🍉《چالش تابستانه شدت تیر۹۶ _ شهریور۹۸》

ماشالله چه برنامه پرتنوعی :clap:t2::clap:t2::clap:t2: ببینم رکودای 9 ساعتی بچه ها رو میشکونید یا نه :nerd_face:
از امشب چشم ها بر روی آمار شما و رقیباتونه :face_with_monocle:

موافقم بیاین کار رو کاسبی رو تعطیل کنیم مدال ها رو بگیریم :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

10 پسندیده

اقا وایسین ی مدال منم بگیرم بعد شورش کنین :grin:
اخه این چح وظ اِ شح (وضع):neutral_face:

8 پسندیده

آقا من حاضرم باهات دوئل انگلیسی کنم.هر کی تونست بیشتر فلبداحه صحبت کنه.بازنده هم باید همرو شام بده:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

8 پسندیده

بد کسی رو برای دوئل انتخاب کردی علی آقا، آقا کامبیز ثابت کرده که تو فی البداهه صحبت کردن حریف نداره هاااااااااا

7 پسندیده

یعنی سر سخته :joy:

حریف میطلبیم بله :joy::joy:

هر ترفندی با ذکر منبع قابل قبوله :joy:

از سمت دیگه شما هم اندازه من مدال دارید. اینو باید به سمانه خانوم بگید که همه رو درو کرده :joy::joy:

من همچنان حریف میطلبم :grin:

گرفتید که آقا شما هم. :grin:

من شهرام بهرام نداره واسم. منو به رقابت وا ندارید :sunglasses:

هر چند من شما رو همیشه ساپورت خواهم کرد :grin:

شما لطف دارید همه ماشالا خوبن. ما هم هی بدک نیستیم :grin:

7 پسندیده

راست میگین؟؟؟؟؟ خب چه جوری منبع بدم بگم آقای پدر زود یک ویس انگلیسی بده بگم باهات فارسی حرف نزدم :grin::grin: یا خانوم مادر لطفا دستور پخت فلان غذا رو به انگلیسی بگو بدم عمو کامبیز بهم مدال بده :grin::grin::grin:

من بدون تعارف شما رو مرد اول تالار در فی البداهه گویی میدونم چون اسناد اینو به من میگن، البته با احترام به بقیه اعضا فعال تالار :blush::blush:
:tulip::tulip::tulip:

7 پسندیده

حنانه خانوم به من میگن سید علی.فوق العاده نیستم ولی اونطوری هم نیستم که کسی به راحتی منو زمین بزنه

4 پسندیده

:rofl::rofl::rofl::rofl: تازه ببینبد اگه بیکار بودم چیکار میکردم مدال که نمیرسید هیچی رکورد 19 و 26 دقیقه رو هم میشکوندمم

:sunglasses::sunglasses:

واسه تنوعم شده یبارم شما مدال بگیرید :sunglasses:

تو خونه ما هم مشتاق شدن من چی میگم روزا :joy::joy:
در حدی که خواهر زادم میاد هرچی ای جی میگه میخواد تکرار کنه :joy::joy::joy:

7 پسندیده

من نیازی به ساپورت ندارم😎

4 پسندیده

فکر کنم سوء تفاهم شد، شرمنده علی آقا، من قصدم توهین به شما نبود اما با توجه به ویدیوهای با زمان بالا و ویسایی که از اقا کامبیز دیدم این حرف رو زدم و گرنه قصدم توهین به شخص خاصی نبود :tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

آره یه هایلایت روزانه باید از مکالمه تهیه کنید. وگرنه قبول نیس :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::grin:

شما لطف دارید. ممنونم ازتون. بنده هم شما رو یکی از با محبت ترین خانوم های تالار میدونم :rose::rose:.

هر چند ماشالا همه خانوما محترم و با محبت هستند.

علی جان فک کنم شما زیادی کشتی کج میبینی :grin:

فک کنم باید با صاحب کارتون یه مکالمه ای داشته باشم. بگم یکم اون تایم کاری رو بیشتر کنه. :joy::joy:

یه بار گرفتم. یک باااااااار. میدونید یعنی چی؟ :joy::joy:

7 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile: باید بگم که در این مورد متاسفم براتون احتمالاً تا پایان این ماه از کارم انصرافم بدم :grin:

فارسیم ضعیفه در جریانید که با زبان نیتیوم با من گفتگو کنید :sunglasses:

4 پسندیده

به به چخبره اینجا بازار مدال باز داغ شد :joy:
من خودم واقعا شدتم تابستون پارسال بیشتر بود انگار
ولی خب امیدوارم این ماه باقیمانده رو بتونم در حد توانم با شدت تر بخونم.
وگرن در رقابت با بزرگان ما فقط تشویق کننده ایم :grin::rose::rose:

9 پسندیده

یه مدت میدیدم😁
ولی جدی قبلا اعتماد به نفسم خوب نبود چند تا کتاب خوب خوندم و تونستم خودم رو باور کنم.فکر کنم درک میکنی که چقدر سخته که برای اولین بار بخوای تو یه تالار وویس بذاری.من اوائل با خودم میگفتم اگه وویس بذاری مسخرت میکنن یا چرت و پرت بارت میکنن.برای همین برای مدت زیادی من فعالیتی نداشتم تا اینکه بالاخره به خودم باور کردم و شروع کردم.و خدا رو شکر هیچ کدوم از اونا که اتفاق نیفتاد هیچی به اعتماد به نفسم اضافه هم شد.و الان اینیم که میبینی.با گنده تالار در افتادم😎

9 پسندیده

سلام

میگم نسیم خانوم شما الان باید مثل ریش سفید برخورد کنید. ( مثل بعضیا که میان الکی وعده وعید میدن که فلان ساعت میخونم بعد کلا نمیخونن. اشاره مستقیم نمیکنم -------> پنج روز بعدِ @kambiz_mbi )

مردم با وعده وعید رئیس جمهور میشن. ریش سفید وار برخورد کنید بگید منم میرم واسه 5 ساعت.

البته ما اینجا دوستانی داریم که 5 ساعت پر نکنیم با چماغ ( یا شایدم چماق) منتظر میمونن :joy::joy::joy:

انتظارا از شما بالاست :wink: حد توان کجا بود؟

بزن دکمه شدت رو نسیم خانوم :rose::rose::clap::clap:

دست خوش. منم میدیدم. الان MMA خوبه. کشتی کج حال نمیده :wink:

ایول ماشالااا. :clap::clap::clap:

درستشم همینه. به همین روند ادامه بده مرد :rose::clap::clap:

7 پسندیده

:joy::joy: وای اتفاقا میخواستم اشاره کنم که امیدوارم این بار وعده شدتتون پایدار باشه مثل دفه قبل نشه :grin: که خب چه صادقانه اعتراف نمودین.همین خودش ۵تا مداله. :joy:

دیگه با اجازه دوستان چشم :sunglasses:
دوستان زیر ۷ساعت خوندین آمار ندین اصن که مدالاش واس ماس. :joy::joy::joy: @YoKambiz خوبه ؟

7 پسندیده

:clap::clap::clap::joy:

7 پسندیده

عجب ، این جوریاست. پس آقا کامبیز @YoKambiz لطفا مدال رو تقدیم بنده بفرمایید از صبح تا شب با آلاء دارم انگلیسی حرف میزنم. کلی هم خودم یاد گرفتم تا چند وقت پیش شترمرغ نمیدونستم چی میشه ولی در کارهای مربوط به آلاء یاد گرفتم, شترمرغ خودش کلی سواد زبان میخواد :joy:
کم چیزی نیست دارم عرض میکنم شتر مرغ. تازه یه کلی سند عکسی واسه آموزش حیوانات و اعضای بدنشون دارم. خدایش ناراحت میشم اگه بخندید خلاقیت کاری من در همین حد هست

13 پسندیده

چقدر باحال درست کردین :clap:
واقعا مادر نمونه هستین سرکار خانوم :clap: :+1: :ok_hand:
یه سوال:یعنی الان آلا خانوم میتونن در مثلا بگن:
It is a blackboard یا مثلا mom,give me water؟
یا فراتر از این ها هستند(آلا خانوم)؟

5 پسندیده

این همه انرژی دوستان رو میبینم،بیشتر انرژی میگیرم کار کنم :clap: . اقا اگه دوئل خواستین بکنین منم هستم،ی اسلحه دارم(پلاستیکی،ساچمه ای) بیاین دوئل کنیم :grin:(شوخی)

5 پسندیده