حس خوب با آهنگ های Celine Dion 🎶

سلام دوستان زبانشناس :two_hearts:
حدود بیش از یک ماه پیش تاپیکی ایجاد کردم با عنوان “حس خوب با آهنگ های Chris De Burgh” و طبق قولی که به آقا فیروز @firo744 دادم، در این تاپیک به معرفی خواننده خوش صدا و بسیار سنگین Celine Dion می پردازم.
حتماً خیلی هاتون با این خواننده آشنا هستید. نمی دونم شما با این خواننده از چه سن و سالی آشنا شدید. ولی من از اوایل نوجوانی ام با این خواننده عالی و همه چی تمام اهل کشور فرانسه آشنا شدم. یه چیزی حدود هفده هجده سال پیش …
خوب تو اون دوران نوجوانی ام، متوجه مضامین آهنگ های این خواننده نمی شدم و از اون اوایل نوجوانی آرزوم بود که همزمان که دارم به یه آهنگ انگلیسی گوش می دم، مفهوم اون رو درک کنم … الان هم این ادعا رو ندارم که مفهوم کامل یه آهنگ رو همون بار اول شنیدن اون آهنگ، متوجه می شم … ولی خوب مفهوم و حس کلی آهنگ رو می گیرم … هیچ وقت هم دنبال متن آهنگ ها تو نت نمی رم و اینقدر صبر می کنم تا کم کم در ضمن شنیدن، متن و مضمون آهنگ رو بفهمم …
یکی از کنسرت هایی که تو دوران نوجوانی ام از این خواننده دیدم و خیلی بهم حس خوبی می داد، کنسرتی بود که در خود کشور فرانسه در یه استادیوم فوتبال در محلی بنام سن دنی در سال ۱۹۹۹ برگزار شده بود. این خواننده اینقدر تو این کنسرت حتی از لحاظ ظاهر سنگین بود که می شه گفت آرایش معمولی هم نداشت و یه لباس و تیپ خیلی ساده داشت … یادمه که تیپش سراسر سفید بود.
یکی از مهم ترین انگیزه های من تو زبان انگلیسی، همین مواجه شدن من با آهنگ های انگلیسی در سن کم “حتی در کودکی و قبل از سن دبستان” بود. این خواننده هم بشدت با خاطرات دوران نوجوانی ام پیوند خورده است …
همه شما می دونید که این خواننده اهل کشور فرانسه است … هم آهنگ به زبان انگلیسی می خونه و هم به زبان فرانسه. بسیار خواننده خود استایلی هست و اصلاً کارهای سبک بازی و جلف بازی تو کارش نیست!!! و تو مضامین آهنگ هاش، خبری از یاوه گویی نیست …!
و اما دوستان … شما کدام یک از آهنگ های این خواننده رو دوست دارید و می پسندید؟
من خودم آهنگ های زیادی از این خواننده رو گوش کردم و می کنم و بشدت باهاشون، حس خوبی پیدا می کنم …
یه نکته در آخر … تو آهنگ های انگلیسی این خواننده، لهجه فرانسوی ایشون کمی مشهود است …
پ.ن: از این بعد قصد دارم بیشتر تاپیک هایی رو ایجاد کنم که به دیگر اعضای تالار قولش رو قبلاً دادم …

7 پسندیده

مرسی بابت معرفی :rose::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 پسندیده

خواهش می کنم عزیزم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::blush::blush::blush:
:heart::blue_heart::green_heart::purple_heart::two_hearts:

4 پسندیده

سلام
مرسی از معرفی
بهترین آهنگ های خودتون از این خواننده کدومان؟
واسه من بهترین آهنگش I will go on هستش
آهنگ های
I’m alive
I’m your angel
و یه چنتا اهنگ دیگه که اسمشون الان یادم نمیادم آهنگ های خوبی بودن

2 پسندیده

خواهش می کنم آقا فیروز عزیز. @firo744 :tulip::tulip::tulip::hibiscus::hibiscus::rose::rose::two_hearts:

من که همشون رو دوست دارم! :blue_heart::heart::yellow_heart::green_heart::purple_heart::sparkling_heart::two_hearts: بس که این خواننده محشره. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

اسم آهنگ My heart will go on است.
این سه تا آهنگ که گفتی عالی هستند. :clap::clap::clap:

و بهترین ها از نظر من:

The power of love
Because you loved me
A new day has come
Goodbys’s
Sorry for love
I drove all night
I surrender
All by myself
Berakeaway
When I need you
Eyes on me
Right in front of you
The show must go on
Thank you
Incredible
کافی هست آقا فیروز؟! :joy::grin:
دقیقاً با این آهنگ ها می خونم …!!! :joy::joy::joy:
تمام احساسات من فقط تو انگلیسی خلاصه می شه …!

2 پسندیده