بعد چه فعل هایی از کلمه to استفاده نمیشه؟

برای مثال داخل داستان نوشته بود friar sends Romeo a letter
بعد کلمه send کلمه to نیومده مثلا کلمه need هم مثه همین to نمیگیره.
میخوام ببینم چه فعلای دیگه ایی مثه این فعلا هستن؟

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی رومئو و ژولیت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

3 پسندیده

سلام

چرا و با چه هدفی؟
الان اگه یه لیست 200 تایی از افعالی از این دست بهتون ارایه بشه، قصد حفظ کردن اونها رو دارید یا چک کردن مداوم لیست و …
این پروسه رو تو یادگیری زبان مادری تون هم داشتید؟

اگه می خواین از طریق دوره های موجود در اپلیکیشن زبانشناس تو زبان پیشرفت داشته باشید، نیازی نیست پاسخ این سوال رو بدونید

به ذهن تون اجازه بدید خودش بعد از مواجه شدن با موارد بیشتر، ناخودآگاه به حافظه سپرده شه

موفق باشید

4 پسندیده

درستع ولی خب برای حفظ کردن نمیخوام میخواستم بدونم همع فعلا ممکنع اینطوری باشع یا یسری فعلای محدود هستن؟

3 پسندیده

پس، نیاز بود رو پرسش قبلی تون کار می کردید…پرسش اصلی این یکیه

He is still angry with Romeo and wants to fight him. Romeo doesn’t want to fight but his best friend, Mercutio, does.

Romeo and Juliet talk and decide to get married.

Romeo is so upset he buys some poison and goes to see Juliet.

این هم نمونه های بیشتر از درسی که مطالعه کردید…پس، همه فعلا اینگونه نیستن

برخی فعل ها بسته به مفهوم ing یا to می گیرن…برخی فقط to ، برخی فعل دوم به صورت ساده و …

مثلا خود من از دوران مدرسه، تو ذهنم هست که بعد از want فعل بعدی به صورت to دار میاد…تا حالا هم به موردی برنخوردم که نقض کنه این مورد رو…برا موارد دیگه هم همین نگاه رو دارم…برا برخی از اونها ناخودآگاه یاد گرفتم ولی برا برخی هم نه، هنوز اشتباه می کنم…اندکی صبر…بسته به شدت غرق شدگی در زبان

4 پسندیده