How old are you?

فک کنم ی بحرانی چیزی باشه :grin:
مسیر جدید هم میشه قشنگ ساخت. محکم تر از قبلی و لذت بخش تر
چیزی که هست اینه که اراده چیزی نیست که تحلیل بره هر موقع هدف روشن بشه انرژی مسیر هم باهاش میاد :v:

6 پسندیده

اولین بار، زبان انگلیسی رو تویه مهد کودک یاد گرفتم.
حروف انگلیسی رو یاد می‌گرفتیم و از هر حرف یک کلمه یاد می‌گرفتیم.
از هر حرف و کلمه جدید یک صفحه مینوشتیم.

یه شعبه تویه خیابان ولیعصر داره که یه سر زدم بهشون :sweat_smile:

4 پسندیده

آخرش ندونستیم کمالگرایی خوبه یا بد!!:confused::confused:

4 پسندیده

بده
کمال گرایی باعث میشه از روند یادگیری لذت نبری و فقط و فقط به نتیجه فکر کنی
کمال گرایی باعث استرس میشه و استرس هم دشمن یادگیریه

13 پسندیده

من که کمال گرا نیستم. باید واقعیت رو دونست. ممکنه یه نفر باشه فکر کنه خیلی بارشه ولی هیچی بارش نیست. مطمئنا اون شخص من نیستم.

من مقاله و کتاب زیادی خوندم، چند سالی هم با تلاش زیاد زبان یاد گرفتم. اما واقعا کار دارم تا بهتر بشم ( که بخاطر تنبلی الان دارم روش کار نمیکنم)

کمال گرا فکر میکنم به کسی میگن که خیلی نگران مو به موی مهارتهاشه. مثلا تلفظم باید همه چیز عالی باشه. یا باید حتما از فلان لغت استفاده میکردم و نکردم و…

من اونجوری نیستم. فقط میدونم نیاز به بهتر شدن دارم.

13 پسندیده
6 پسندیده

سلام.
من 23 سالمه.
دوران مدرسه چند ترمی زبان میرفتم. ولی زود اومدم بیرون و چیزی هم یاد نگرفتم. دو سالی هست که از زبانشناس استفاده میکنم و واقعا راضی هستم. البته هنوز مکالمم نیاز به تقویت داره.

10 پسندیده

اقا کامبیز کمالگرا نیستن که
این برداشت اشتباه شماست :blush:

5 پسندیده

سلام حسن هستم ۱۶ ساله کرمان یعنی تازه تازه شروع کردم ۵ماه میرم کلاس زبان میخوام حروف هارو یاد بگیرم و شروع کنم به انگلیسی گوش کردن الان که کرونا اومده کلاس زبانا تعطیل شده :frowning::frowning::frowning:

6 پسندیده

زبان شناس رو با قدرت برید جلو که هیچ وقت تعطیلی نداره :grin::v::v:

6 پسندیده

درود بر شما
@HasanNoori1382
بسته آموزشی تلفظ انگلیسی - بدون تلاش رو شروع به مطالعه کنین

تویه این بسته لغات مختلف و تلفظ اونها رو آموزش میده.
اگه این بسته رو شروع کردین بهم بگین تا با شما تمرین کنم تا به پیشرفت روزانه زبان انگلیسی ادامه بدین و به کرونا هم توجه نکنین.

4 پسندیده

ظاهرا هربار که اینطور مبحثی باز میشه من باید شوکه بشم
همیشه احساس میکنم از اطرافیانم کوچیک تر هستم از لحاظ سنی همه از من بزرگترن واقعا نمیدونم دلیلش چیه :grin:
جسارت نباشه امیدوارم ناراحت نشن ولی عزیزانی مثل آقا کامبیز آقا فرزاد، فکرشو نمیکردم زیر سی باشن، زنده باشن فقط من باز مثل همیشه متعجب شدم :grin::person_facepalming:

6 پسندیده

سلام…خوش اومدید!

چقدر شما به خودتون لطف دارید! امیدوارم حقیقت گو نباشید یا حداقل این واژه تو ادبیات تون معنای خوبی داشته باشه

استعداد رو که همه دارن…اراده بالفعل کردنه که دیر و زود داره.
موفق باشید در مسیر زندگی و انتخاب هاتون

5 پسندیده

منو هر کی از نزدیک ببینه باورش میشه سنم پایینه. تو ویدئو ها نمیدونم چرا سن بالا نشون میده

7 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:

سنت همون 25 میخوره نمیدونم چرا میگن سنت بیشتر میخوره اصلا اشتباهه !

5 پسندیده

سلام به تمام عزیزان
محمد هستم ازقزوین :wink: :smile:
حدود 35 سال خیلی وقت هستم اصلا طرف زبان نرفته بودم ولی ازاول خیلی دوستم داشتم ولی هربار به دلایلی نصفه ول شد اخرین بار موقعی که سربازی بودم یه ترم رفتم کلاس و…

الان هم دوباره یه چند ماهی هست دوباره شروع کردم وامیدوارم بتونم بلاخره به یه جایی برسم فعلا هم درسطح ابتدایی هستم

10 پسندیده

امیدوارم که بتونین :grinning:

4 پسندیده

Hi guys
My name is Hasan
I have 22 Years
I’m from iran
I live in tehran

در هیچ کلاس زبانی حضور نداشتم .
البته در دوره تحصیلی راهنمایی کلاس زبان داشتیم و معلم پایه زبان را درس میداد .
تابستان نود هشت تو فکر یاد گرفتن زبان بودم .
اواخر تابستان نود هشت با زبانشناس آشنا شدم . 18 شهریور اشتراک رو خریداری کردم . خیلی خوشحالم با زبانشناس آشنا شدم🤓 .
از سطح مبتدی یا پایه شروع کردم . در سطح A1 و سطح 2 اپلیکیشن زبانشناس قرار دارم .
گیمر هستم🎮 . با گیم بعضی از لغات رو یاد گرفتم .
نمی‌دانم باور می‌کنید یا نَه من هیچ دوستی رفیقی بعد از دوره تحصیلی نداشتم و فرد افسرده‌ای شده‌ام :persevere::disappointed_relieved::cry::tired_face::sob: . اینکه تالار زبانشناس وجود داره خیلی فوق‌العادست :smiley: .

عذرخواهی می‌کنم کمی درد و دل کردم .

12 پسندیده

بله
به لطف شبکه های مجازی، خیلی هامون اینطوری هستیم.

اینجا با کل شبکه های اجتماعی مجازی متفاوته. :slightly_smiling_face:

9 پسندیده

شاید بخاطر ریش سیبیل باشه

یکم سوال کلیشه ایه ولی به من چند میخوره؟

غریبی مثل خودمی محمد جان هم دردیم :grin: ایشالا که اینبار بتونیم

5 پسندیده