شب امتحان + ویدئو

چن تا دانش آموز و دانشجو داریم اینجا؟ :star_struck:
خدا قوت :raising_hand_woman: :blue_heart:
الهی همگی تو همه مراحل زندگی موفق باشین :heart_eyes: :blue_heart:

یالا بیاین یکم از خاطرات شبای امتحانتون تعریف کنید :smile: :smile: :smile:

29 پسندیده

من یکی خاطره خوب و خوشی ندارم! :grinning:

3 پسندیده

And Hermione Granger :point_down:

15 پسندیده

love her :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

3 پسندیده

درک میکنم :woman_facepalming: :rofl:

3 پسندیده

من فورجه ها درسا خلاصه میکردم در حد یک برگه A4 و شب امتحان میخوابیدم دوستان و هم اتاقیا رو حرص میدادم اونا ببخشیدا ببخشیدا خرخونی میکردن بعد من سه ساعت قبل امتحان خلاصه هام رو چک میکردم و با خیال راحت میرفتم سر جلسه :see_no_evil::see_no_evil::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

7 پسندیده

:clap::clap: چه خوب تند حرف میزنین. خوشم اومد. ایشالاه برسم به این سطح :hugs:
از امتحانم همینقدر بگم که تو دانشگاه مورد داشتم خلاصه نویسای منو 1 ساعت قبل امتحان خوند رفت 19 شد کلی هم دعا به جونم کرد، اونوخت خودم 16، 17 شدم :joy::joy: یه امتحانم خیلی عالی خونده بودم یعنی قشنگ با تریپ 20 رفتم سر جلسه، برگه رو دادم اومدم همچنان که مسرور گشته بودم دیدم دختره اومد گفت فلان سوال پشت برگه چی میشد؟ :thinking:
من : مگه پشت برگه سوال بود؟ :scream::dizzy_face:
:joy::joy::joy:

10 پسندیده

سلام @elhamhajavi عالللی بود :star_struck::star_struck::star_struck:
از امتحانای چن روز پیش بخوام بگم که همشو خراب کردم هر معلمی میاد سره کلاس میگن فلانی انتظار نداشتیما
یه امتحانم دادم زیست از رو رفیقم همرو تقلب کردم سره کلاس بلند شدم گفتم تقلب کردم از اون به بعد دیگه تقلب نکردم معدلمم ۱۵ شاید بشه بازوررر ولی از من بعید بود خیلی بد دادم همرو خیلییی

7 پسندیده

من خوشبختانه اینجوری نشده بود وگرنه دیگه خلاصه هامو به کسی نمیدادم و دست از کار خیر بر میداشتم :joy::joy::joy:

7 پسندیده

مث من :expressionless: :rofl: :rofl: :rofl:

فعلا که برام دردسر شده همه میگن یواش حرف بزن بفهمیم چی میگی :joy: :joy: :joy:
اسیر شدیم این وقت شب :woman_facepalming: :rofl:

ای وااااای :joy: :joy: :joy:

سلام عزیزم :blue_heart: مرسی :smiling_face_with_three_hearts:
عب نداره فدای سرت :kissing_heart: ولی ترم دومو بترکون :star_struck:

6 پسندیده

ویدیو اینستاگرامش دیشب اومد که واقعا شب امتحانم بود‌:expressionless: :joy:
خسته نباشید
(البته فضولم شدم رفتم به و پیچ همه مجرب هام سر زدم که بجز شما و آقا کامبیز همه پرایوت بودن‌ :joy:. :expressionless:
نقاشی هاتون واقعا قشنگ بودن ولی من از خطاطی کنارش انجام دادید لذت بردم)

5 پسندیده

سلام الهام جووون :blush::rose:
من دوران دانشگاهم خییییلی خوب بود البته برا خودش یه دوره ای سوای از قبل از دانشگاه بود، دوران دبیرستانمم عاااالی درجه یک بود، و نمیتونم این دو دوره را با هم مقایسه کنم هر کدومش یه جلوه ای و یه خوشی هایی داشت، اما در مورد شب امتحانام باید بگم من تو دانشگاه خییلی درس نمیخوندم و می موند همش برا شب امتحان ، ک تا صبح بیدار می موندم و می خوندم، استرسش را که دیگه همه میدونین و درک کردین، لازم به توضیح نیست :confounded::zipper_mouth_face::grimacing:، خلاصه دلم برا دوران دانشگاهم خییلی تنگ شده، چون خیلی شیطونی میکردم :grin::grinning::grinning::sunglasses::sunglasses:
ویدیوتون هم مثل هميشه عالی بود :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap:

4 پسندیده

عالی الهام خانم :clap::clap::clap:
من قبلاً دانشجو بودم …
ولی هر چی خاطره در مورد امتحانات دارم، همش شیرین بوده. چون اکثر اوقات نمراتم خوب بود. یعنی زور می زدم که نمره خوب بگیرم. :joy::sweat_smile:
ولی باز اون اصطلاحی که در آخر گفتی رو من انجام می دادم. بخاطر همین تو اینستاگرام برای شما کامنت گذاشتم که اصطلاح آخریت منو نابود کرد!!! :joy::joy::joy: شرح حال مختصر و مفیدی از دوران دانشجویی من بود. :joy::joy::joy:

3 پسندیده

خیلی خیلی ممنون :blue_heart:
موفق باشید انشالله :star_struck:

4 پسندیده

سلام عزیزم :blue_heart:
سلامتی همه شب امتحانیااا :raising_hand_woman: :heart_eyes: :rofl: :woman_facepalming:
ممنونم از نگاهت خانوووم :tulip:

3 پسندیده

ممنونم :tulip: :tulip: :tulip:
خداروشکر به به چه دانشجوی زرنگی :heart_eyes:
ولی چه تنبل باشی چه زرنگ امتحان کلا پوست ادمو میکنه کاملا درکتون میکنم :smile: :smile: :smile:

4 پسندیده

عالی بود الهام جون
خدا رو شکر برا من ک از اون روزای امتحانا خیلی میگذره :woman_facepalming:
چون ادم درس خونی نبودم همیشه اخر شب زانوی غم بغل میگرفتم از طرفی رشته دانشگاهیمم دوست نداشتم و اصن نمیتونستم ارتباط برقرار کنم باهاش
یکی از خفن ترین تجربیاتم :point_down:
برای دو تا از امتحانات 4 واحدیم یه کار خفن و بد کردم :joy: ک انصافا فک کنم بالاترین نمره رو گرفتم
قسمت های مهم کتاب رو ضبط کردم و شب رو با خیال راحت خوابیدم ولی فرداش که هندزفیری گذاشتم تو گوشم با استرس کشنده ای رفتم سر کلاس یعنی مراقب از کنارم رد میشد قلبم میخواست از جا کنده بشه ولی خب به خیر گذشت :blush:
البته به بغل دستیام هم تا تونستم جواب رسوندم

5 پسندیده

دمت گرمممم :joy: :joy: :joy: :+1: :+1: :+1:

6 پسندیده

واقعا چرا هر امتحانی اینجوریه …!!!
شده بگن برای مسواک زدن هم امتحان بخوان بگیرن یادم میره چه طور باید مسواک بزنم :zipper_mouth_face::confused::rofl:

6 پسندیده

:+1: :+1: :+1: :joy: :joy: :joy:

5 پسندیده