تالار زبانشناس

درس کسل کننده ست

درس کسل کننده ست
0

من درس انگلیسی قدرت رو شروع کردم.اما همون درس اول منو خسته کرده.تصور کنید یه ربع تو هر درس همه ش یه سوال ساده و نه چندان جالب رو ازت بپرسه.و حالا تکرار سایه وار با اون قصه گوی ناشی که اصلا لحن جذابی نداره رو هم اضافه کنین.پیشنهاد شما چیه آیا تجربه ای دارین؟لطفا نگین ادامه بده درست میشه چون واقعا خسته کننده ست

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « آهسته بسوزان! »

3 Likes

سلام دوست گرامی شبتون پرشکوفه :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet:همون ربع ساعت که میخوانید هرجاش اعصابتون رو خرد کرد و کشش رو نداشتیند ۲دقیقه استراحت کنید ۱آهنگ مورد علاقه تون رو گوش کنید یا ۱خوراکی دلچشب بخوریند و با لذت تمام یا پاشید قدم بزنید و سرتون رو از پنجره بیرون کنید خیابان و کوچه رو دید بزنید و نفس بگیریند و به آسمان نگاه کنید یا نقاشی کنید با مداد رنگی و خودکارهای رنگی بعد دوباره برگردیند و ادامه اش رو شروع کنید به مرور زمان مطالعه ی دروس قدرت رو افزایش بدهید و دیگه کمتر کسل کننده و اعصاب خردکن میشه بعدش هم واجب نیست ۵استراتژی رو پیاده کنید :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::rose::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::white_flower:میتونید با حرکات ریتمیک هم درس رو مطالعه کنید و سوالهای تکراری رو با هر۱مدل حرکت ریتمیک بخونید و جوابش رو بدهید :wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::rose::hibiscus::hibiscus:باآرزوی موفقیتهای روزافزون و شیرین شدن درسهای قدرت براتون :wink::wink::wink::wink::wink::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::white_flower::tulip::rose::hibiscus::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:

8 Likes

خیلی سادست. اگه تا این حد از این درس بدتون میاد. دوره ی دیگه ای انتخاب کنید
مثلا داستانهای واقعی. مگا داستان ها. وی آی پی، انگلیسی واقعی را یاد بگیر
ببینید کدوم ب سطح شما میخوره و راحتید همون رو مطالعه کنید

8 Likes

کاش میتونستم.ممنون از پیشنهاد پراحساستون و مرسی بابت زحمت تایپ این همه متن رنگارنگ ولی من از تکرار بیزارم.همینکه میدونم قراره بعد از تماشای آسمون آبی بشینم پای سوالایی مثل آیا اون دختره بچه ی خوبیه؟آیا اون اصلا دختره؟آیا پسر نیست … ناخودآگاه مغزم میخواد بترکه.دوره ای کوتاه و فشرده تر سراغ ندارین؟

2 Likes

بله منم میخواستم بگم دورتونو عوض کنید که آقا کامبیز گفتن

1 Like

سلام دوست گرامی :hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::tulip::rose::tulip:کلا روحیه تون تنوع طلب در یادگیری مطالب پس همانطور که جناب کشاورز یک سری دوره ها رو گفتند استفاده کنید در کنارش از زیبوک و زوم هم میتونید استفاده کنید بخاطر کتابهای متنوعش و میتونید با گسترده خوانی زبانتان را ارتقا بدهید نیاز به تکرار و جواب سوال هم اصلا نداره فقط کتابهای داستان و فیلم فکر کنم براتون جذاب خواهد بود :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::blush::blush::blush::blush:
راهنمای بیشتر خواستید میتوانید از مربیان تالار استفاده کنید راهنماییهاشون حرف نداره :blush::blush::blush::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet::tulip::rose:
معرفی اساتید تالار در ذیل براتون منشنشون کردم:
@Yo_Kambiz
@hnaseri
@pari
@ala
@elhamhajavi
@F.doosti
@a.bayani
@Farzad_Poodineh
@afarkhani

4 Likes

سلام دوست عزیز
همونطور که در اپ هم خدمتتون گفتم به نحوه خوندتون تنوع بدین، در کنارش از منابع هم سطح استفاده کنید چون براتون مکالمه هم مهم بوده لذا سعی کنید از تنوع استفاده کنید, تغییر منبع هم خوبه اما چیزی که من فهمیدم شما از این متد tprsکلا خوشتون نیومده

1 Like

من رشته م زبانه و بخاطر کار و مشغله ی درسی واقعا فرصت استفاده از چندین منبع رو ندارم.واسه همین نرم افزاررو نصب کردم که بچسبم به یه متد.tprs سوالای کسل کننده و بچه گونه ای میپرسه که واقعا خسته م میکنه.اینکه شما میفرمایی کتاب و داستان و فیلم، متنوع کار کردن تمرکز و برنامه ریزی رو سخت میکنه.واسه همین واقعا موندم😔

1 Like

آهان پس باید با مربیان تالار صحبت کنید و مشاوره بگیریند براتون اسامیشون رو قرار دادم در پیام قبلی بهشون پیام بدهیند حتما راهنماییتون میکنند :tulip::rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::tulip::rose::hibiscus::sunflower:موفق و پایدار باشید و انشاالله هرچه زودتر ۱دوره ی خوب که باب دلتون باشه پیدا خواهید کرد :wink::wink::wink::wink::wink::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::bouquet::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::cherry_blossom:

3 Likes