روش خواندن لغات؟!

من چند وقتیه که دارم با اپلیکیشن کار میکنم و تو این مدت 70لغت به لایتنرم اضافه شده که با همشون جمله میسازم.اما جمله هارو با هدف تقویت گرامریم میسازم ومعانی دیگر کلمه را در جمله های توی دیکشنری اپ مرور میکنم اما توی اون جملات هم کلمات جدیدی هست که بعضیاشو بلد نیستم.باید چیکار کنم با این حجم زیاد لغات جدید؟ واینکه با این وقتی که من میذارم واسه لایتنرو لغات نمتونم نیم ساعت رو واسه زنجیرم تعیین کنم چه برسه دوساعت در صورتی که من دوساعت وقت میذارم واسه زبان خوندن در روز

3 پسندیده

سلام خوشگل خانوم شبت شیک و پیک
همونطور که میدونی با کار کردن با لایتنر زنجیره زبانشناس پر نمیشه فقط صوت رو ثبت میکنه :blush:
و یه لغتو که میخونی لازم نی همه دیکشنری رو که حفظ کنی
مثلا من لغت strong رو خوندم که به معنی قوی هسش وقتی میخوام مرورش کنم دیگ معنیشو نمیگم میگمweak یعنی ضعیف. من روش خواندن لغاتم از طریق نوشتنه یعنی حتما باید رو کاغد بیارم
تا جای ممکن سعی میکنم تصورش کنم مثلا واسه strong اینو تصور میکنم :muscle::muscle::muscle:

و براش حتما مثال میزنم و خیلیم تکرار میکنم

راسی قرار نی 70 تا لغتو یه دفعه بخونی
30 تاشو صبح بخون 40 تاشو عصر
موفق باشی

4 پسندیده

ممنون از شماا دوست عزیز:heart::kissing_heart:اصلا بیاید پارتنرم بشید باهم بترکونیم:blush::grin:البته شما که ماهرید

2 پسندیده

خواهش میکنم :blush::blush:
ماهر بودن ربطی به زبانم نداره که…این نشان ها با فعالیت توی تالار بدست میان :wink:
من خودم مبتدیم…دوتا مبتدی که نمیتونن کمکی بهم کنن :sunglasses:

روز و روزگارت خوش :blush:

1 پسندیده