ویس قدرت (بدن سالم در صدسالگی)

سلام دوستان
اینم ویس این هفته
تلاش کردم این هفته ایرادات قبلی رو نداشته باشم
هرچند ک مکث زیاد داشتم اینبار
چون تلاشم براین بود ک ویسم روح داشته باشه و صرفا حفظ نکرده باشم و رویه یاد گیری تمرکز کردم …

دوستان خوشحال میشم نظر بدید…

14 پسندیده

سلام شبتون بخیر
در مقایسه با ویس های قبلیتون لحن بیانتون بهتر شده و البته بازم جا داره برای بهتر شدن.
البته نه اینکه حالا لحن گفتار خودم تو ویس ها عالی باشه هااا، خودمم دارم روش کار میکنم
فقط چون دوست داشتید نظر داده بشه درباره ویستون گفتم نظرمو بگم.
یه چیزه دیگه که فکر میکنم خوبه بهش اشاره بشه اینه که تو قسمت هایی از حرفاتون که رو جمله ها تسلط دارید رو با سرعت خیلی بالایی میگید بعد وقتی میرسید به قسمت هایی که نیاز دارید بیشتر فکر کنید سرعت یهو خیلی کم میشه، من فکر میکنم اگه تو اون قسمت هایی که تسلط بیشتری دارید هم سرعتتون رو یکم کم کنید تا کلامتون یه ریتم منظم تری رو به خودش بگیره خیلی بهتر میشه
در کل به نظرم عالی بود
موفق باشید

9 پسندیده

سلام
روزتون خوش
ممنون از نظر و انرژی مثبتتون…
بله ان شاء لله برای ویس بعدی تلاشمو میکنم بهتر بشه…
اینسری تلاش کردم سرعتم بیشتراز قبل بشه و کمتر مکث کنم
و یکم روح بدم به کلام
اینسری وزن و اهنگ هم اضافه میکنم…

5 پسندیده

سلام
وقت بخیر
من همه ویس هاتون و شنیدم
پیشرفتتون کاملا مشهوده
موفق باشید

5 پسندیده

اونجایی که میخواستید بگید مشکلش چیه اینطوری باید بگید:

The problem is that
یا
His problem is that

مشکل یا مشکلش اینه که …

بعد از that اون جمله‌ای که مد نظرتونه کامل ذکر می‌کنید.

توی چالش POV هم شرکت کنید به نظرم. درس‌هایی رو که قبلا خوندید می‌تونید اونجا مرور کنید.

6 پسندیده

ممنون از کمکتون استاد
وقتم خیلی محدوده برای همین سعیم براینه فقط برروی یه موضوع تمرکز کنم و یه درس رو بخونم
و امیدوارم بتونم تواین چالش شرکت کنم

به نظرتون ایرادات قبل رو دارم یا بهتر شده؟

سلام بزرگوار
ممنون از انرژی مثبت شما
جبران کنم

5 پسندیده

اجازه بدید چند وویس بگذره بعد نظر بدم. چون هر هفته تغییرات جزئی هستند و شاید به چشم نیاد. قطعا بهتر شدین اما از خودتون این توقع رو نداشته باشید که هر روز یا هر هفته تغییرات آنچنانی داشته باشید. به خودتون زمان بدید تا پیشرفتتون بیشتر به چشم بیاد.

البته هر هفته وویستون رو بذارید. ولی تغییرات رو در یک ماه و دو ماه و بیشتر در نظر بگیرید.

6 پسندیده