چالش let's talk. درس چهارم از انگلیسی قدرت درمورد باور ها ((beliefs))

این چالش و بازگویی من درمورد داستان باور ها از دوره انگلیسی قدرت هست.تصمیم دارم حداقل هفته ای یه بازگویی رو داشته باشم.:relaxed:این رو بعد ۱۵بار گوش دادن و چند بار بازگویی ضبط کردم. خوشحال میشم گوش بدید و اگر جایی اشتباه گفتم و نکته ای که کمک کنه به بهتر شدن رو بهم بگید. ممنون:blush::blush::tulip::tulip::rose::rose:

این تاپیک مربوط به درس« درس داستان کوتاه » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « انگلیسی قدرت » فصل: « باورها »

13 پسندیده

سلام خیلی خوبه از درس چهارم بازگویی رو شروع کردید. :clap: :clap:
صداتون خیلی پر انرژی بود این عالیه
اگه مطلبی که میخواید بازگویی کنید رو به چند بخش تقسیم کنید و برای هر بخش یه واژه ی کلیدی در نظر بگیرید و زمان بازگویی به لیست کلید واژه هاتون نگاه کنید یا تو ذهنتون باشه تا پارت بعدی رو یادتون بیاره از مکث هاتون کم میکنه.
ما گاهی یه مطلبی هم میخوایم به فارسی بگیم احتمالش هست قسمت بعدی از یادمون بره
اگه از همین درس های اول قدرت یه دوره تلفظ هم کار کنید خیلی خوبه
زبانشناس دوره های تلفظ خوبی داره مثل ای جی و ریچل، من بقیه دوره ها رو کار نکردم خودتون میتونید یه بررسی کنید این دوره ها رو و ببینید کدومشون براتون بهتره
تو چالش pov که لینکش رو براتون گذاشتم هم میتونید شرکت کنید
این چالش الان درس یازدهم قدرت هست ولی شما میتونید برای هر کدوم از درس های قبلی هم اگه دوست داشتید شرکت کنید.
چالش یازدهم EF POV :red_circle: ( درس 11 قدرت )
موفق باشید :rose:

7 پسندیده

تشکر از اینکه وقت گذاشتید و گوش کردید :blush:و ممنون جهت راهنمایی ها:pray::v:. حتما تو چالش های pov شرکت میکنم .همزمان داستان های واقعی هم دارم تمرین می کنم ، یه دوره تلفظ هم اضافه کنم، یه ترکیبی پر رو میشه:smile::grin:.

5 پسندیده