🌸زیبوک گردی در بهار 99📚

سلام به همگی
نصف کتاب دهکده شوم از مجموعه بدبیاری ها هم تموم شد :tulip::tulip::tulip:

16 پسندیده

سلام دوستان
بالاخره بعد از چندین ماه طفره رفتن کتاب switch رو تمومش کردم.از خوندنش خیلی لذت بردم
ی راهنمای عالی در نوع خودش هست و توصیه میکنم بخونیدش.
بزودی یک مقاله در موردش خواهیم داشت :hugs:
منتظر باشید :star_struck:

14 پسندیده

من دارم کتاب صوتی مل رابینز رو گوش میدم الان

Take control of your life

16 پسندیده

به به آقا افتخار دادین به این تاپیک :slightly_smiling_face:

بچه‌ها جیغ و دست و هورا :clap: :dancer:

:see_no_evil:

11 پسندیده

قدرت دویست هزار تومن :rofl: :rofl:

10 پسندیده

به به عزیزم منتظرم به پیشنهادت دانلود کردم ایشالاه بعد مقالت میخونمش :ok_hand::cherry_blossom::cherry_blossom:

احسنت به شما چه میکنه رقابت :grin:
تو این تاپیک یه دیدگاهی راجع به این کتاب قبلا نوشته بودم.

9 پسندیده

خیلی هم عالی :clap::clap::clap:

من امروز رو مود کتاب خوندن بودم. کتاب مدرسه سخت گیر بدبیاری ها تا فصل ۱۰ خونده شد :grin::books:

15 پسندیده

کتاب اول از مجموعه‌ی His Dark Materials تموم شد.

15 پسندیده

سلام. روزگارتون به خیر و سرشار از حال خوب

امروز خوندن کتاب در قفل شده / The looked room! رو تموم کردم.
کتابی یک ساعت و نیمه از مجموعه داستان های سطح فوق متوسط…سطح واژگان 92 درصد
مجموعه داستان های مستقل که هر کدوم حدوداً 10 دقیقه زمان خواهند برد.
ظاهرا نویسنده تلاش کرده داستان های ترسناک خلق کنه! هر چند که به نظر نمی اومد چندان در خلق اثرش موفق بوده باشه…بخصوص تو این مدت زمان کم و البته خوندن داستان با صوت ماشینی

12 پسندیده

سلام.
عالیه…موفق باشید.
فکر کنم این کتاب تو اپلیکیشن هم نیست.
پس، حتما (لطفا) درخواست اضافه شدنش رو هم به اپ بدید :pray:t3:
فکر کنم شما و @a.bayani اهل خوندن کتابای روانشناسی هستید.
ممنون میشم یه کتابی در این مورد بهم معرفی کنید… با این شرایط: :grin:
سطح ش خیلی بالا نباشه (استفاده از P.V های زیاد :woozy_face:) و بشه بدون چالش پیش بردش…در سطح کتاب اثر مرکب (هم صدای نویسنده ش عالی و حس خوب دهنده س! و هم متن ش سنگین نیست.)

بازم ممنون از لطف تون :cactus:

13 پسندیده

عزیزم این کتاب تو اپ نیست، فقط نسخه موبایلیش جهت دانلود موجوده، خود فاطمه جان گفتن که شرایط قرار گرفتن در اپ رو نداشته بازم خودشون میان پاسخ میدن.
و اما در خصوص معرفی کتاب، فقط از زیبوک منظورتونه یا درکل؟

11 پسندیده

سلام به شما. ممنونم ازتون :rose::rose:
من درخواستش رو چند ماه پیش داده بودم ولی گفتن امکان اضافه کردنش وجود نداره متاسفانه …
در مورد کتاب هم نمیدونم در چه زمینه ای از روان شناسی میخواین ولی اگه روانشناسی تغییر بخواین کتاب های قانون ۵ ثانیه مل رابینز، خود را برهان، صبح جادویی از هال الرود پیشنهاد های من هستن. البته ممکنه کتاب های خوب دیگه ای هم تو زیبوک باشه ولی من اینا رو که خوندم با سطحی که شما مد نظرتونه تطابق داره

10 پسندیده

سلام.

پس…امان از این دست کتابا و از زیبوک :yawning_face:

ترجیحا خود زیبوک…اگه لطف کنید :pray:t3: :sunflower:

:tired_face: :grin:

بیشتر برام مثبت بودن محتواش مهمه و هدف مند موندنش

سطحش مناسبه برام ولی با صوتش مشکل دارم (داشتم)…حداقل در مورد فصل اولش…یادم میاد ماه ها پیش، به خاطر ناهماهنگی بین متن و صوت ترجیح دادم نخونمش (می مونه برا وقتی که لسنینگم بهتر شد)

UNFUCK YOURSELF :upside_down_face:

Miracle morning

همون پسره که تصادف می کنه و …
آهان…راستش، قبلا دو فصلش رو خونده بودم…خوب بود…ولی یادم نمیاد چرا تمومش نکردم :face_with_raised_eyebrow: :face_with_monocle:

ممنونم بابت معرفی همه موارد…لطف تون مستدام :evergreen_tree:

11 پسندیده

پس کتاب unfu ck yourself گزینه بهتریه. چون کتاب miracle morning هم ی سری راهکار برای سحر خیزی معرفی میکنه که خودتون پیش فرض دارینش و سحر خیزید :grin:

8 پسندیده

خب عزیزم
من بنظرم سطح کتابای مل رابینز ساده تر از بقیه بود. اما کتاب نمی توانی به من آسیب بزنی دیوید گاگینزم پیشنهاد میکنم بهتون.

8 پسندیده

الان خودمم داشتم به همین فکر می کردم…

پس اگه هدف اصلیش همینه، می ذارم برا بعدها

با چه اپی میشه دانلودش کرد…و اسم دقیق نویسنده ش اگه ممکنه
:pray:t3: :evergreen_tree: :pray:t3:

9 پسندیده

۵ داستان معروف جن و پری از داستانهای خیلی ساده

18 پسندیده

سلام دوستان
کتاب دهکده شوم از مجموعه بدبیاری ها رو خوندم.

17 پسندیده

کتاب خانواده رابینسون هم تموم شد :smile_cat:
خیلی خوب بود :upside_down_face:
بعد دو ماه کتاب خوندن تازه دارم متوجه زمان ها و جای حروف اضافه میشم. مخصوصا تو این کتاب حس کردم پیشرفت کردم :star_struck::blush:

یک مجله علمی کوتاه هم راجع به زندگی حیوانات و گیاهان زیستگاه باتلاقی و مردابی خوندم.
( swamp life )
:herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock: :herb: :shamrock:
:teddy_bear: HAVE FUN GUYS :teddy_bear:

15 پسندیده

Hi everybody I finished this book but it wasn’t interesting for me because this book is about love and as you know I don’t belief the love and my opinion is that book is complicated and you can’t be connect with everyone in the story as well as you should be connect so everyone have opinion so whatever I hope you enjoy that.

15 پسندیده