تالار زبانشناس

مشکل با لایتنر

سلام دوستان من زیاد بلد نیستم ازین اپ استفاده کنم، وقتی روی کلمات جدید میزنم و میخام به جعبه لایتنر اضافش کنم ارور میده و الانم دیگه هیچ جوره وارد اون درس نمیشه و همون ارورو میده، چیکار باید بکنم؟

4 Likes

سلام. خوش اومدید

از تو بخش پشتیبانی خود اپلیکیشن، مساله تون رو مطرح کنید و البته متن ارور رو هم براشون بفرستید.

3 Likes

اونجا پرسیدم ولی اصلا جواب نمیدن، حالا خوب شد نخریدمش

2 Likes

@hnaseri
@afarkhani

یکی از نقاط قوت و تمایز زبانشناس، پشتیبانی اونه. پس، احتمالا مساله خیلی خاصی پیش اومده

فکر می کنم (مطمین نیستم) دیکشنری زبانشناس فقط برای کسایی فعال میشه که اشتراک رو خریداری کرده باشن

ممکنه به این خاطر باشه.

میشه بفرمایید دقیقا چه خطایی می ده؟

2 Likes

ممکنه چند ساعت زمان ببره

1 Likes

دیکشنری که بله ولی از گوگل تنرنسلیتش استفاده میکنم، الانم چند روزه اینجوریه، خب اصلا خریداری نکرده باشم، چرا قبلا درس را میاورد ولی الان نه، یا درسای دیگه را میاره! هنگه برنامش

2 Likes

میگه با مشکل مواجه شده، رو گزینه خب بزنی کلا میپره بیرون

2 Likes

دوست عزیز بخش اعظمی از دوره های پکیج زبانشناس مثل داستان های کودکانه و مصور، پکیج های انگلیسی بدون تلاش و … به صورت رایگان در اپلیکیشن قرار گرفته که میتونید هرچقدر که دوست داشتید بخونید. اما امکانات اپلیکیشن مثل هایلایت لغات جعبه لایتنر تعاملی، دیکشنری ها، آمار پیشرفت تحصیلی و … پس از مدت کوتاهی که به عنوان دمو باز هستند، غیر فعال می شوند و برای فعالسازی مجدد آن نیازمند خرید اشتراک است.

برای مشکل هم نسخه 7.2.12 رو از سایت زبانشناس دانلود کنید

2 Likes