پیشنهاد اضافه شدن رادیوشوهای دهه پنجاه و شصت

با سلام خدمت همه زبانشناسی های عزیز علی الخصوص جناب ناصری @hnaseri
یکی از منابع عالی جذاب و فوق العاده برای زبان آموزی گوش کردن به رادیو شوها یا همون نمایش های رادیویی هست. به جرات می تونم بگم بهترین رادیوشوها زمانی اجرا شده اند که خیلی از افراد دسترسی کمی به تلویزیون داشته اند و من عاشق اون ها هستم ساعت های متوالی به اونها گوش دادم و خیلی از اونها اونقدر پرطرفدار بودند که تبدیل به اولین سریال های تلویزیونی اون زمان شدند و راهشون رو به دنیای تصویر با فراگیر شدن تلویزیون باز کردند.
اول درخواست می کنم از جناب ناصری عزیز @hnaseri و تیم زبانشناس برای اضافه شدن این منابع رایگان و فوق العاده به زبانشناس و مثل همیشه خودم هم مشتاقانه آماده هر گونه همکاری هستم.
دوم از دوستان خودم در اینجا دعوت می کنم که اونها رو بشنون و لذت ببرن چند تا از اونها رو در قالب تاپیک های جداگانه معرفی خواهم کرد.
پس منتظر سری تاپیک های بنده روی رادیو شوها باشید.
با هم مسافر زمان می شیم و بر می گردیم به دهه پنجاه، شصت و هفتاد آمریکا
وقتی که انگار همه چیز تفاوت داشته
در ضمن دیالوگ ها و لهجه و نحوه بیان این رادیو شوها بسیار قابل فهم تر برای مبتدیانی مثل خودم من هست.
برایتان لذت این سفر خاطره انگیز رو آرزومندم.
با کمال احترام
علیرضا سبحانی

12 پسندیده

سلام من یه زمان رادیو تئاتر های CBS radio mystery theater رو گوش می کردم که برای دهه ی هفتاد بود و داستان هاشون هم جنایی و ترسناک بود
خیلی داستان های جالبی داشت برای کسانی که این ژانر رو دوست دارن با بازیگر ها و صدا گذاری فوق العاده
همیچنین با صدای جذاب E.G Marshall که مو به تن آدم سیخ میکنه

8 پسندیده

خوشحالم شما هم علاقمند هستید آقای پودینه عزیز @Farzad_Poodineh
انشالا به مرور همه این رادیو شوها اضافه بشن به مجموعه

6 پسندیده

اولین قسمت معرفی رادیوشو
Father knows best

1 پسندیده