هیولا فصل ۹

فصل نهم

تصادف

چند روز بعد ، سوزی به پنجره اتاق نشیمن نگاه کرد که در آن هنوز آب باران هنوز از زیر شیشه در جریان بود. آنها از آن روز اول جایی نبودند. او نمی خواست کاری زیادی انجام دهد. او فقط احساس نشستن و خواندن داشت. یا به آتش نگاه کنید ، چوب را بگذارید و فکر کنید.

سوزی ناگهان گفت: “چارلی ، بیا امشب بریم بیرون.” “بیایید به میخانه برویم ، باید؟”

خوب ، اگر می خواهید. سگ سیاه؟ او گفت. "ما بهتر است به زودی بروید. بعداً برف خواهد بود.

“چگونه می دانید؟” سوزی پرسید.

همین الان آن را در رادیو اتومبیل بشنو. داشتم نور رو میخوندم می دانید ، آن چراغ جلوی اتومبیل است.

زمان شروع کار برای میخانه تاریک بود. سوزی وقتی در جاده کوچکی که از درون جنگل می گذشت ، شوهر خود را تماشا می کرد. در زرد چراغ های اتومبیل ، او می توانست ببیند که او جدی به نظر می رسد. داشت به چیزی فکر می کرد. چه بود؟ بعد به این فکر کرد که چه کسی امشب در میخانه خواهد بود. شاید کشاورز؟ یا مردی به نام ریچارد؟

'وای نه. نگاه کن از قبل شروع به برف می کند! چارلی گفت.

“اوه ، همینطور است.” سوزی می تواند تعداد کمی از برف را که در چراغ های اتومبیل گرفتار شده بود ببیند. هنگام حرکت ، برف به طرف آنها پرواز کرد. او گفت: “این خیلی سنگین نیست.”

آنها به جاده اصلی به سمت لندافید برگشتند. اکنون آنها به سمت باد رانندگی می کردند و در اینجا بارش برف به سرعت در حال ریزش بود.

چارلی گفت: “شاید ما باید برگردیم.” “این بسیار ضخیم است.”

سوزی گفت: “اکنون این تنها راه کمی است.” "ما تقریباً آنجا هستیم. فقط می توانستیم سریع نوشیدنی بخوریم و به خانه بریم. ’

“خوب ، خوب ، اما دیدن آن دشوار است.” چارلی نگران به نظر می رسید. برف در خطوط مستقیم و ضخیم به سمت اتومبیل می آمد. او به جلو حرکت کرد تا سوراخ موجود در برف را روی پنجره ماشین جستجو کند.

درست پس از آن ، سوزی چیزی را دید. ‘مواظب باش!’ او جیغ زد. چیزی بزرگ و تاریک در برف در حال سقوط به سمت آنها حرکت می کرد. به نظر می رسید مانند یک شخص ، در امتداد جاده در امتداد خط سفید راه می رود.

سپس چراغهای اتومبیل بیرون رفت.

‘چه… ؟’ چارلی گفت. او سعی کرد ماشین را متوقف کند اما روی برف سریعتر حرکت کرد. صدای فلز فلج کننده و متلاشی کننده ای به گوش می رسید که به چیزی برخورد می کردند.

کمی بعد ، سوزی چشمانش را باز کرد. در ابتدا همه چیز سیاه بود. سرش کمی صدمه دیده است. بعد دید که ماشینشان دیگر در جاده نیست. آنها به درختی برخورد می کردند. به نظر می رسید درخت در نیمه اتومبیل ، در قسمت چارلی قرار دارد. در تاریکی ، او نتوانست ببیند چارلی چیست و درخت چیست. تنها صدای باد در درختان بود. در اطراف هیچ کس دیگری نبود.

“چارلی؟” سوزی بازویش را لمس کرد. جوابی نداد “چارلی؟” آیا او مرد؟ اون باید چیکار کنه؟ آیا او باید سعی کند او را از ماشین بیرون ببرد؟ آیا ماشین قصد داشت آتش بگیرد؟ فقط در آن زمان یک نویز نرم ، تقریباً مانند صدا ، از آن طرف جاده آمد و او نگاه کرد. چیزی تاریک بین درختان حرکت کرد. او نتوانست ببیند که این یک شخص است یا یک حیوان. به سرعت ناپدید شد.

صدای کوچکی از چارلی بیرون آمد. خدا را شکر ، او بعد از همه مرده نبود. در همان زمان ، چراغ های اتومبیل در طول جاده ظاهر شدند. او باید بیرون برود و کمک کند.

در خارج از جاده ، پاهایش لرزید و او نتوانست ایستاد. او ناگهان در برف نشست. یک لندرور متوقف شد و یک صدا گفت: “خوب هستی؟”

سوزی گفت: “نه”. ما به پزشک احتیاج داریم. شوهرم صدمه دیده است من فکر می کنم بد. فهمید که گریه می کند.

مرد بیرون آمد و به سوزی کمک کرد که بایستد.

“اکنون ، من مطمئن هستم که او خوب است ، عزیزم.” سوزی دید که کشاورز از میخانه با نگرانی به او نگاه می کند. یادش رفت که اسمش تام بود.

“من یک تلفن همراه در اتومبیل خودم …” سوزی شروع کرد.

خوب است تام گفت ، شما می آیید و در لندرور من نشسته اید و حالا آنجا گرم است. "من می روم و نگاهی به همسر خود خواهم داشت. و تلفن شما را می گیرم.

تام از پشت ماشین خود یک پتو را برداشت و به کنار جاده رفت. سوزی فکر کرد: "چه شانس وحشتناکی است. “چرا چارلی همیشه سعی می کند تا خودش را اصلاح کند؟” او همیشه به او می گفت ماشین را به یک گاراژ ببرد و خودش این کار را نکند. او فکر کرد ، “او احتمالاً کاری احمقانه کرده است ، تا چراغ های داخل اتومبیل ، بنابراین آنها بیرون رفتند.”

آیا شخصی در جاده بوده است؟ فکر می کرد ممکن نبود. شاید این یک حیوان بوده است. یا اصلاً هیچی فقط راهی که نور افتاد.

از صندلی خود در داخل لندرور ، سوزی می توانست صداهای کم را بشنود. پس چارلی باید بیدار باشد. تام بعد از مدتی برگشت و به سوزی گفت: "خوب ، عزیزم. شوهرت می گوید دست و پا صدمه دیده است. اما او خیلی بد نیست. او احتمالاً فقط چیزی خراب کرده است. من می ترسم که نمی دانم چگونه از این چیزها استفاده کنم. او تلفن خود را به سوزی داد.

“شما با 999 تماس می گیرید و پس از آن می توانیم شوهرتان را به بیمارستان برسانیم.”

دستانش می لرزید ، سوزی اعداد را هل داد. “می توانید صحبت کنید ، لطفا؟” او از تام پرسید. “من نمی توانم توضیح دهم که کجا هستیم.”

تام با تلفن صحبت کرد و سپس به سوزی برگشت. او گفت: “صبر کردن طولانی نیست.” آنها به زودی اینجا خواهند بود. نه ، عزیزم ، شما اکنون اینجا بمانید ، "او با شروع سوزی برای خارج شدن از لندرور گفت. “من می روم و می بینم که شوهر شما خوب است.”

تام به اتومبیل تصادف شده برگشت. به نظر می رسید مدت زیادی قبل از بازگشت.

سوزی سرد و ترسیده بود. چارلی چقدر صدمه دیده بود؟ او شروع به فکر کردن در مورد بدترین چیزهای ممکن کرد. شاید او بمیرد؟ او فکر کرد: "این وحشتناک است. “من باید بروم و او را ببینم.” او بیرون آمد و در لندرور در برف در حال سقوط ایستاد. شروع به راه رفتن در طول جاده ، ناگهان احساس بیماری کرد و پاهایش لرزید. او صدمه ای ندید اما بعد از تصادف احساس ضعف کرد. او دیگر نمی تواند راه برود. او به آرامی به لندرور برگشت.

بعد از مدتی کشاورز برگشت و شروع به صحبت با او کرد.

“در تعطیلات ، پس شما هستید؟” تام پرسید.

“بله ،” سوزی شروع کرد. صحبت کردن دشوار بود اما او سعی کرد دوستانه باشد. "ما در خانه Cynghordy بیدار می شویم. ما برای نوشیدن به سگ سیاه رفته بودیم.

“اوه بله ،” تام گفت. الان یادم هست شما چند روز پیش وارد میخانه شدید ، نه؟

سوزی گفت: “بله”. ما تازه وارد شدیم من سوزی بلک مور هستم.

کشاورز لبخند زد. تام لوید او در پاسخ گفت: خوشحالم که با شما ملاقات کنم.

درست پس از آن یک ماشین دیگر وارد شد و صدای یک مرد پرسید که آیا او می تواند کمک کند. نه ، تام به او گفت ، همه چیز درست بود. آنها تماس گرفته بودند و کمک در راه بود. ماشین دوباره پیاده شد.

تام گفت: “رفتن به میخانه ، انتظار می رود.” "او در اینجا جدید است ، ریچارد است. اما او به اندازه کافی خوب به نظر می رسد. می دانید ، کاملاً دوستانه. او می گوید خانه ای قدیمی را که در آن کار می کند خریداری کرده است.

حال کمی احساس بهتری پیدا کرد ، سوزی پرسید: "آیا او روز دیگری در میخانه بود؟ شما می دانید ، زمانی که من و چارلی در آنجا بودیم؟ "

آه ، بله تام گفت: من معتقدم که او بود.

آنها کمی صحبت نکردند. سپس سوزی با کمال تعجب دید که یک اسلحه روی صندلی کنار او قرار دارد.

“آیا شما برای ورزش شلیک می کنید؟” او از تام پرسید.

او پاسخ داد: “نه”. من فقط وقتی نیاز دارم حیوانات شلیک می کنم. روباه ، پرنده و غیره. و سگها نیز اگر به دنبال گوسفند من بروند.

سوزی با یادآوری ناگهانی گفت: “ما چند روز پیش یک گوسفند مرده در خارج از در ورودی خود پیدا کردیم.” خیلی عجیب بود ما فکر می کنیم چیزی آن را در آنجا قرار داده است. و تکه های آن را نیز خوردم. شاید یکی از شما باشد؟ "

'شاید. الان پنج گوسفند را گم کرده ام. مطمئناً چیزی آنجاست. تام با صدای کم گفت: چیزی بسیار گرسنه و بسیار بزرگ. اما می خواهم آن را پیدا کنم و آن را بکشم. سوزی می توانست شنید که بسیار عصبانی است.

لحظه ای به سوزی نگاه کرد و سپس چیزی را از جیبش گرفت. او آن را به سوزی داد. كوچك و از فلز ساخته شده بود و به شدت بر روي دست او دراز كشيده بود. این گلوله بود.

تام با آرام گفت: “این نقره است.”

این تاپیک مربوط به فصل« فصل 09 » در نرم‌افزار «زیبوک» است. مجموعه: « کتاب های خیلی ساده » کتاب: « هیولا »

3 پسندیده