انتشار نسخه 7.2.10

من الان نزدیک یه ساله زنجیره م از یه روز بیشتر نشده :smile:

9 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::v::v::v:
واقعاً مربی؟؟؟!!!
واقعاً آقا فرزاد @Farzad_Poodineh راست می گی؟؟؟!!!
من که عمراً باورم بشه!!! :grin::grin::grin:
من از اون روز که اشتراک طلایی نرم افزار رو خریدم، حتی یه روز هم زنجیرم نشکسته تا حالا …

4 پسندیده

جدی میگم :grin:
چون من بیشتر کتاب های قسمت زیبوک رو بدون شنیدن به صوت میخونم
برای همینم زمانم توسط زبانشناس محاسبه نمیشه
اگر نه تا الان بیشتر از 1000 روز زنجیره داشتم

4 پسندیده

منم‌این مشکلو دارم باید چیکار کنم
صد روز زنجیره به فنا رف

2 پسندیده

همون کاری که آقا سعید گفتن @Gheidar1 ، تاریخ گوشیتون رو به دیروز تغییر بدین بعد برنامه رو باز کنید بخونید و تیک که خورد تاریخ رو به امروز تغییر بدین، البته این یک مشکلیه که حتما از داخل برنامه هم پیغام بدین بررسی بشه

2 پسندیده

Hi

من هم همچنان مشتاق محاسبه زمان مطالعه‌ی کتاب‌ها بدون شنیدن به صوت و دگرگونی‌هایی را هستم . اگر امکان محاسبه زمان مطالعه کتاب‌ها بدون گوش دادن به صوت مجزا باشد جمیل‌تر می‌شود .

از روزی که با زبانشناس آشنا شدم تا امروز دقیقاً 163 روز را پشت سر گذاشتم . با چشمانم شاهد پیشرفت چشم‌گیر شما بند زبانشناس بودم و خواهم بود .
ویدیو‌ ما کی هستیم را مجدد مشاهده کردم .

جناب کامبیز گفتند چه‌طور می‌توانیم اطمینان کنیم ؟ ما نمی‌توانیم اطمینان کنیم مگر این‌که به چیز‌ایی که آن شخص به ما میگه عمل کنیم . وقتی به حرف‌هایی که شما به ما گفتید عمل کنیم و نتیجه آن بازده را بگیریم آن موقع اطمینان هم خودش می‌یاد .
شما اگه میگید اپلیکیشن زبانشناس خوبه ، چند ماه ازش استفاده کنیم تا خودمان متوجه بشیم .
شما اگه در رابطه با قانون یادگیری زبان صحبت کنید ، کافیه ما آن را انجام بدیم تا متوجه بشیم تاثیرش چه‌قدر زیاده .

پس به حرف‌های شما اعتماد نکردم ، آنها را انجام دادم و به نتیجه‌اش اعتماد کردم و ادامه خواهد داشت .

راز تشکر در لبخند است
لبخند با تشکر زیباست
تشکری که از سر دل نباشد ارزش ندارد

با بند زبانشناس کاملاً آشنا نیستم . اگر فردی چه در تالار و چه در اپلیکیشن همکاری دارد را تگ نکردم تصحیح کنید .
@hnaseri
@golmirzaei
@YoKambiz
@elhamhajavi
@Farzad_Poodineh
@pari
@afarkhani

8 پسندیده

@afarkhani
حنانه جان هم هستن

5 پسندیده

من با زبانشناس همکاری ندارم. اشتباه منشن کردید

4 پسندیده

دوستان من هرچی تست میکنم این مشکل صفر شدن زنجیره نه برام ایجاد میشه نه مشکل احتمالی رو میبینم. لطفا تو نظر سنجی زیر شرکت کنید که یکم اطلاعات آماری از مشکل داشته باشم. اگر با یه روش خاص میشه مشکل رو ایجاد کرد بفرمایید.

• به مشکل صفر شدن زنجیره برخوردم
  • این مشکل را نداشتم

0 رأی دهنده

7 پسندیده

والا علی آقا برا من اینجوری بود که دیدم سطحم صفر شده رفتم بازیابی کردم اطلاعات برگشت اما زنجیره صفر شد و جالبیش اینجا بود که دوشنبه که اصلا نخونده بودم تیک خورده بود اما این نه

البته این عکس رو بعد تغییر تاریخ گرفتم که زنجیره برگشت

4 پسندیده

البته من زنجیره‌م محفوظ بود ولی سطحم صفر شد و آواتارم برگشت به زندگی تخم مرغیش :joy:

البته الان دیگه حل شد.

5 پسندیده

وقتی این اتفاق افتاد داخل قسمت آمار هم رفتید و چک کردید تعداد لغات میدانمتون چقدر هست؟

4 پسندیده

لغات میدانم رو راستش چک نکردم تنها چیزی که نگاه کردم شنیداریم بود که برای یکشنبه زده بود 7 ثانیه

و اینکه دو نفر دیگم مشکل منو داشتن یکی تو پشتیبانی و یکی هم همینجا گفتن @Gheidar1

4 پسندیده

من‌ک زد به سرم زنجیره جدید یساعته بزنم
بیخیالش شدم

4 پسندیده

مربی که هستین . در راهنمایی وقتی که من دیدم همیشه دریغ نکردین .

4 پسندیده

مربی … پری خانم @pari :joy::joy::joy::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
نابودم کردی با این حرفت!!! :relieved::relieved::relieved::persevere::persevere::persevere:

3 پسندیده

سلام
خدا قوت

مساله من عکس اینه…کار نکرده بودم یه روز ولی زنجیره م پر شده بود!

2 پسندیده

نه والا نرفتم‌. ولی توضیحات آواتار به روز اولش برگشت و نوشته بود ۱۰۰ لغت تا مرحله‌ی بعد.

2 پسندیده

سلام من هم امروز اواتارم به سطح صفر رسید ولی خداروشکر بعد از بازیابی برگشت به حالت قبل فقط امروز بعد از باز کردن به این پیام برخوردم

5 پسندیده

سلام.عالی شده 5 دقیقه می خونه اونم با خش خش و داغ کردن باطری موبایل بعد 40 دقیقه اون روز رو تیک میزنه.اگه سطح رو هم یک دفعه 6 بزنه که دیگه محشره :grin:

2 پسندیده