Die schwere Couch (The heavy couch)

سلام

مریم جان @maryam اینم آخرین درس آلمانی که خوندم. مرسی که باعث و بانی خیر شدی و برگشتم به دوران ضبط صدا :smiling_face_with_three_hearts:

اینم متن و ترجمه‌ :point_down:

21 پسندیده

خیلی فان و عالی بود
ما که از وویس هیچی نفهمیدیم، بریم ترجمه رو بخونیم یه وقت بدوبیراه نگفته باشین بهمون، ما هم لایک کردیم.

11 پسندیده

سلام عزیزدلم :hibiscus::rose::bouquet::tulip::blossom:شبت شیک و پرتابش :hibiscus::sunflower::rose::bouquet::tulip::blossom:بسیار لذت بردم وااای عالی بااینکه چیزی متوجه نشدم اما لهجه معرکه :sunflower::hibiscus::rose::bouquet::tulip::blossom::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

6 پسندیده

سلااااام :partying_face: :scream_cat:
چقد عالی بود ادم میگه بزارمش رو ریـپـیـت فقط :star_struck: :clap: :star_struck:
شما فقط آلمانی حرف بزن :heart_eyes:
مرسی که قبول کردین و وویس گرفتین :yellow_heart: بسییی فیض بردیم :heart:

7 پسندیده

سلام سلطان
سلطان درود بر شمااا عاااالی بود خیلللللی دوس داشتمش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::dizzy::dizzy:

5 پسندیده

سلام پری جون
به به، به این توانایی :clap::clap::clap:، خیلی عالی و جذاب بود پری بانو :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
چه قشنگه زبان آلمانی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
به امید راه اندازی اپ قدرتمند زبان آلمانی زبانشناس :heartpulse::heartpulse::heartpulse:

راستی @maryam و @fatemeh74 نسیم سلام رسوند بهتون، گویا یادتون افتاده، گفتم حالا که اینجایید بگم بهتون

7 پسندیده

چه شوددد :heart_eyes: :fire: :fire:
آقای ناصری آخر همه مارو لینگوئیست میکنه :grin:

ای جان تلپاتیو :grin::grin: امروز اتفاقا میخواستم سراغشو بگیرم ازت
سلام برسون بگو به شدت جات خالیه و نبودت حس میشه بگو زودی برگرده دلم تنگ شد بش :crying_cat_face:

6 پسندیده

ایشالله برمیگرده، بزار یکم تو تنهایی قدم بزنه :joy::joy::joy:

7 پسندیده

بگو قدم زدنو نگه دار واسه پاییز سال بعد پاشو بیا ، الان فقط باید دوید از ترس کرونا :joy:

6 پسندیده

باورتون میشه یچیزی رو من تو اینستا بودم دنبال اکانتش بودم برم ی حال و احوالی ازش بگیرم بهش بگو فاطمه خیلی دلش برات تنگ شده منتظریم زوده زود برگرده :heart::heart: عطیه جان لطفا این پیامم رو کپی کنید بی زحمت بهش برسونید ممنون

6 پسندیده

مرسی دوستان عزیز از این همه انرژی و لطف و محبتتون. :smiling_face_with_three_hearts: :bouquet: :bouquet: :pray: :pray:

@ehn.ehsan
@mitra9
@maryam
@afarkhani
@fatemeh74

وقتی شما به چیزی بگید فان، میشه بهش امیدوار بود :slightly_smiling_face:

گوشاتون معرکه‌ است بانو :smiling_face_with_three_hearts:

باعث افتخارمه. مرسی که گوش میدی :kissing_heart:

خوشحالم که خوشت اومده :heart_eyes:

مرسی مهربان بانو :revolving_hearts:

فک نکنم دیگه به داد من برسه ها :speak_no_evil:

ولی خب هنوز امید دارم به زیبوک آلمانی :crazy_face:

:joy: :joy: :joy:

8 پسندیده

از اون بابت حیف، اما عوضش یک دوره تاپ تو اپ داریم با صدای بانو پروین دوست داشتنی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

ای بابا. از همین الان منو گذاشتی تو میدون جنگ؟

اگه آلمانیم خیلی خوب بشه چرا که نه؟ ادای دینی است به زبانشناس.

5 پسندیده

نه پری جون، میدون جنگ چرا، شما چه تو زبان انگلیسی و چه آلمانی برای ما مربی هستین :heart::heart::heart::heart::heart::heart:

5 پسندیده

وااااای خُدااااایِ مَننننننن
پَری خانومِ سُلطااااان مَن مُردَم اَز این هَمه خَفَنییییی
چِقَد صِداتون بِ آلمانی میاد یا آلمانی بِ صِداتون میاد :grimacing: 🙆‍♀ جُفتِش :heart_eyes: :grin:
بَرگایِ آلمانیا :leaves: میریزه کِ شُما حَرف بِزَنی :smirk:

✿ ❀ Ich liebe dich so sehr
Du bist mein Schatz ✿ ❀

سُلطان پَریِ فوقِ دوست داشتَنی نِمونَت رو کُره یِ خا‌کی :earth_americas: نیس :heart:

@pari

:de:

:black_heart:
:heart:
:yellow_heart:

11 پسندیده

وای عزیزم چقد تو خوبی. چقد تو خلاقی اصلا کشته مرده‌ی این :point_down:

شدم.

Und ich liebe dich auch :revolving_hearts:

5 پسندیده

پروین خانم یسوال :expressionless::joy:
میگم من نه آلمانی متوجه میشم نه انگلیسی بابا خارجی صحبت نکنید من نمیفهمم حالا تکلیف چیه :wink::joy::joy:
خیلی عاللیه صدای شما حس میکنم همش یه نیتیو داره صحبت میکنه
زوده زود برید آلمان منم باهاتون میام میشم بادیگاردتون ندزدنتون اونجا انقد خوش لهجه ایید :wink::joy:

3 پسندیده

وای شما چقده باحااالی و زیبا :heart_eyes::hugs::gem:
خصوصا نوشتارتون :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

مِرررسی عَزززیزِ دِلَممم :heart_eyes: :kissing_heart: :smiling_face_with_three_hearts:
:purple_heart::cherry_blossom: تَمَنّا جوون :purple_heart::cherry_blossom:

5 پسندیده

:neutral_face::neutral_face::neutral_face::neutral_face: چیییی؟؟؟؟

1 پسندیده