هیولا فصل ۶

فصل ششم

صدای جانور

حالا از پنجره خودم نگاه می کنم و می بینم که نور از زمین می رود. امشب ماه بیشتر روزهای شب طلوع خواهد کرد. نور نقره ای آن مانند باران نرم بر روی جنگل ها و درختان ، در بالای تپه ها خواهد افتاد. به زودی باد سرد شب را روی صورتم حس می کنم ، هوایی که از روی موها روی سر و بازوها و پشت من حرکت می کند. من در حالی که آنها بر روی زمین مرطوب و چمن پیاده می شوند ، به صدای پاهایم گوش خواهم داد. صداهای کوچک حیوانات را می شنوم چون سریع حرکت می کنند تا از راه من خارج شوند.

امشب میرم بیرون

می پرسی چرا؟ من به تو خواهم گفت.

برخی بازدید کنندگان وارد شده اند. من تماشای آنها را از طریق جنگل می دیدم. من آنها را دیدم که در جای جدید عجیب و غریب به اطراف نگاه می کنند. آنها مردم شهر هستند. در اینجا ، آنها مطمئن نیستند. آنها با دقت حرکت می کنند.

بعداً آنها در میخانه بودند. مرگ او را با انگشتان سرد خود لمس کرده است. من می توانم آن را در چشمان او ببینم. اکنون او از تاریکی که در پی آن است می ترسد.

اما همچنین چیزی در چهره او وجود دارد که من می دانم. من قبلاً آن چهره را دیده ام ، مطمئنم شاید در یونان؟ ایتالیا شمالی؟ شاید در یک روستای کوهستانی جایی باشد؟ او به من علاقه دارد من نمی توانم از فکر کردن در مورد او دست بکشم. من می خواهم که او با من بیاید ، با من باشد.

می دانم که او آماده ورود به دنیای من است. اما او هنوز خودش آن را نمی داند. وقتی به او می گویم ، او می فهمد که باید چه کار کند. اما من باید مراقب باشم زمان باید درست باشد …

اول ، من می روم و از او استقبال می کنم ، هدیه بگیرم. باید خودم را آماده کنم.

در تاریکی تا شومینه در میان اتاق قدم می زنم. نور روز مرا ضعیف و بیمار می کند. نور نرم نقره ای ماه همان چیزی است که من دوست دارم. از دیوار کمربندم را می گیرم. بزرگ و سنگین ، سیاه و نقره ای است. روی نقره صورت سگ وجود دارد. سگی که در ورودی عالم اموات نشسته است.

کمربند را با دقت روی زمین جلوی آتش گذاشتم. روی زانوهایم پایین می آیم و هر دو دستم را روی کمربند می گذارم. آرام ، کلماتی را که باید بگویم تکرار می کنم. کلمات به زبانی است که هیچ مرد و زن نمی توانند صحبت کنند. گرمای ناشی از آتش روی صورتم را حس می کنم. در مرکز آتش من نظاره می کنم که افکارم آمده و می روند.

بعد از مدتی بعد از تمام شدن کلمات ، من ایستاده و روی کمربند می گذارم. بلافاصله ، بازوها و پاهایم شروع به احساس قدرت می کنند. به طرف آسمان سیاه نگاه می کنم و فریاد وحشی می زنم. سپس ، در یک پرش عالی ، من از طریق پنجره باز از اتاق دور می شوم.

شب سرد است اما احساس نمی کنم. تا زمانی که دوباره مرد نشوم ، آن را حس نخواهم کرد. کمربند را در وسط بدنم لمس می کنم. من می دانم که چه لحظه ای فرا رسد.

این تاپیک مربوط به فصل« فصل 06 » در نرم‌افزار «زیبوک» است. مجموعه: « کتاب های خیلی ساده » کتاب: « هیولا »

4 پسندیده