تقسیم بندی فاز دوم دوره ی انگلیسی در یک دقیقه VOA

با سلام مجدد خدمت همه ی عزیزانی که برای فاز دوم این دوره اعلام داوطلبی کردند :rose: از همگی ممنونم :rose:

فاز دوم دوره ی VOA رو به شکل زیر و به ترتیب اعلام آمادگی تقسیم بندی کردم

و جلوی اسم هر فرد لینک درس هایی که زحمت تایپ متن هاشون رو می کشن قرار دادم :relaxed: که به هر فرد به طور میانگین 5 درس تعلق گرفت.

@sepide-str 1 2 3 4 5

@osiya1981 1 2 3 4 5

@afarkhani 1 2 3 4 5

@azam-123 1 2 3 4 5

@khalili2 1 2 3 4 5

@mitra9 1 2 3 4 5

@mohadeseh34 1 2 3 4 5

@sara-rbt 1 2 3 4 5

@fatemeh74 1 2 3 4 5

@tanzadeh122 1 2 3 4 5

@Ghabel 1 2 3 4 5

@firo744 1 2 3 4 5

@sama-golab 1 2 3 4 5

@shs192 1 2 3 4 5

@Aliakbar1992 1 2 3 4 5

@saeed_95 1 2 3 4 5

@Fatemeh_Poodineh 1 2 3 4 5

@masome2 1 2 3 4 5

@bethoven 1 2 3 4 5

@salam.shabahang85 1 2 3 4 5

هر کدوم از عزیزان که تمام متن هاشون رو تایپ کردند به بنده اطلاع بدن :pray: :rose:

:point_down: این هم آموزش اضافه کردن متن انگلیسی به درس های زبانشناس :point_down:

کلیک کنید

هنگامی که روی لینک هایی که خدمتتون دادم کلیک می کنید یک صفحه باز میشه، وقتی که باز شد به پایین صفحه برید و روی لینکی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک کنید

پس از کلیک روی لینک با صفحه ی زیر مواجه می شین که پس از اون روی قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم کلیک می کنید.

و در مرحله ی بعد وارد قسمتی خواهید شد که متن رو در کادر سمت راست این صحفه تایپ می کنید.

متن بعد از تایپ شدن به شکل زیر در میاد
فقط دو نکته رو باید رعایت کنید

1. حتما عنوان درس در قسمت بالا ذکر بشه و قبل از عنوان پنج علامت # و پس از اون یک فاصله قرار بدید (دقیقا مثل قسمتی که با رنگ زرد مشخص کردم

2. پس از اتمام هر جمله دو بار Enter بزنید و به اصطلاح جمله ی بعدی رو از سرخط شروع کنید. (دقیقا مثل عکس)

پس از اتمام تایپ به سراغ ثبت نهایی می ریم که برای انجام این کار رو گزینه ی ذخیره و انتشار کلیک می کنید و پس از اون در قسمت توضیح می نویسید اضافه شدن متن انگلیسی
بعد از اون هم شناسه ی ثبت رو مشاهده می کنید که نشون دهنده ی اینه که عملیات با موفقیت انجام شده :blush:.

مهلت تحویل درس ها هم تا آخر جمعه 25 بهمن خواهد بود :red_circle:

اگر باز هم سوالی بود در خدمتم :rose:

19 پسندیده

اسامی دو نفر از عزیزان بابت محدودیت تعداد تگ در تاپیک اصلی جا نشد که در کامنت اول اسمشون قرار داده شد :rose:

@sobhe_bahar 1 2 3 4 5

@m_heidari 1 2 3 4 5

10 پسندیده

7 درس هم اضافه هم باقی گذاشتم که اگر کسی دوست داشت بیشتر انجام بده اونارو هم بدم که زحمتش رو بکشه :rose:

9 پسندیده

من میتونم انجام بدم فقط ممکنه یکم دیرتر تحویلتون بدم البته شاید اگه اشاکالی نداشته باشه… بستگی داره لپ تاپم کی بدستم برسه فردا پیگیری میکنم ببینم چی میشه

9 پسندیده

شما اولویت اول هستین
خبرشو به من بدید

8 پسندیده

خسته نباشی :rose: حتما انجام میدم

8 پسندیده

عزیزی :rose:

8 پسندیده

برای من تموم شد
با گوشی انجام دادم راحتر بود
فقط یکم صفحه کوچیکه چشما اذیت میشه
تا فردا هم برای اون باقیمانده خبرش رو میدم

10 پسندیده

سلام صبح همگی متعالی
احسنت
استادممنونیم
:pray:t2::pray:t2::pray:t2::pray:t2:
استادبه من هم درس اضافه بدید ممنونم

10 پسندیده

سلام جناب @Farzad_Poodineh صبحتون فرح بخش :sunflower::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower:خسته نباشید :sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower:حتما انجام میشه :tulip::blossom::sunflower::rose::rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus:سپاس :tulip::blossom::sunflower::sunflower::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:برای ۷درس دیگه در خدمت هستم :wink::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::blossom::sunflower::sunflower:

8 پسندیده

سلام ممنون من احتمالا تا شب تحویل میدم واسه درسای باقی مانده هم روی من حساب کنید :tulip:

8 پسندیده

سلام
منم سر فرصت انجامشون میدم
رو دروس اضافه رو من هم حساب کنید

7 پسندیده

ماشالا سرعت :clap: :rose:

بله، ممنون

خواهش میکنم، بله حتما :rose:

سلام میترا خانوم عزیز :rose: حتما رو کمکتون حساب می کنم

سلام، مرسی :rose:

سلام، دمت گرم :pray:

9 پسندیده

سلام
برا منم تموم شد تایپش :cowboy_hat_face:

8 پسندیده

سلام
خیلی هم عالی :pray: خداقوت

9 پسندیده

سلام خدا قوت
آقا فرزاد از اون درسای باقیمانده هم بهم بدین اوکیه انجام میدم
فقط دوستان دیگه هم ک تمایل دارن انجام بدن میخواین تقسیم کنید؟
البته برای انجام دادن همشون هم من مشکلی ندارم

11 پسندیده

سلام، روزتون بخیر

بله، چند تا از دوستان اعلام آمادگی کردن
شب لینک ها رو تقسیم می کنم :rose:

9 پسندیده

سلام جناب @Farzad_Poodineh :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose:عصرتون بخیروبرفی :tulip::blossom::sunflower::rose::snowflake::snowflake::snowman_with_snow::snowman_with_snow::cloud_with_snow::cloud_with_snow:تایپ درسها تمام شد :ok_hand::ok_hand::ok_hand::blush::blush::blush::tulip::blossom::sunflower::sunflower::white_flower::rosette::bouquet::cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:برای درسهای جدید در خدمت هستم :blush::blush::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom:
فقط من از طریق خود درسها که در زبانشناس بود اقدام کردم نه از طریق فایلی که گذاشتیند اگه مشکل ساز میشه کپی کنم و از طریق وبسایت هم قرار بدهم؟؟ :blush::blush::blush::blush::blush::tulip::rose::hibiscus::cherry_blossom:

10 پسندیده

من دوست دارم، اما متاسفانه نمیرسم انجام بدم و از این افتخار محرومم و الا هر ۷تاشو انجام میدادم :blush: همگی موفق باشید

8 پسندیده