🌞 «چالش تابستونی شدت»

چالش
:sun_with_face: «چالش تابستونی شدت»
0

سلام گزارش های مطالعه روزانه را کجا وارد می‌کند؟
قضیه فایل اکسل چجوریه؟

سلام دوست عزیز
اینجا وارد کنید فقط ساعت مطالعه خودتون رو وارد کنید

توضیحات بیشتر در مورد مطالعه تو رو هم تو همین تاپیک بگید
مثلا 2 ساعت زبانشناس، یک ساعت پادکست و …

موفق باشید :bouquet::bouquet::bouquet:

و فایل رو دوباره همینجا ارسال کنم؟

اگه منظورت اکسله نه اجی اون خودش ثبت میشه. اما اسکریناتون رو اینجا بفرست

خانوم نگید سطح پایین انرژی منفی داره :expressionless:
منم خیلی دوست دارم با عزیزانی مثل شما مکالمه زنده داشته باشم.واقعا الان مشکل من اینه که دوست دارم یکی باشه باهاش مکالمه کنم ولی خب تو فامیل که کسی نیست و بیرون از فامیل هم که سخته یکیو پیدا کنم که بتونم مکالمه مستمر داشته باشم.میشه بگید با چه برنامه ای پارتنر پیدا کردید؟

قصد انرژی منفی دادن ندارم. عذر خواهی میکنم اگر این حس رو ایجاد کردم.
حقیقتش من همیشه از مکالمه تلفنی می‌ترسیدم چند روزی هم که شروع به حرف زدن کردم بصورت ویس صحبت میکردم. تا دیروز یه ویس واسه دختر خالم فرستادم و بلافاصله باهام تماس ویدئویی گرفت و تا یک ساعت و نیم با هم صحبت کردیم.
در مورد پارتنر
الان من بعد از چند روز چند پارتنر خارجی در برنامه tandem پیدا کردم و همچنین با چند تا از دوستان اینجا هم با هم قرار گذاشتم مکالمه رو بصورت روزانه شروع کنیم.
اما فعلاً با افراد نیتیو مکالمه نکردم چون یکم نیاز به تمرین دارم تا بتونم سریعتر صحبت کنم و دایره لغاتم بالا بره.

zabanshenas
پنجشنبه

سلام، شما چجوری ساعت مطالعتونو تو این فایل اکسل وارد میکنید؟ فن و فوت خاصی داره اخه من هرکاری میکنم نمیشه :unamused:

سلام آقا نادر
نه والا. من با لپ تاپ میام و فقط جلوی اسمم، کلیک میکنم رو همون روزی که باید ثبت کنم، کادر آبی رنگ میشه و برای تایپ امادس بعد عدد رو وارد میکنم. همین

یعنی باگوشی نمیشه؟ حتما باید با پی سی یا لپ تاپ باشیم تا بتونیم ساعت مطالعمونو وارد کنیم

چرا میشه، فکر کنم آتوسا خانوم @atineh1967 و بیشتر بچه ها با گوشی وارد میکنن.
حالا مِنشن شون کردم انشالله کمکتون کنن

باشه خیلی ممنونم بابت راهنمایتون

خواهش میکنم
موفق باشید :rose::rose::rose:

پنج شنبه 2 ساعت و نیم
:slight_smile:

سلام اقا نادر من با گوشیم ثبت میکنم, خیلی اسونه. اولا که باید برنامه شو تو گوشیتون نصب کنید. تو خودش که میرید پیامی میده واسه نصب, بعد اسمتونو پیدا میکنید و تو خونه مورد نظرتون کلیک میکنید پایین صفحه کنار fx هر چند ساعتی که خوندین رو مینویسین, مثلا 4:30 بعد علامت. :heavy_check_mark: رو میزنید ثبت میشه.

سلام دوستان
چهارشنبه ۲۱ شهریور:۲:۲۳
پنجشنبه ۲۲ شهریور:۲:۰۰

نرم افزار tandem برای اندورید هم هستش؟

سلام، خیلی ممنون ولی میشه لینک دانلود همین برنامه رو بذارید :cry:

@smollakochakian

سلام من این برنامه tandem رو نصب کردم تمام مراحلشم رفتم فقط میگه باید تو لیست انتظار بمونی تا دعوت نامه بفرستیم. شما میدونید جریانش چیه؟

بله از بازار مایکت.
گوگل استور
و سایت خودشون میتونید پیداش کنید.
https://www.tandem.net/

یکم طول می‌کشه تا تاییدتون کنند.