راهنمایی برای پاسخ دادن به موضاعات در تالار

دوستان چه طوری فقط جواب یه قسمت از سوال یا متن کسی دیگه از اعضای تالار رو میدید؟؟؟

یه سوال دیگه هم دارم ، به فرض من میخوام تو قسمت چالش کتاب خونی دی ماه یه نظر بزارم ولی نمیخوام پاسخ کسی رو بدم فقط میخوام حرف خودمو بنویسم ؟؟؟ اینو چه طوری انجام میدید؟؟؟
:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: :thinking::thinking::thinking:

4 پسندیده

روی جمله موردنظر انتخاب کنید گزینه نقل قول میاد بزنید و جواب را تایپ کنید

6 پسندیده

مسی سپیده خانم :hugs::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::hugs:

4 پسندیده

پایین تاپیک کادر آبی رنگ پررنگ هست نوشته پاسخ بزنید و تایپ کنید

4 پسندیده

خندم گرفت اینقد ساده بود :joy::joy::joy::joy::joy: مسی مسی

5 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم
مشکلی بازم داشتید بپرسید

4 پسندیده

حتما حتما حتما عزیزم :smiling_face_with_three_hearts::hugs::smiling_face_with_three_hearts::hugs:

4 پسندیده

من هم اولاش هیچی بلد نبود ولی یچیزی اگر میخایید استیکراتون خراب نشه بین متن و استیکر فاصله بذارید :upside_down_face:

3 پسندیده

ممنون گفتید اینم نمیدونستم :hugs: :hibiscus: :tulip: :sunflower:

2 پسندیده

خواهش میکنم مریم خانم
شما خیلی شبیه به یکی از اقوام ما هستید همش فکر میکنم اون خانم هستن :upside_down_face::upside_down_face:

3 پسندیده

سلام

وقتشه که با یکی دیگه از امکانات تالار هم آشنا بشید.
وقتی مساله تون رو تو بخش کمک/سوال مطرح می کنید…اگه کاربری پیدا شد که پاسخ پرسشی که تو اولین تاپیک مطرح کرده بودید رو دادن, می تونید کنار اون نوشته, که براتون ارسال کردن, تیک«راه حل» رو بزنید…بعدها, اگه کسی با چنین مشکلی مواجه شد, می تونه راحت تر به بهترین پاسخ دسترسی داشته باشه

2 پسندیده

ممنونم از راهنماییتون :rosette::rose::rosette::rose::rosette::rose:

2 پسندیده