چرا داری زبان یاد میگیری هدفت چیه

سلام و خسته نباشین چرا دارین یا بهتره بگم چرا داریم زبان یاد بگیریم برای فیلم ؟! برای مهاجرت کردن ؟! برای در آمد ؟! من که برای بازی های کامپیوتری و فیلم و یه عالمه مطالب فان دارم زبان یاد میگیرم خواستم هدف های شما و اینکه چرا زبان یاد میگیرین رو بدونم شاید فضولی باشه ولی اگه خوشت نیومد شرمنده :slight_smile:

19 پسندیده

سلام
من برا علاقمه ک دارم زبان میخونم، دوس دارم زبان انگلیسی و عربی را کامل یاد بگیرم :slightly_smiling_face:

14 پسندیده

لطفاً این تاپیک رو ببینید که جواب من به عنوان راه حل نهایی انتخاب شده:

5 پسندیده

امید وارم به خاسته هاتون برسین ممنون که نظر دادین موفق باشین

8 پسندیده

ببخشید این موضوع رو پیدا نکردم الان تازه دیدمش ممنون بابط کمک و راهنمایی

6 پسندیده

خواهش می کنم.
این تاپیک هم نگاه کنید بد نیست.
خود ایجاد کردم.

3 پسندیده

۱_ زبان خوندن بهم آرامش میده و باعث میشه نگرانی و خستگی های روزمره برای مدتی ازم دور بشن ( تفریح مه :innocent::grin:)

۲_ واسه رمان خوندن که دیگه کتابای سانسور شده نخونم :grin: منتظر ترجمه هم نباشم.

۳_ بعدش واسه سرچ کردن تو گوگل و اینترنت که برم تو سایتهای معتبر و جواب سوالامو پیدا کنم و کار تحقیقی داشتم راحت انجام بدم. :star_struck:

۴_ بعدش فیلم و انیمیشن دیدن. :grin:

۵_ خیلی مکالمه و تافل اینا واسم مهم نیست شاید بعدها که پیشرفت زیادی کردم هدف اصلیم بشن ، فعلا ضروری نیستن. :wink:

20 پسندیده

:clap::clap::clap::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
آفرین خانم @miss_mary :dizzy::dizzy::dizzy:
دقیقاً خیلی شبیه به هدف های الان من :blue_heart::blue_heart::yellow_heart::yellow_heart::purple_heart::purple_heart::green_heart::green_heart:

8 پسندیده

خیلی بابط نظرتون ممنونم دوست عزیز موفق باشین

9 پسندیده

بخاطر موفقیت بیشتر تو شغلم، مهاجرت و اینکه این خلع رو از زندگیم از بین ببرم
تسلط نداشتن به انگلیسی ی چیزِ که نباید نباشه تو زندگیم

8 پسندیده

خیلی خوبه اما زبان لازمه زندگی در عصر جدید و فکر میکنم شما حداقل باید به دو زبان دیگه ام مسلط باشی

9 پسندیده

بخاطر کار و علاقه به این که فیلم و موسیقی های انگلیسی رو دوست دارم

6 پسندیده

ممنون دوست عزیز بابط نظر موفق باشین

6 پسندیده

ممنون دوست گرامی بابط نظر موفق باشین

5 پسندیده

ممنون دوست عزیز بابط همکاری و نظرتون موفق باشین

5 پسندیده

سلام . الان زبان های ، انگلیسی ، المانی ، فرانسه بسیار میتونه کمک کنه برای رسیدن به اهدافمون
برای گرفتن بورس دکترا از دانشگاهای معتبری چون Epfl , stanford و… . و اینکه دانستن زبان انگلیسی الزامیه و بقیه زبان ها میتونه یه مزیت به شمار بیاد. با توجه به این که تمام منابع و مقالهای معتبر دنیا بر اساس زبان انگلیسی نوشته میشه و اگه به یه فرد حرفه ای در رشته خودتون بخواین تبدیل بشین باید با جامعه بین المللی هماهنگ باشین مثل نوشتن مقالهای isi و به رخ کشیدن علم و دانشتون در همایش های بزرگ علمی ، مثلا بخوای نوبل بگیری َ!!

بزارین درمورد رشته خودم بگم ، استخدام توی شرکت های نفتی بزرگ نروژی و قطری ۳۰ درصد بستگی به این داره که شما میتونید تعامل لازم رو داشته باشید و یک فرد حرفه ای هستید؟؟؟. با توجه به حقوق یه مهندس که بین ۳۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلاره ، زبان میتونه بسیار تاثیر گذار باشه . حالا بع نظرتون چرا باید تنبلی کنم و روزی ۱ ساعت زبان نخونم ؟؟؟

10 پسندیده

ممنون بابط نظر دوست گرامی موفق باشین

6 پسندیده

درود بر شما @HasanNoori1382

برای کار.
برای ارتباط برقرار کردن از طریق یک زبان دیگه.

6 پسندیده

عاشق زبان انگلیسی و اسپانیایی هستم🤗همچنین برا مهاجرت

5 پسندیده

ممنون بابط نظر دوست گرامی

6 پسندیده