ویس قدرت نامحدود

سلام دوستان
شبتون بخیر
اینم ویس این هفته
و امیدوارم ک پیشرفت کرده باشم…
ممنون میشم نظرتون رو بگید

28 پسندیده

وااااا 7 نفر اومدین لایک کردین و رفتین :roll_eyes: پس چرا نظر ندادین :thinking:
سلام :slightly_smiling_face: راستش من در اون حد نیستم ک نظر بدم ولی یه ویس ازتون گوش کردم که انگار ویس اولتون بود نسبت به اون خییلی روونتر حرف زدین و این جای تحسین داره :clap::clap::ok_hand::ok_hand: ولی نسبت به اینکه کلمات را درست ادا کردین یا نه را دیگه نمیدونم :blush: من در اینجور مواقع که بقول معروف علمشو ندارم میام ابراز وجود میکنم :grin:ولی ادامه بدین :relaxed: موفق باشید :sunglasses:
البته این را هم بگم دوستان فک کنم خیییلی دارن درس میخونن وقت ندارن کم پیدا شدن از پنجشنبه تالا :woman_shrugging:

9 پسندیده

خب ببینم کسی نیست کمک کنه منم چرا باید ویس بزارم؟:neutral_face:

اختیار دارید بزرگوار

7 پسندیده

سلام آقا صبحتون بخیر :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet:پیشرفتتون نسبت به قبل در حد۵درصد بوده :blossom::sunflower::hibiscus::tulip::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:بهتون تبریک میگم :blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip::cherry_blossom::bouquet:باهاتون هم دعوا میکنم باید وویس بذاریند :wink::wink::wink::wink::wink:

اما برای نظرهای کارشناسی برای وویستون ،مجربین تالار و دیگر دوستان تالار رو براتون منشن میکنم چون در این حدها نیستم شرمنده :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

انشاالله دوستان بتوانند ایرادات شما را بگیرند و باعث پیشرفتتون بشوند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

منتطر وویسهای دیگه تون هستیم ناامید نشوید :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet:

@fdoosti
@pari
@R.min
@Farzad_Poodineh
@a.bayani
@ala
@mehran72es
@YoKambiz
@afarkhani
@ehn.ehsan
@mostafa.76
@rokni
@maryam
@fatemeh74
@Nzi
@Ghabel
@aaaooo

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

12 پسندیده

لایک کردم چون لذت بردم ولی نظر ندادم چون در اون حد نیستم :slightly_smiling_face:

نه این کارو نکنید، شما ویس بدین بعد هر هفته دو نفر رو منشن کنید ازشون بخوایید فیدبک بدن.
من برای چند تا از ویس های قبلیتون نظر دادم و گفتم که هر بار دارین بهتر از قبل میشید و تعریف کردم ولی از تعریف که بگذریم چیزی که شما احتیاج دارید فیدبک هایی هست که به کارتون بیاد.
منم ویس میدم خودم چند نفر رو منشن میکنم تا ازشون فیدبک بگیرم.
ولی دیشب آقا @mehran72es نکته خوبی گفتن گاهی لازمه چند هفته بگذره تا تغییرات خودشو نشون بده برای همین من ویس هامو هر هفته میفرستم ولی میذارم خود دوستان هر وقت چیز مهمی رو لازم دیدن بهم بگم.
همینطور با قدرت ادامه بدین
موفق باشید :rose:

7 پسندیده

سلام
من هم در حدی هستم که اصلا متوجه نمیشم چی میگید :laughing::sweat_smile::joy: . ولی خب میدونم که کارتون خوبه.

9 پسندیده

سلام . آرامش و تسلط خوبی دارید :clap:
تلفظتون هم خوبه برای این سطح
گرچه می تونید بهتر باشید
پیشنهادم اینه که دوره ی تلفظ انگلیسی بدون تلاش رو کار کنید تا بهتر بشید
وقت زیادی نمی گیره

حتما هم سوالات و جواب های مینی استوری رو بعد از گوینده تکرار کنید
و اینکه سعی کنید لحن و صدا و لهجه ی گوینده رو تقلید کنید

برای ویس های بعدی خودتون رو به چالش بکشید و سعی کنید طولانی تر بازگویی کنید ( یک دقیقه بیشتر هم کافیه )

حتی اگه کسی هم جواب نداد و فیدبک نگرفتید و نخواستید به اشتراک بگذارید
حتما بازگویی و ضبط رو انجام بدید برای خودتون
مطمئن باشید وقتی پیشرفت کنید ، هم خودتون متوجه میشید و هم وقتی به اشتراک بذارید ، فیدبک و نظرات زیادی می گیرید

شما قطعا هر هفته پیشرفت دارید ولی این پیشرفت ها کم کم اتفاق میوفتن و ممکنه به چشم خودتون هم نیان
برای همین ممکنه دوستان گوش بدن ولی چیزی به نظرشون نرسه که به فیدبک دفعه ی قبل اضافه کنن

موفق باشید و پر تلاش :rose:

10 پسندیده

سلام حسین جان خوب بود.
به نکتهدهای اقا مهران گوش کن و عمل کن.
به نظر من ریتمت بهتر شده ولی خب اینجا ریتمت یکم بهم ریختست.
سرعتت رو یکم کم‌کن که تسلطت رو بیشتر نشون بده.
سرعت زیاد باعث میشه تلفظهای کلماتت واضح نباشه
موفق باشی

9 پسندیده

سلام دوست عزیز
به نظر من این جسارتتون در گذاشتن ویس در تالار عالیه و من تحسینش میکنم :clap::clap::clap:
و من بهتون قول میدم با همین روند و گوش دادن به نکات دوستان قطعا میتونه سرعت پیشرفتتون رو بالا ببره، نکته ای که به ذهن من اومد یکم انرژی تون پایین بود، اگر این مورد هم لحاظ کنید عالی میشه :ok_hand::ok_hand:
موفق باشید :rose::rose::rose:

10 پسندیده

سلام
ما رو چه به مجرب و کارشناس بودن… ما فعلا داریم گلیم خودمون از آب بیرون میکشیم…

آقا @Gheidar1 عزیز، من نمیتونم هیچ کمکی کنم جز اینکه بگم به حد فعلی خودت هیچوقت راضی نشو، آفت موفقیت اینه که دیگران تا یه قدم خوبی برمیداریم بیان و از ما تعریف کنن، و این موجب بشه که ما در حد خودمون بمونیم و پیشرفت نکنیم.

همین

10 پسندیده

چشم بزرگوار

درسته باید برای تایم هم تمرین کنم
ولی خب دوتا دوره قدرت و تلفظ رو باهم کار کنم؟

سلام اقا رامین
حتما چشم

ممنون از کمکت جبران کنم

:rose::rose::rose:

قبول دارم حرفتون رو
بیشتر تلاش میکنم

10 پسندیده

بله . دوره تلفظ وقت زیادی نمی گیره
یه ویدئو توضیح حدود 10 تا 15 دقیقه ای داره
و فایل تمرینش هم دو سه دقیقس
که شما اول ویدئو رو نگاه میکنی و بعد هر درس تمرینی رو پنج روز و هر روز بیست دقیقه ، نیم ساعت وقت بذاری خوبه

8 پسندیده

از اونم ویسمو ریکورد کنم به نظرتون؟

7 پسندیده

بله . حتما . یه بخشی از تمرینه
ویدئو درس اول رو نگاه کنید
ای جی خودش توضیح میده که روز سوم باید هر چی گوینده میگه رو تکرار کنید و خودتون هم بخونید و صداتون رو ضبط کنید
بعد ویس رو با صدای ای جی مقایسه کنید
تفاوت ها دستتون میاد

8 پسندیده

اهوم اخه درسای قدرت رو از حفظ ریکورد میکنم
و وقت بیشتری براش میزارم
ولی الان دیدم میگه از روی متن ریکورد کن

ممنون بابت کمکتون اقا مهران جبران کنم

8 پسندیده

خواهش میکنم
امیدوارم مفید باشه :blush::rose:

5 پسندیده

احساسی توش نیست. جی هوک میگه باید با ری اکشن باشه

4 پسندیده

چشم سری بعدی جبران میشه

3 پسندیده

سعی کنید ریدینگتون بالا و پایین داشته باشه مثل ربات نخوانید .

4 پسندیده

سلام اقاحسین الان دیدم این وویستونو
با قدرت دارین پیش میرین این وویسارو نگه دارین حتما بعد مدتی مقایسه کنین جالب میشه :heart_eyes:

5 پسندیده