حس خوب با آهنگ های Chris De Burg

سلام دوستان
از اولین خواننده های انگلیسی زبانی که من در دوران نوجوانی برای اولین بار به آهنگ هاش گوش می کردم، کریس دِ برگ، خواننده مشهور ایرلندی در موسیقی پاپ بود. دقیق نمی دونم کلاس اول یا دوم راهنمایی بودم. با اینکه اصلاً متوجه نمی شدم چی می خونه، ولی صداش و ریتم آهنگ هاش بشدت برام دلنشین بود.
کریس دِ برگ از خواننده هایی است که مضامین شعرهاش بسیار گسترده است و خیلی از موضوعات رو شامل می شه. این خودش می تونه نکته بسیار خوبی برای تقویت انگلیسی از طریق گوش دادن به آهنگ های این خواننده باشه.
چند وقتی بود که آهنگ های کریس دِ برگ تو گوشیم مظلوم واقع شده بودند و بهشون گوش نمی دادم. یه دو سه روز پیش به چندتاش به طور اتفاقی گوش دادم، دیدم چقدر مهارت شنیداریم نسبت به قبل در مورد این آهنگ ها بهتر شده. خدایی خودم خیلی جا خوردم. چون من هیچ وقت سراغ متن انگلیسی آهنگ ها نمی رم و اینقدر صبر می کنم تا خودم کم کم، مضمون آهنگ ها رو متوجه بشم.
دوستان، اگه آهنگ با مضمون خوب از کریس دِ برگ می شناسید، لطفاً پیشنهاد بدید.
خود من برای الان، آهنگ Without you و The same sun رو پیشنهاد می دم. ولی باید آهنگ های کریس دِ برگ رو روشون دقیق تر بشم تا بتونم موارد بیشتری رو پیشنهاد بدم.
آهنگ Without you رو یه خواننده معروف دیگه هم خونده و جالبه که خیلی بهتر از کریس دِ برگ خونده! دوستان، اسم این خواننده رو می دونید؟ چون گوش دادن به صدای اون خواننده در این آهنگ هم بشدت لذت بخشه.

8 پسندیده

سلام
دوست عزیز اینجا قرارش بده تا دانلودش کنیم… اینجوری بهتره😊

3 پسندیده

فعلاً در حد پرس و جو هست.
حتماً قرار می دم. :sunflower::hibiscus::heart::purple_heart::yellow_heart:

5 پسندیده
4 پسندیده

خیلی ممنون
این آهنگ رو سیزده چهارده سال پیش خونده. :joy:
ولی متاسفانه آهنگ خوبی از آب درنیومده. اصلاً این آهنگ رو ندارم.

2 پسندیده

بهترین آهنگش همینه :wink: :wink:
جدا از شوخی من ازش خوشم اومد

3 پسندیده

شما آهنگ های قدیمی کریس دِ برگ رو گوش کنید، نظرتون عوض می شه.

3 پسندیده

سلام
ممنون بابت معرفی این آهنگ ها
من هم آهنگ های کریس د برگ رو خیلی دوست دارم
اولین آهنگی که از ایشون گوش دادم borderline بود که مربوط میشه به دورانی که تصمیم گرفته بودم کل زندگیمو انگلیسی کنم و یکی از مراحلشم این بود که فقط آهنگ انگلیسی گوش بدم
خیلی از آهنگشخوشم اومد و از اون به بعد دیگه آهنگ بد ازش ندیدم یا هم فقط من خوباش رو گوش دادم
آهنگ های دیگش که من شندیم و خوشم اومده:
So Beautiful
The Girl With April In Her Eyes
Here Is Your Paradise

4 پسندیده

بسیار عالی آقای @firo744 این آهنگ Without you رو یه خواننده دیگه هم خونده و خیلی خوب خونده. شما یا دیگران، این خواننده رو می شناسند؟؟؟ البته خودم عاشق این خواننده هستم.

3 پسندیده

Without You
Mariah Carey
الان دارم گوش میدم
مقایسش ولی سخته فعلا برام چون آهنگ جدیده :grimacing:

3 پسندیده

آفرین به شما :joy:
من این آهنگ رو از پانزده سالگی می شناسم.
برای من حکم نوستالژی رو داره.

3 پسندیده

آهنگ The last time I cried هم خوبه.
مضمون جنگی داره. ولی غمگین است.

3 پسندیده

ما 15 سال پیش شادمهر رو هم به زور میشناختیم با اون اینترنت دیال آپ :grimacing:

بابت معرفی این آهنگم ممنون
دانلودش کردم

3 پسندیده

:joy::joy::joy: حالا من آهنگ های Modern talking رو از دوازده سیزده سالگی می شناختم و آهنگ های Sandra رو از پنج شش سالگی :joy::grin: کلاً از بچگی طرفدار آهنگ های انگلیسی بودم. الان اینها رو که تو گوشیم دارم، حس خیلی خوبی بهم دست می ده.

پس اگه دوستان موافق باشند هر چند وقت یکبار، یه تاپیک در مورد یه خواننده بزارم و دیگران آهنگ های خوب اون خواننده رو بگند.

3 پسندیده

چه مدرن
انصافا شما تو ایران بودین اون موقع؟
ایران و این چیزا اون موقع
بیشتر به لاس وگاس میخوره :see_no_evil:

من که خیلی دوست دارم یکی بیاد آهنگ هایی که خودش دوست داشته رو معرفی کنه

3 پسندیده

:joy::joy::joy: واااااای خدا :joy: مردم از خنده :joy::joy::joy:
از اول متفاوت رفتار می کردم :joy: فقط همین :joy::grin:
الان هم همین روال رو دارم :joy::joy::joy:
به خاطر همین A. J. Huge رو خیلی قبولش دارم. همش می گه متفاوت از دیگران عمل کنید.

من خواننده معرفی کنم با چندتا آهنگ خوب از اون خواننده. دیگران هم آهنگ هایی که از اون خواننده دوست دارند رو معرفی کنند‌.

3 پسندیده

:ok_hand: :joy:

به نظر من که کار قشنگیه
من که راضیم
هم یه خواننده جدید امکان داره بشناسم
و هم اینکه چنتا از بهترین آهنگاشو از دید یه فرد دیگه گوش میدم
چی از این بهتر

3 پسندیده

خوب شما خواننده خاصی پیشنهاد دارید یا من خودم پیشنهاد بدم؟ فقط خواننده انگلیسی زبان باشه. حتماً نباید زبان مادریش انگلیسی باشه. فقط آهنگ هاش به زبان انگلیسی باشه.

3 پسندیده

خودتون پیشنهاد بدین :see_no_evil:

به نظر من که مهم اینکه آهنگ هاش انگلیسی باشه و با مفهموم و زیبا باشه
البته در هنگام خوانندگی معمولا خواننده ها لهجه رو با خودشون ندارن و از نظر لهجه هم به نظر من مشکلی نیست
مثلا سلن دیون وقتی حرف میزنه کاملا لهجه فرانسویش هست ولی تو آهنگاش در حد سطح من اصلا لهجه نداره و آهنگاشم عالین

3 پسندیده

با Celine Dion کاملاً موافق هستم. خودم هم همین نظر رو دارم.
باشه، تو تاپیک بعدی این خواننده رو معرفی می کنم.

3 پسندیده