انگلیسی با رقص - انرژیتو بالا نگه دار

ما هم موقع زلزله اصولا عکس العمل خاصی از خودمون نشون نمیدیم :joy:

برف فقط همون روز اولش برام جالبه
تو لاهیجان فقط قسمت ما و چندتا قسمت دیگه برق هست بقیه جاها برق قطعه
نیمی از فامیل جمع شدن خونه ما خیلی وضعیته بدیه
اصلا هم از هیچ کدومشون خوشم نمیاد

9 پسندیده

خیلی بده اصلا امروز ی جوری تو خیابون لیز خورم کله مردم داشتن میخندیدن حالا منم قدم بلنده اصلا ی حالتی خودم داشتم روده بر میشدم وسط خیابون :rofl::rofl: اصلا آبروم رفت

10 پسندیده

تقریبا همه اینجوری هستیم :joy: :joy: :joy:

8 پسندیده

سلام آقا کامبیز
یه پیشنهاد چرا به ما آموزش رقص نمیدی ؟ نه واقعا چرا؟ :thinking:
ویدیو عالی بود فقط یکم دوربین رو میبردی عقب تر بهتر می‌بود می‌دونیم خوشتیپی آقا :upside_down_face: یهو جلو میومدی نصف سر ضبط شده :sweat_smile:
من هرروزی که ورزش میکنم البته تو خونه، همزمان با زبان هم گوش میدم خیلی حال خوبی داره :ok_hand:

9 پسندیده

عه بهمنیه، چه جالب که امشب هم تولدشه :sweat_smile: تولدش مبارک باشه :confetti_ball::rose::rose::rose:

8 پسندیده

سلام، دوستی می گفت رقصیدن سخته و خجالت میکشم. والا ما جلوی دوربین رقصیدیم. دیگه بهونه ای نمیمونه :joy:

آره متاسفانه زمان تدوین فهمیدم دوربین بد جایی قرار داشت. متاسفانه ویدئو بعدی هم همینجوریه.

ولی از ویدئوی بعدی حتما یه تست جایگاه دوربین میگیرم که این مشکل پیش نیاد :grin:

فوق العادست. به این روش ادامه بدید حتما :clap: :clap:

کلا تحرک یعنی بردن

9 پسندیده

سلام جناب کشاورز گرامی :rose::hibiscus::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rosette::tulip:بسیار ویدئو عالی بود مثل تمام کارهای قبلیتون :rose::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::rosette::tulip:
فقط ۱نسخه هم برای جنگ و اعصابهای توی خونه بپیچید که کل انرژی رو میگیره و ضعف اعصاب میاره والا بخدا :pensive::pensive::pensive::sob::sob::sob::sob:ودیگه جای برای زبان خوندن نمیذاره :pensive::pensive::pensive::pensive::sob::sob::sob::sob:

13 پسندیده

ماشالا استعداداتون فت و فراوانه :grinning:
خیلی خوب بود :ok_hand:
به نظرم ویدئوهای آموزشیتون رو با رقص همراه کنید اینجوری یه تیر دو نشون میشه و از دو جهت بار آموزشی داره :wink:
هم فاله هم تماشا :heart_eyes:
طرفدارا هم بیشتر میشن
ماشالا همه هم ک دوستار رقص و پایکوبی :blush:

12 پسندیده

وااااااای وااااااای آقای کشاورز @YoKambiz
مردم از خنده!!! :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
این ویدئو دقیقاً خود خودم بود! :joy::joy::joy:
اون قسمت رقص … وااای :joy: تازه من با آهنگ انگلیسی با صدای بلند هم می خونم! فکر کن دیگه چه شود! :joy::joy::joy: همه رو عاصی کردم. وزنم هم کمه، راحت بپر بالا می کنم! همه بهم می گن، بیش فعال، بس کن!!!
اون بلند صحبت کردن هم که دیگه نگو … :joy::joy::joy:
مخصوصاً اگه تو حالت عصبانیت با کسی انگلیسی صحبت کنم … اینقدر رگباری صحبت می کنم که دیگه بعدش فارسی رو قاطی می کنم! :joy::joy::joy:
پیشنهاد هم تو پیج زبانشناس تقدیم شما می شه. :tulip::rose::hibiscus::sparkling_heart::two_hearts:

9 پسندیده

مرسی مهربان :dizzy::rose::rose: تولده شما کیه شما هم بهمنی هسی میدونم :crazy_face::crazy_face:

7 پسندیده

ماشالا
خیلی عالی بود :clap:
ورزش و پیاده روی هم برای سلامتی فوق العاده ست و هم برای یادگیری زبان
من میتونم ادعا کنم تمام انگلیسی قدرت رو در حال راه رفتن یاد گرفتم (روزی حداقل ۲ ساعت و به مدت یک سال)
چون وقتی توی خونه بودم نمی تونستم به سوالات ای جی با صدای بلند (که اشاره کردی) جواب بدم و همین منو مجاب کرد که بیرون از خونه و در حال قدم زدن و بعضی وقتا هم هنگام Jogging به انگلیسی گوش بدم.

دمت گرم که این مطالب رو اینقدر با انرژی توضیح میدی :muscle:

12 پسندیده

سلام و درود.
خدا قوت.
میشه یه آموزش رقص خوب در حد زبان شناس معرفی کنید.
بد جور لازم دارم.

8 پسندیده

راستی یه پیشنهاد.
ZDance به نرم افزارتون اضافه بشه خیلی عالی میشه.:grin:

8 پسندیده

موافقم شدیداً :ok_hand::ok_hand::joy::joy:

6 پسندیده

واااااااای :joy::joy::joy::joy::joy::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

6 پسندیده

کارتون حرف نداره استاد :four_leaf_clover:

6 پسندیده

ببین برات بد ولنتاین یکیش میکنیم تولد میگیریم :heart_eyes::ok_hand::joy:

5 پسندیده

به به فردا تولد داریم سپیده خانم :heart_eyes:
سوالامو آماده کنم امشب :upside_down_face:

چرا بعدش؟

6 پسندیده

چه همه چی قاطی پاتی شده ، روز مادر ، ولنتاین ، تولد :joy::joy:

4 پسندیده

سپیده جان، عزیزم، امشب شب تولدتونه، تبریک میگم ایشالله 120 ساله بشین، :grinning::grinning::grinning::smiley::smiley::smiley::smiley::rose::rose::rose::rose::rose::rose: :birthday: :dancer: :clap: :open_hands: :sparkling_heart::gift_heart::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:

4 پسندیده