برنامه

جناب ناصری با قدرت به کارتون ادامه بدین بنده خیلی از زحمات شما سپاسگزاری میکنم جنبه های گوناگونی از کار شما را میشود ستود ، اما پاسخگو بودن و به روز کردن مرتب برنامه ، نشان از عزم جدی و همت بلند شماست ، دلسرد نشوید و محکم تر از گذشته به کارتون ادامه بدین ، عالی هستین عالی .

4 پسندیده

سلام به همه دوستان خوبم.ضمن احترام به نظرات همگی،فکرمیکنم منم بهتره نظرمو اینجامطرح کنم. اصل مطلبوشماگفتید،چیزیکه اضافه میکنم متفاوت بودن نوع زندگی خودم هست،تقریبا ازشروع کلاس زبان رفتن درگیربیماری یکی ازعزیزانم شده ام،بیماریی که هنوز علم درمان قطعی براش پیدانکرده فقط کمی میشه کنترلش کرد،تمام مدتیکه کلاس میرفتم گرچه تاحدی ازحمایت سایر اعضای خانواده و دوستانم برخورداربودم،اما همیشه بانگرانی واسترس همراه بود،خداروشکر تونستم ازحداقل امکانات ووقتیکه داشتم بهره خوبی ببرم،غیر از شرایط کلاسها و…‌‌‌.ازحوصله این بحث خارجه. زمانی میشد بیش از۲۰هزار کرایه یک روزم بود .به جرات وبااطمینان میگم در عرض چندماهی که دارم مرتب اززبانشناس استفاده می کنم وبه تالارسرمیزنم،دههابرابروبیشترتونستم هم مستقیما زبان یادبگیرم هم راههای غیر مستقیم یادگیری بهتروبیشتروبشناسم وهم اینکه درتدریس خودم بکارببرم. بهترین وباارزشمندترین قسمت استفاده اززبانشناس هم این هست که میتونم درکناراون عزیزم باشم ودیگه دغدغه دوری ازش رو حداقل واسه مطالعه زبان ندارم. این خیلی مساله مهمیه که امیدوارم دوستانی که قیمت دغدغه شون هست بهش توجه کنن.زمانیکه کلاس رفتن ازمامیگیره،بودجه ایکه صرف میشه،عمرباارزشمون وتازه اینکه چقدربرامون مفیدباشه. خصوصا واسه کسایی که شاغل هم باشن.تصمیم داشتم اینهاروتوقسمت تجربه من از زبانشناس مطرح کنم. اززحمات همه دوستان خوبم آقای ناصری،گلمیرزایی،آقا کامبیزواقافرزاد وسایردوستان درتالارتشکرمیکنم. برای همگی آرزوی موفقیت،سلامتی وعاقبت بخیری دارم. روززن روهم به همه دوستان خانم تبریک میگم. درپناه حق پایدار باشید.

14 پسندیده