در چه صورت زنجیره یادگیری قطع میشود؟

من هر روز از نرم افزار استفاده میکنم ولی زنجیره یادگیری قطع میشه؟ این به چه علت می باشد

5 پسندیده

وقتی عدد نارنجی روی صفحه اصلی شروع ب چشمک زدن میکنه یعنی باید الان شروع ب درس خوندن بکنی ک زنجیره پاره نشه

6 پسندیده

اینو میدونم
ولی منظور از درس خوندن چیه؟
آخه من هم یه درس جدید رو خوندم هم چند تا از لغات لایتنر رو مرور کردم ولی بازم زنجیره ام قطع شد
البته تمام لغات لایتنر رو وقت نکردم مرور کنم
شاید به این علت بوده

5 پسندیده

سلام
زنجیره فقط شنیداری رو به حساب میاره
یعنی شما متن بدون صوت بخونید جز ساعات زنجیره حساب نمیکنه
اما متن رو با صوت گوش بدید زنجیره ی شما پر میشه

8 پسندیده

برعکس با صوت هم گوش دادم ولی قطع شده بود

5 پسندیده

توی تنظیمات زبانشناس ساعت زنجیره مثلاً روی نیم ساعت تنظیم کرده باشید
شما نیم ساعت رو باید پر کنید با شنیدن

6 پسندیده

این زنجیره رو 24 ساعت تنظیم شده و همون موقعی ک هر روز خوندین باید روز بعدی را هم شروع کنین، این نیست ک امروز ساعت 10 بخونین فردا ساعت 3 باید فردا را هم همون ساعت 10 بخونین و همچنین دوست عزیزمون سپیده جان هم در بالا :point_up_2:خوب توضیح دادن

5 پسندیده

اها متوجه شدم
مربوط همین بوده
متشکرم

4 پسندیده

نه اینطوری نیست
مثلاً امروز تا دوازده شب فرصت دارن هر ساعتی که وقت داشتن زنجیره رو پر کنند :wink:

7 پسندیده

خواهش میکنم …

4 پسندیده

اره این منطقی تره…

4 پسندیده

راستی شما هرروز باید زبان بخونید تا زنجیره اتون قطع نشه

4 پسندیده

خب سپیده جونم منظور منم همین بود دیگه، اگه دقت کنین بالا گفتم " رو 24 ساعت تنظیم شده" یعنی اگه امروز ساعت 10 شروع خوندنه و تا فردا ساعت 10 که 24 ساعتش تمومه را پر نکنیم و بذاریم ساعت 3 مثلا بخونیم، خب زنجیره قطع میشه

3 پسندیده

من فکر کردم که ۳ ظهر منظورته!! :joy:
۲۴ ساعته مگه از دوازده شب امشب شروع نمیشه تا دوازده شب فردا ؟:thinking:

3 پسندیده

از همون زمانیکه دفعه اول شروع کنیم شروع میشه :joy::joy::joy:

4 پسندیده

سلام @azam-123 جان.

سپیده جان راست میگن از دوازده شب شروع میشه تا دوازده شب فردا. ربطی نداره اولین باری که خوندین کی هست. مثلا هرکی امروز نخونده یک ساعت و پنجاه و پنج دقیقه ی دیگه وقت داره و هر وقت 00:00 شد هرچی مطالعه کنه برای روز بعد حساب میشه.

5 پسندیده

ممنون ک گفتین، من اولین بار ساعت 12 شب بود ک شروع کردم فک کردم از اولین باره :neutral_face:، اما خب خوبه ب معلوماتم اضافه شد :grinning:

4 پسندیده

خواهـــش می کنم :relaxed::rose:

:joy::joy: خب حق دارین :blush:
قانون های نانوشته ی زیادی درباره زبان شناس هس :laughing:

4 پسندیده

سلام
توی تنظیمات نرم افزار شما حداقل مطالعه روزانه را مشخص می کنید به عنوان مثال شما روی روزی 30دقیقه تنظیمات درس را فعال می کنید در اینصورت شما باید حداقل 30 دقیقه در روز از مطالب نرم افزار استفاده کنید در واقع باید حداقل 30 دقیقه درس ها را بخوانید مرور لایتر در محاسبه زمان حساب نمی شود
پیشنهاد من اینه اگر می خواهی زنجیره ات پاره نشه زمانتو کمتر کن یا
بیشتر مطالعه کن :upside_down_face: :upside_down_face:

5 پسندیده