چطور در مدت زمان ۳الی ۶ ماه بازدهی عالی داشته باشم!

سلام به همه عزیزان و همه دانشجوهای زبان.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
دوستان من تازه آشنا شدم با جمع شما و سوالی داشتم .
من در سطح پایه ابتدایی زبان هستم خیلی کم، بالاتر از سطح حروف الفبا😊
من میخوام از سطح پایه استارت بزنم .و چون شدیدا به زبانم احتیاج دارم چطور میتونم در مدت زمان ۳ تا ۶ ماه زبانم رو به سطح عالی برسونم و خیلی عالی صحبت داشته باشم ؟!کاری نیست که نشد داشته باشه.
برای این منظور چه کارهایی رو انجام بدم و درست پیش برم!!؟؟
_و اینکه دوتا زبان رو میشه همزمان یاد گرفت !؟ بطور مثال بعد از رسیدن به سطح متوسط رو به بالا زبان دوم رو شروع کرد.
من اول زبان جدید جایی رو ک هستم باید یاد گرفت و کنار آن انگلیسی .

• جدیدا با برنامه lingq آشنا شدم و زبان اول رو با استفاده از این برنامه شروع کردم ولی نمیدانم چطور بهره وری بهتری داشته باشم
    دوستانی ک اطلاع دارن ممنون میشم راهنمایی کنید .
    پیشاپیش سپاس از تک تک عزیزانی که وقت ارزشمند خود را به من هدیه میدهند.

آقا من یه ساله دارم میخونم هنوز مشکل دارم واقعا؟ 3 ماه؟ :grinning: شوخی که نمیکنی؟

از این راهنما استفاده کنید. ولی سه ماه یا شش ماه تضمین نمیکنم.
حداقل شما باید در روز 7 ساعت انگلیسی بخونید سریع خودتون رو به سطح متوسط برسونید شروع کنید با خارجیا هر روز حرف بزنید و …

تسلط به یه زبان خودش کار زیادی مطلبه و از اونجایی که شما خیلی عجله دارید پس اولی رو تموم کنید بعد چون زمانی واسه دومی ندارید

داداش شما حسابی مارو پنچر کردی با سوالات انصافا من نمیدونم چجوری جواب بدم :joy:

بزار یه چیو رک بگم بهتون.
اگه میخواید به چیزی برسید باید بابت حسابی سخت کار کنید. شما هنوز مسیر رو شروع نکردید شاید انتظار سه ماهه عالی شدن رو دارید. شروع کنید متوجه حرف من میشید.
صحبت از سخت کار کردن شد. اینم باید اضافه کنم شما سخت کار میکنید برای ابدیت نه واسه دو ماه یا سه ماه یا …
شما درسته بعد یک سال یا دوسال زبانو یاد میگیرید ولی موظف هستید از اون زبان دائما استفاده کنید با مردم ارتباط برقرار کنید و به اون زبان گوش بدید وگرنه پس رفت خواهید کرد.
یادگیری زبان با تکنولوژی امروزه خیلی ساده تر از بیست سال قبل شده و سرعت یادگیری رو بالا برده ولی مطمئنا یک روندی رو باید طی کنید تا بتونید موفق شید.
آره یه سری میانبر ها هست که شما رو سریع تر به هدفتون برسونه ولی چیزی به اسمه سکو پرتاب نیست که از پله 1 بپرید سکو مثلا 30
شما چه بخواید چه نخواید باید روزانه و بدون وقفه تلاش کنید و این تلاش رو به مدت طولانی ادامه بدید.
من به شما میگم 6 ماهه اگه تلاش مداوم داشته باشید میتونید به سطحی برسید که با مردم ارتباط برقرار کنید ولی بدون شک عالی نخواهید شد.
3 ماه که جکه ساله هرکی به شما گفت سه ماهه زبان یادگرفته بدون وقفه با مشت بخوابونید تو صورتش. (مگه اینکه یه پیش زمینه ای داشته باشه واسه همین اول ازش بپرسید تو قبل این سه ماه تلاشت قبلا هم خونده بودی؟ گفت نه بزنید :joy:)

10 پسندیده

آقای کامبیز ممنون از راهنمایی تون.همونطور که گفتم خیلی احتیاج دارم به زبانم و در نظر من کاری که نشد داشته باشه وجود نداره .به امید خدا استارت میزنم .نتیجه هر چه شد اینجا با دوستان در میان میزارم

1 پسندیده

موفق باشید :rose::rose::rose:

1 پسندیده

نظرتان محترمه.و چون بالاخره شروع کردین زبان رو و حتما به جایی رسوندین و تجربیاتتون تو این زمینه برای منِ مبتدی کاربردی یه.
خانمی به اسم سارا در اینجا “استکهلم “هستن و انگلیسی رو خوب میدونن. مصاحبه ایشون رو چند ماه پیش گوش کردم ایشون تو مدت چهارماه روزی ۱۰ تا ۱۴ ساعت رو برای زبان گذاشتن و گفتن انگلیسی رو کنار گذاشتن و تصمیم گرفتن استفاده نکنن”.برام جالب بود ک چطور میشه تو مدت کوتاه انقد پیشرفت کرد”.ایشون بعد از چهار ماه الان استاد رشته معماری در یکی از دانشگاه های استکهلم هستن و به سوئدی تدریس میکنن.البته ایشون قبلا در ایران استاد دانشگاه بودن .

1 پسندیده