چرا داری زبان یاد میگیری هدفت چیه

من نه امکان مهاجرت دارم نه امکان اینکه تو دانشگاه های اروپایی درس بخونم زبان می خونم تا بتونم تو دوره های مجازی دانشگاه های اروپایی شرکت کنم

9 پسندیده

ممنون بابط نظر دوست گرامی موفق باشین

5 پسندیده

سلام دوست عزیز @chareh
می‌شه اطلاعات بیشتری در مورد دوره های مجازی دانشگاه های اروپایی بدین :rose::rose::rose:

6 پسندیده

اینقدر این دوره های مجازی تویه اینترنت زیاد شده که حد نداره

دوره ای ارزش داره که بعدش شاغل بشی

فکر کنم مدرک nano degree بود که بعد از گرفتنش اگه تا ۶ ماه استخدام نشدید ،پولتون رو برمیگردونن. :thinking:

5 پسندیده

درسته
من الان شاغلم. فقط میخواستم بدونم شرایط این دانشگاه ها چیه؟

5 پسندیده

میتونید برید تویه سایت
Stanford online و ببینید

5 پسندیده

این یکی از ایمیل های هست که برای من فرستادن

5 پسندیده

خیلی ممنون
الان میرم ببینم :rose::rose::rose:

6 پسندیده

خواهشمندم :pray::slightly_smiling_face:
…‌‌‌‌‌‌…

دوره های سایت های مختلف رو بررسی کنین و سپس دوره بگذرانید
چون هزینه زیادی باید پرداخت کنین
یعنی برای ما ایرانی ها هزینه ها بالا هست

4 پسندیده

من در امریکا زندگی میکنم و اینجا برا پیشرفت باید به زبان انگلیسی مسلط باشی. هدف من هم پیشرفت و هم اینکه بتونم در ضمیمه ای که دوست دارم ادامه تحصیل بدم.

4 پسندیده

حقیقتش من برای اینکه شاغل بشم نمی خوام دوره شرکت کنم من به طراحی لباس علاقه دارم و تو کشور ما بخاطر محدودیت های شرعی امکان رشد خیلی کم اطلاعات هم خیلی کم درواقع واسه دل خودم دوست دارم تو دوره هاشون شرکت کنم دانشکده امیر کبیر هم یه دوره طراحی لباس داره دوساله است یک سالش تو ایران و یک سال تو پاریس برگزار میشه منتها چون اساتید از فرانسه میان کلا انگلیسی تدریس می کنن دوست دارم اونم شرکت کنم ولی باید زبانم قوی بشه کلا الان برای هر کاری باید زبان بلد باشی

8 پسندیده

از کامپیوتر قوی دارید،
از نرم افزار Marvelous Designer استفاده کنین
ویدیو های آموزشی مربوط رو هم تویه اینترنت پیدا میکنین

چقدر خوب :smiley:
امیدوارم همیشه تندرست و پیروز و کامیاب باشید :slightly_smiling_face:

بله درسته
امیدوارم تویه آموزش طراحی لباس و آموزش زبان به قله های کامیابی دست پیدا کنین. :relaxed:

5 پسندیده

خب من برای ارتباط برقرار کردن با مردم با ملیت های مختلف زبان یاد میگیرم که دیگه انگلیسی زبان بین المللی هست و تقریبا همه بلدن

4 پسندیده

به زبان ها مختلف و خصوصا انگلیسی علاقه‌مندم، دریچه ارتباط با آدمها و دستاوردهاشونه، من خوب صحبت میکنم، اما بیشتر می‌خوام

5 پسندیده

برای مهاجرت در چندین سال آینده…
و بهش علاقه دارم…
همینطور میخوام برام یادگیری زبان فرانسه هم در آینده آسون تر کنه…
و همینطور دوسدارم آیلتس ۸ بگیرم…
برای آشنایی با نویسنده های انگلیسی زبان و کتاب ها و خوندن کتاب…
آخریم فیلم…

7 پسندیده

ممنون دوست عزیز :heart_eyes:

4 پسندیده

خواهشمندم :pray::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

من دارم زبان یاد میگیرم چون میخوام بتونم با لهجه صحبت کنم .دوست دارم با یه بومی زبان که حرف میزنم راحت باشم.دوست دارم زبانو چون رشته دانشگاهیمه چون دوست دارم از بقیه بچه های کلاس یه قدم جلوتر باشم.دوست دارم زبانو چون زبان بین الملله و کار منم طراحیه پس بهش وابستس.دوست دارم فیلمو بدون زیرنویسش ببینم دوست دارم کتابای فلسفی بدون ترجمه بخونم و هزاران دلیل دیگه در کل زبان واقعا یه دنیاس و لذت میبرم ازش :blush:

13 پسندیده

سلام دوست عزیز
انشاالله موفق و به هدفتون میرسین به امید روزای بهترو بهتر
@arefeh15

5 پسندیده

سلام :blush:ممنونم ازت همچنین شما
انشالله تا سال دیگه همه سطح advance باشیم

6 پسندیده