بازگویی از درس خرگوش زیرک

سلام بر دوستان عزیز زبان شناس :purple_heart: :purple_heart: :purple_heart:
بالاخره بعد از یک ماه و سه هفته من تصمیم گرفتم بجای روخوانی کردن از متن خودم داستان رو بازگویی کنم
این اولین ویسم هست ک بدون متن و از روی خودم بازگو میکنم میدونم توی ساختار و تلفظ اشکال دارم ولی خواستم یه ردی الان از خودم بجا بزارم تا مِن بعد تغییراتم رو احساس کنم
دوستان ممنون میشم ایراداتم رو بگیرید و نظرتون رو راجب ویسم بگید :pray:
(خیلی اِم اِم کردم):woman_facepalming:نتونستم بهتر از این بگم ولی سعی میکنم هر بار بهتر از این باشه

21 پسندیده

سلام سارا خانوم :rose:
وویستونو گوش کردم،‌لهجه و تلفظ تون خیلی خوب بود
معلومه که درس رو با دقت گوش دادید
تقلید صدا هم جالب بود، آفرین

فعلا سعی کنید گوش هاتون رو به انگلیسی عادت بدید و فقط رو نکات مثبت تمرکز کنید مسیرتون هم که خداروشکر درسته :clap:

موفق و برقرار باشید :slightly_smiling_face:

10 پسندیده

سلام
ممنونم اقا فرزاد خیلی لطف دارین مرسی ک گوش دادین :rose: بله خیلی سعی میکنم از همون اول تلفظ کلمات رو درست بگم ک بعدا کارم سختر نشه…
ولی خیلی خوب نبود دیگه ایرادتم رو بگیدخوشحال میشم بخدا :smile:

تو گفتن زمان ها خیلی مشکل دارم از طرفی گرامر هم خیلی سر در نمیارم یجورایی اينجا ها برام سواله ک چجوری میخواد ناخوادگاه درست بشه
ولی به گفته شما اساتید حتما شدنیه دیگه

به لطف راهنمایی های دوستانی چون شما حتما درسته
واقعا ممنونم شما هم پیروز و مانا باشید :rose: :hibiscus:

6 پسندیده

من تابحال ایراد کسی رو نگرفتم، شما هم مستثنی نیستین، چون ایراد گرفتن باعث میشه از روند طبیعی یادگیری خارج بشید و همه ی هم و غمتون بشه اصلاح اشتباهات که این اصلا خوب نیست

ایشالا جلوتر که برید و دوره ی انگلیسی قدرت رو کار کنید همه ی این موارد خود به خود حل میشه

من که استاد نیستم، اما قول میدم که شدنیه

ممنون، زنده باشید :rose:

7 پسندیده

ساااارااااا چقدر خووووب بود :heart_eyes:
الان اگه این اولین بازگوییت هست پس بعدیا یعنی چیه :smirk:
آفرررریییین دختر خوبم :grin: :kissing_heart: :rose:

8 پسندیده

خیلی بامزه اجراش کردین :grinning_face_with_smiling_eyes::hugs::grinning_face_with_smiling_eyes::hugs::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blossom::blue_heart::purple_heart::blue_heart::purple_heart:

9 پسندیده

سلام
خیلی خوب بود.

با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای شما

8 پسندیده

سارا اااا جون
تو خیلی خوبی
تقلید صداتم عالی
:two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:
بعدیا چی میشه آیا؟
این اولیه!

9 پسندیده

سلام خانم گل :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:شبتون رنگین کمانی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:بسیار عالی بود صدای بسیار عالی هم داریند :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:برای بار اول، گام قدرتمندی برداشتیند تبریک عزیزدلم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose:باآرزوی موفقیتهای بیشتر نازنیینم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:

9 پسندیده

اولین ویسشون نیست، قبلا هم ویس دادن ولی روخوانی بود
اما برای اولین باره بدون متن ویس میدن
برای همین گفتم یعنی بعدیا دیگه چیه :grin:

8 پسندیده

به به سارا خانم صورتی (پلنگ صورتی کارتون مورد علاقتونه احتمالا)
بابا شما دیگه قشنگ افق های زبان آموزی رو دارید جابه جا میکنید.
موفق باشید

8 پسندیده

مرسی عزیزم:heart::sparkling_heart::heart::sparkling_heart:
آناهیتااا نمیدونی که! بعد از پنج بار گفتن اخر گفتم بیخیال همینو میزارم :smile:
بابا انقد ام ام کردم کجاش خوبه اخهه؟؟؟:thinking:

6 پسندیده

حتی بومی ها به جای ام ام کردن از you know و Filler wordهای دیگه استفاده می کنن
برید یه چند تا ویدیو از صحبت کردن وزرا و رییس جمهورای ایران به انگلیسی نگاه کنید
کلا برای بالا بردن اعتماد به نفس خوبن اینا :smile:

7 پسندیده

ممنونم عزیزم :sparkling_heart::heart::sparkling_heart::heart::see_no_evil::see_no_evil::heart_eyes::heart_eyes:

سپاس دوست عزیز شما هم موفق و پیروز باشید :rose: :purple_heart:

مرررسی از لطف و محبتتون خانم قابل عزیز
خوبی و مهربووونی از خودتونه :relaxed: :purple_heart: :rose:

7 پسندیده

سارا جون خیلی خوب بود برا اولین بازگویی :clap::clap::clap:
ما منتظر وویس بعدی هستیم عزیزم :smiley::smiley::blush::blush:

5 پسندیده

خیلی خیلی ممنونم میترا جون بابت پیام پر انرژی و گل گلیت :heart_eyes:
:purple_heart: :rose: :hibiscus:

:smile: پلنگ صورتی رو دوشت داشتم ولی کارتون مورد علاقم جودی ابوت بود
اونم موهاش یه رنگ نارنجی داشت ک باز اونم دوست دارم :smile: :smile:
کلا رنگهای تن بنفش صورتی و سرخابی رو میدوستم :sunglasses:
ممنونم اقا آرمین لطف دارین درس پس میدیم…
شما هم موفق باشید :rose:

7 پسندیده

:smiley:چشم حتما نگاه میکنم ولی برای روایت کرذن داستان آخه یجوریه ادم بخواد از این کلمات استفاده کنه
فک کنم همون ام ام کردن بهتر باشه :smile:

مرسی اعظم جوون لطف داری منم منتظر بازگویی کردن از خودت هستم استارتش رو بزن نفس گیره :crazy_face: ولی کم کم خوب میشه :laughing:

9 پسندیده

عزیزم لطف داری من ک بازگویی را انجام دادم، شما افتخار ندادین ک گوش کنین گلم :blush::rose:
حالا تو 5 بار ضبط و حذف کردی من خیلی بیشتر، تا بالاخره اون از آب در اومد :crazy_face:

8 پسندیده

اااا حتما گوش میدم نفرمایید کم سعادتی از من بوده
پس همه همینجورن :smiley:

7 پسندیده

اختيار داری عزیزم، منتظر نظرت هستم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
وویسامو تو همون نوشته اول از وبلاگم گذاشتم، گفتم ک دنبالش نگردی :blush::rose::rose::rose:

خب آره، سخته :worried:

7 پسندیده