معرفی اعضای جدید تیم زبانشناس 🤩

سلام به همگی :blue_heart:
امیدواریم که حالتون خوب باشه :heart_eyes:
Ella و Aly یه زوج بانمک و دوست داشتنی هستن که به تازگی به جمع ما اضافه شدن.
قراره تو داستاناشون کلی کلمه و اصطلاح و نکات آموزشی و درس زندگی یاد بگیریم! :grin: :heart_eyes:
با هم حرف بزنیم و به سوالای همدیگه جواب بدیم و کلی اتفاقای هیجان انگیز دیگهههه!
مثل همیشه با مهربونیها و انرژی مثبتتون با ما، Ella و Aly همراه باشین تا بریم برای قسمت اول!

57 پسندیده

درود بر شما
شبانگاه تون نیک

امیدوارم داستان های جذابی برای مخاطبان داشته باشید

7 پسندیده

به به الهام جانِ خلاق دمت گرم واقعا عزیزم خدا قوت میگم بهت بی صبرانه منتظر این زوج دوست داشتنیم :star_struck::star_struck::star_struck::heart_eyes::heart_eyes::heart::rose:

9 پسندیده

سلام خانم هنرمند
به به خیلی هم عالی :clap::clap::clap::grin:
منتظر زوج دوست داشتنیتونم هستیم :rose::rose:

11 پسندیده

سلام :rose:
چه شروع با مزه ای :grin:
مطمئنم دوره ی پر طرفداری میشه

12 پسندیده

عالی الهام بانو :dizzy::dizzy::dizzy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
همون تو پیج اینستاگرام درست حدس زدم که این کار شماست. :rose::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::tulip::tulip:
روحیه یه دختر می تونه اینقدر لطیف باشه. :gift_heart::heart_decoration::revolving_hearts:
اسم دختره رو هم که بهت گفتم چقدر شبیه اسم مخفف منه. :joy::joy::blue_heart::blue_heart::blue_heart::heart::yellow_heart::green_heart::purple_heart::sparkling_heart::two_hearts:

9 پسندیده

سلام خانم گل شبت سرشار از سلامتی و آرامش :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::tulip::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::rose::rose:بسیار عالی و دوست داشتنی هستند خانم گل :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::wink::wink::wink::wink:خلاقیتهاتون حرف نداره :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::cherry_blossom::bouquet:منتظر میمونیم :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom:مرسی عزیزدلم :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

12 پسندیده

سلام :cherry_blossom::cherry_blossom::sunflower::sunflower:
چه جالبب :heart_eyes:
ببخشید من یه سوال دارم
همیشه فیلم های شما و اقا کامبیز رو نگا میکنم
ولی نمیدونم چجور ازشون بهره ببرم
در واقع طرز مطالعشو نمیدونم
میشه لطف کنیدو راهنماییم کنید؟

11 پسندیده

سلام الهام جون
چقدر Ella خوشگله یاده سیندرلا افتادم چون یکی از اسماش الا بود :clap::heart_eyes::ok_hand:

10 پسندیده

خیلی عالی من که موافقم شدید انشالله که پرطرفدار باشه

10 پسندیده

ماشالا الهام خانوم هنرمند :grin: :grin: :rose: :rose: :rose:

15 پسندیده

سلام چقدر بامزه ان :heart_eyes: ایده خیلی جالبیه. منتظر داستان هاشون هستم :blush:

11 پسندیده

سلام الهام جووون :smiley:
چ بانمکن این دوتا :laughing:
منو یاد شما و آقا کامبیز میندازه :grin:
جالب میشه میدونم مثل بقیه کاراتون :rose::rose:
منتظرم، فقط خیلی صبر ندارما :neutral_face::blush::stuck_out_tongue_winking_eye:

10 پسندیده

یعنی بتمن دیه تموم شد؟

7 پسندیده

وویستون کو؟ شما قرار شد وویس بذارین :face_with_raised_eyebrow:

8 پسندیده

باور کنید همین بحثو من چند ماه پیش داشتم با چندتا دیه از دوستان :joy::expressionless:
آخه ویسی که براش وقت بذارم که ارزششو داشته باشه واسه شما دوستان بذارم، نمی رسم، یعنی اگه خواسته باشم کار کنم خیلی کار دارم، میخواید دوباره اسکرین صفه اولمو بذارم بفرستم؟ :joy::joy:

8 پسندیده

سلام :tulip: خیلی ممنون :pray: حتما همینطوره :star_struck:

عزیزم :heart_eyes: مرسی قربونت برم :see_no_evil: مرسی از همراهیت :hugs:

سلام به روی ماهت :blue_heart: مرسی از انرژی مثبتت :heart_eyes:

سلااام :innocent: همه تلاشمو میکنم :muscle:

مررررسی! بله دیگه :see_no_evil: :grin: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts:

سلام عزیزدلم :blue_heart: مرسی که همیشه با حرفای قشنگت کلی به ادم روحیه میدی :heart_eyes:

10 پسندیده

سلام عزیزم :tulip:
میشه بگی سطحت چیه؟ :blush:

سلام شیطون بلا چطوری؟ :grin: :heart_eyes:
ارررره آخی سیندرلا :heart_eyes:

مرسی از همراهیت عزیزممم :heart_eyes: این همه حمایت و انرژی مثبت رو مگه میشه بی جواب گذاشت؟ :heart_eyes: تمام تلاشمون رو میکنیم تا داستانهای جذاب و پرباری براتون بسازیم :kissing_heart:

8 پسندیده

ماشالله و خداقوت به خودتون آقای سرپرست :star_struck: :tulip: :pray:

قربون مهربونیات عزیزمممم :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

:laughing: :laughing: :laughing:

حتما عزیزم :heart_eyes: هر هفته یک داستان دارن. :heart_eyes:

نهههه! بتمن همچنان هست :grin: :star_struck:

10 پسندیده

سلامی دوباره :blush: زبانشناس
برام زده آسان

10 پسندیده