وبلاگ ماری 🦋 Miss714Mary

سلام به خودم و شما :hugs:

خیلی وقت بود دلم میخواست من هم یک وبلاگ در این آپ دوست داشتنی برای خودم داشته باشم ، حالا در این روزها که فقط هفته ای یک بار از خونه خارج میشم :grin:
تصمیم گرفتم این کار مفید را شروع کنم.

احساس میکنم ، نععع فکر میکنم وقتی که افکار و تجربه و چیزهایی که دوست دارم و یا ندارم را در اینجا یا در هر نوع وبلاگ یا شبکه های اجتماعی در معرض دید عموم قرار میدهم ( البته که منظورم خودنمایی و پز دادن و یا ایه یاس خوندن نیست :thinking: ) این کار نوشتن باعث میشه هر روزه در مورد مسیری که در حال طی کردن آن ( مخصوصا پروسه یادگیری زبان انگلیسی ام ) هستم اگاهانه تر بیندیشم. که امیدوارم باعث بشه پیشرفت کنم .

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

34 پسندیده

سلام ماری خانوم خوش اومدید. به اشتراک بزارید اون افکارو ببینیم چ خبره :grin:

10 پسندیده

سلام
به به :heart_eyes::heart_eyes:
مبارک باشه ماری جان عزیز
وبلاگتو دنبال میکنم با آرزوی بهترینها :kiss::dizzy:
من فکر میکردم اسمتون مریم هست

9 پسندیده

آقا کامبیز خیلی از پیامتون خوشحال شدم یک جورایی حس خوب مثبتی بهم دست داد . :slightly_smiling_face::blush:

13 پسندیده

ممنون فاطمه عزیز .:blossom::tulip::blossom::tulip:
درست فکر کردید ولی از بچگی ماری صدام میکنن البته بیشتر مرمری :blush:

11 پسندیده

سلام خیلی خوش اومدید به چالش وبلاگ :rose:
مطمئنم که مطالب جالبی رو در اینجا خواهیم دید. :relaxed:

9 پسندیده

حالا مَن مُرَبّی نیستَم وَلی اَز مَنَم حِسِّ خووبِ مُثبَت بِگیر پیلیز :grinning::v:

وَ اِیوَل بابَت وِبلاگِتون وَ

congratulations!

میس ماریِ زیبا :two_hearts::cherry_blossom::two_hearts:

9 پسندیده

خیلی خیلی خیلی ممنون نازی خانم دوست داشتنی :slightly_smiling_face: فک کنم حرف خیلی … نزدم که نوشتم از یک مربی :thinking::wink::blush: خودمم حس کردم یه جوریه اگه بقیه کامنت خوب برام بفرستن ولی اون موقع اینجوری حس کردم :relaxed:
امیدوارم کسی حس بدی پیدا نکنه :blush:
بازم بینهایت ممنون ام :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

9 پسندیده

آقا فرزاد از شما هم بینهایت ممنونم :blush:

8 پسندیده

بابا مَن شوخی کَردَم :grinning: :woman_facepalming:
مَن کُلّاً شوخَم بَچّه ها دَر جَریانَن :grin::v:

:heart: Miss Mary :heart:

8 پسندیده

نازی خانم چه قد باحال این طوری همه پیام ها تو، توی تالار با اعراب گذاری مینویسی :blush::relaxed: خیلی بامزه دیده میشن :blossom::blossom:

7 پسندیده

اِی جآن :heart_eyes:
پَس بِ عِشقه شُما هَمیشه میذارَم :rose:

:two_hearts::cherry_blossom: Mary :two_hearts::cherry_blossom:

7 پسندیده

عاااالی !! وقتی داشتم میخوندم احساس کردم دارم کتاب میخونم از اون کتابایی که به تهش میرسی میگی چه زود تموم شد خخخخخ واقعا استعداد نوشتنو دارین

11 پسندیده

خیلی ممنون خوشحالم خوشتون اومد امیدوارم هروقت دیگه هم اومدید خوشتون بیاد یا خندتون بگیره :relaxed::blush:

7 پسندیده

سلام عزیزم تبریک میگم بیشتر ببینیمت اینجا :heart::purple_heart::yellow_heart:

8 پسندیده

مسی مریم خانم عزیز :kissing_heart:

7 پسندیده

چقد اینی ک نوشتی خوب بود :man_supervillain::heart_eyes: درمورد کتاب خوندن مث منی :expressionless::rofl:

5 پسندیده

سلام ماری عزیز برای شروع کردن چالش وبلاگت بهت تبریک میگم
نوشته هات خیلی دلنشینه، منتظر پست های بیشتر ازت هستم :heart: :rose:

5 پسندیده

ممنون آناهیتا خانم عزیز :blush:

5 پسندیده

Hi, dear @miss_mary
Congratulations on your weblog. Hopefully, we’ll hear and read good news and things here.
It’s good that you have good feeling about yourself now, that’s all that matters.
You consider yourself in the best way so that after reading we have good view to life :slightly_smiling_face:
Best wishes my dear :rose:

11 پسندیده