ویروس کرونا + ویدئو

سلااااام :blue_heart:
امیدوارم حالتون خوب باشه :heart_eyes:
بچه ها لطفا این روزا خیلی خیلی مواظب خودتون باشین :pray:
بازم میگم:
Take the protective measures and be careful!
اقدامات ایمنی رو رعایت کنید و مراقب باشین :blue_heart:

یه جا اون اخرا میکروفونم یه لحظه قطع شده بوده منم نفمیدم تااا وقت ادیت! دیگه نشد کاریش کنم. ببخشیددد :see_no_evil:

45 پسندیده

سلام الهام خانم مثل همیشه عالی بودین ممنونم

9 پسندیده

سلام عزیزم :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::blossom:شبتون سرشار از تندرستی :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::bouquet:عالی عالی عالی :rose::tulip::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::bouquet::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

7 پسندیده

مختصر و مفید :heart_eyes: ممنون الهام جان :pray::pray::rose:

6 پسندیده

سلام الهام بانو @elhamhajavi :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
مربی خوش اخلاق زبانشناس :dizzy::dizzy::dizzy:
خسته نباشی و دستت درد نکنه :blue_heart::blue_heart: :heart::sparkling_heart::two_hearts:

7 پسندیده

سلام
باشه مواظب :japanese_ogre::japanese_goblin::japanese_goblin::japanese_ogre::imp::smiling_imp: ها هستیم
مرسی

7 پسندیده

چقدر کم بود تا اومدم جامو درست کنم تموم شد :joy::joy:
ولی مفید بود مثل هميشه :+1::+1::ok_hand::ok_hand:

7 پسندیده

خسته نباشید ان شاء الله این هم بگذره
بابا خسته شدیم چه خبره

8 پسندیده

سلام :tulip: خیلی خیلی ممنون از شما که با بودنتون به ما انرژی میدین :star_struck:

سلام عزیزم :heart: :heart: :heart: قربونت برم من مهربون :heart_eyes: :relaxed: :blue_heart:

بله :see_no_evil: قرار شده آموزش واژگانو همینطوری مختصر و مفید بریم :relieved:
خداروشکر که دوس داشتین :heart_eyes: انرژی مثبت کی بودینننن؟؟؟:heart_eyes: :heart_eyes::heart_eyes:

سلام به روی ماهتون :heart_eyes::blue_heart:
باعث افتخار منه که در کنار شما دوستای گلم هستم :blue_heart: :blue_heart: :blue_heart:

مرررسی :tulip:
انشالله :pray: :relieved:

مرسی از شما :tulip: :pray:

9 پسندیده

سلام به روی ماهتون :rose::tulip::hibiscus::sunflower::blossom::bouquet:ظهرتون سرشار از سلامتی و اتفاقات خوش :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet:خدانکنه تاج سر هستیند عزیزدلم :rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::bouquet::rose::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

7 پسندیده

:hugs::kissing_heart:
دیگه دوستون داریم دیگه، این چن روزی هم ک نبودین تو تالار جاتون خییییلی خالی بود
:rose::sparkling_heart:

8 پسندیده

قربونت برم من :heart_eyes:

8 پسندیده

آقا دعامو پس می گیرم
امروز که بدتر دیروز شد :expressionless:

6 پسندیده

همشهری حرص نخور، همه چی درست میشه، صبور باش
:blush::slightly_smiling_face:

6 پسندیده

سلام الهام جون @elhamhajavi
شما ویدیوهاتون مگه میشا بد باشههه؟!
عالی بودد :heart_eyes::pray::heart_eyes:
بیشتر و بیشتر بذارید
اولین شبی که ویروس کرونا اومده بود مامانم خیلی نگران بود گفتم اصلا نگران نباش خانواده ما کرونا نمیگیره به یک دلیل چون من یک کروناییم که بر زندگی شما نازل شدم :joy::joy::expressionless: و هیچوقت خوب نمیشه این ویروسی ک تو زندگیتونه

7 پسندیده

قربونت برم عزیزم :heart_eyes:
ای وروجک :joy: :joy: :joy:
ویروس چیه تو نمک خونه ای :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :smile:

6 پسندیده

سلام الهام جان.
من کارهای شما رو خیلی دوست دارم. به نظرم لحن صداتون و اجراتون نچرال تر هست. موفق باشید و با قدرت ادامه بدید.

4 پسندیده

سلام! خیلی لطف دارین شما :tulip: سپاس از همراهیتون :pray:

4 پسندیده