انواع زمان ها در زبان انگلیسی

به به چقدر خوب. دایره المعارف زمانها رو اینجا بنا نهادید که.
موفق باشید.

9 پسندیده

ممنونم که وقت گذاشتیدومطالعه کردید:pray::pray::pray::pray:⚘⚘⚘⚘

10 پسندیده

سلام خانم خلیلی عزیز :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:
خیلی تاپیک خوبی زدید ، من برای خودم ذخیره اش کردم :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
موفق باشید :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

9 پسندیده

سلام خانم گل @khalili2 :tulip::rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom:شبتون بخیروشادی :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower:چه تاپیک پرباری :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:تبریک خانم حسابی خسته نباشید :tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom::blossom:خیلی زحمت کشیدیند سپاس فراوان تشکر تشکر نازنیینم :tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::bouquet::rosette::white_flower::white_flower::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes:

9 پسندیده

عااالی عالی واقعااا خدا قووووت
این تایپیک عالیه
درسته ک تاکید بر اینه ک خودمون رو درگیر گرامر نکنیم ولی یه جاهایی واقعا ندونستن گرامر روی مخه
ولی با این تاپیک هر جا ک سوالی برامون پیش بیاد میتونیم به اینجارجوع کنیم و راحت زمان و کاربرد رو یاد بگیریم
مرسی خیلی کار ارزشمندی انجام دادین :rose: :heart_eyes: :rose:

8 پسندیده

سلام
ممنونم خداراشکرکه راضی بودید:palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:
ازمحبتتون بی نهایت سپاس گذارم:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::heart::heart::heart::heart::heart:

7 پسندیده

خدا خیرتون بده ، همونیه که مدت ها دنبالش بودم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ممنووووووووووووووون

7 پسندیده

سلام
خواهش میکنم :pray:t2:
انشاالله که مفیدباشه براتون🤲🏻

7 پسندیده

Hi
Thank you so much

معلومه زمان بسیاری را صرف تاپیک کردی .

تاپیک را بوکمارک خواهم کرد تا در زمان‌های دیگر خوانده شود .

7 پسندیده

سلام
بله وقت زیادیی برد
انشاالله که موفق باشید:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:

10 پسندیده

سلام دوستان. لطفا درباره استفاده یک فعل کمکی برای چند فعل یه توضیحی بدید ممنون.مثلاک
they will run and not grow weary. میشه هرجند تا فعل رو در این جمله با همون will به جمله اضافه کرد؟
مثلا: they will run and soar and not grow weary and not grow tired.

4 پسندیده

سلام به همگی
یک دنیا ممنون همه ی گرامر ها بودند من ۳ تا گرامر اخری رو فقط نخوندم فعلا :blossom::blossom::blossom:

4 پسندیده

سلام بسیار عالی و کاربردیه، ممنونم از راهنمایی ارزشمندتون🌹

5 پسندیده

سلام ضمن تشکر فراوان از آموزش کاربردی تون.
چرا متن آینده در گذشته استمراری و آینده در گذشته کامل استمراری دقیقا یکیه؟

3 پسندیده

آموزنده بود، متشکرم :sunflower:

1 پسندیده