تالار زبانشناس

برنامه ریزی

آیا هر درس رو باید هرروز و طی یک هفته تمرین کنیم و به در این مدت به درس بعدی ورود نکنیم؟
در این صورت مثلا انگلیسی قدرت ۲۱۰ روز طول میکشه که این خیلی دلسرد کننده است

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت »

6 Likes

در عوض نتیجه ش دلگرم کننده ست

15 Likes

نه خب دویت عزیز به خودتون هم بستگی داره
اگه واقعاً احساس می کنید مثلا بعد سه روز دیگه هرچی بخونید همینه که هست وقتتونو تلف نکنید برید درس بعدی

2 Likes

توصیه میکنم درس 7 انگلیسی قدرت (تکرار) رو یک بار دیگه با دقت گوش بدید

9 Likes

یادم نیست چیه
فک کنم باید ساب کانشس و اینا باشه
چشم سعی میکنم دوباره گوش بدم
ولی به نظرم یه نسخه واحد برا همه خیلی جوابگو نیست
مخصوصاً وقتی پا انگیزه وسط باشه
ولی خب منم به @namesa پیشنهاد می کنم حرف شمارو در اولویت قرار بدن چون تجربه خیلی بیشتری دارین

2 Likes

زبان انگلیسی فقط با تکرار و دقته که آموخته میشه
برای شروع بهترین راه ممکن فشرده شنوی و گسترده خوانیه

8 Likes

تکرار و دقت که واسه همه هست ولی چقد تکرار واسه هرکی فرق داره

2 Likes

خوب میشه بقیه هم نظرشونو بگن

2 Likes

سلام
برای من که تکرار جواب داده و میده
من هنوز درس هفت قدرت نرسیدم و نمی‌دونم چه چیزایی گفتن
من یک درس رو تا تکرار نکنم هیچوقت یاد نمی‌گیرم احساس میکنم الکی و سرسری دارم میخونم و گوش میدم و در نهایت رد میشم، بخاطر اینکه نه معلمی دارم و نه استادی پس باید حواسم به خودم باشه که بتونم چیزای جدیدی رو کشف کنم.
من حتی کتاب داستان رو بیشتر از پنج بار میخونم یا فیلم رو بیشتر از ده بار نگاه میکنم.
با یادگیری زبان فهمیدم تکرار رمز موفقیت ماست.
هر مهارتی رو بخوایم یاد بگیریم با تکرار میتونیم به موفقیت ها برسیم
من الان بافتنی رو تازه یادگرفتم میل ها رو چجوری تو دست بگیرم بعداز دوهفته.
یا برنامه نویسی که رشته تخصصیه منه یه کد رو بیشتر از بیست بار می‌نویسم تا ملکه ی ذهنم بشه، بفهمم کجاها خطا میکنم و پیدا کنم و درستش کنم.
البته هم صبر و هم علاقه مطلبه که با اشتیاق زیاد دوباره همونو تکرار کنیم.
خیلی ها هم هستن که اصلا تکرار دوست ندارن خب مجبور نیستن که تکرار کنن هر جوری که دوست دارن بخونن و یاد بگیرن و موفق بشن :pray:

5 Likes

من هم تکرار رو خیلی دوست دارم هرچند که گاهی اوقات منم خسته میشم و دلسرد ولی میدونم که با تکراره که میتونم بیشتر انگلیسی رو بفهمم و سعی میکنم که انرژیم رو با کارهایی که دوست دارم بالا نگه دارم،میتونید روش خوندنتون رو برای یک درس تغییر بدید برای یک درس خودتون رو به چالش بکشید سرعت گوینده رو کم و زیاد کنید یا هر کاری با اون درس کنید که فکر میکنید توانش رو نداریدولی باید انجامش بدی،یعنی نقطه ی ضعفت رو به قوتت تبدیل کن،یه پیشنهاد دیگه هم اینکه به نظرم بد نباشه در کنار انگلیسی قدرت یا دروس دیگه از داستان های بچه گانه هم استفاده کنید چون هم مطالبش آسونتره و هم راحتر یاد میگیرید اینجوری اعتماد به نفستون هم افزایش پیدا میکنه.
امیدوارم که همگی موفق بشیم:hugs::pray:

3 Likes